ارور در خروجی گرفتن در xdk
http://www.hotup.ir/upload/m6sz_capture.jpg

در عکس بالا معلومه دیگه این ارور چیه اعصابمو خورد کرده
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام،
ارور میگوید.در ارتباط با سرور و کانکت به اینترنت مشکل دارد!
فکر کنم شما هم به مانند من از اینترنت مخابرات استفاده میکنید.dns های اینترنت adsl مخابرات ایرادات جدی دارد.
که حتی برای ارتباط با سایت ها و سرورهای مجاز هم ایجاد مشکل میکند!! راه حل قطعی برای شما استفاده از ف*ی*ل*ت*ر شکن است.
--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------
[تصویر:  vngames_mobarez.png]

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/3/22، 07:05 عصر)vng نوشته است: سلام،
ارور میگوید.در ارتباط با سرور و کانکت به اینترنت مشکل دارد!
فکر کنم شما هم به مانند من از اینترنت مخابرات استفاده میکنید.dns های اینترنت adsl مخابرات ایرادات جدی دارد.
که حتی برای ارتباط با سایت ها و سرورهای مجاز هم ایجاد مشکل میکند!! راه حل قطعی برای شما استفاده از ف*ی*ل*ت*ر شکن است.

ممنون ولی اینترنت من مخابرات نیست عصر تلکام(ماهان نت) هست لطفا اگه لینک ف*ی*ل*ت*ر شکن دارید برای توی خصوصی پ.خ می کنید؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/3/22، 07:13 عصر)mahan-sm نوشته است: ممنون ولی اینترنت من مخابرات نیست عصر تلکام(ماهان نت) هست لطفا اگه لینک ف*ی*ل*ت*ر شکن دارید برای توی خصوصی پ.خ می کنید؟؟

پ.خ شد.
--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------
[تصویر:  vngames_mobarez.png]

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 841 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: