راهی برای تبلیغ
سلام دوستان
اگه نرم افزاری ، سایتی ،پنلی میشناسید که بتونه از طریق ایمیل یا تلگرام تبلیغ کنه از بازی ، بگید ممنون میشم ، مثلا همین بازی کبابی عمو اکبر چطور تونسته 5000 دانلود کسب کنه ؟؟؟
ممنون
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بازی کبابی عمو اکبرو تو گیمفا!! تبلیغ کرده بود و جالب اینکه نظراتشم زیاد خوب نبود ولی به هر حال خیلی تاثیر میزاره که توی سایت معروف مثل گیمفا تبلیغ کنی
همیشه اعتقاد داشتم حیفه که با کامپیوتر بازی کرد ولی آخرش به بازی ساختن علاقه مند شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام همونطور که میدونید سازنده بازی کبابی عمو اکبر بنده هستم

تجربه ای که من کسب کردم این بود که مهم ترین چیز خود بازی هست.بهتره بازی بسازید که یجورایی مخصوص ایرانیا باشه
فضاسازی بازی هم به همین شکل

من برای اون بازی 100 هزار در گیمفا و 200 هزار در عدد تبلیغ کردم ولی الان تقریبا روزی 200 الی 500 نفر هم بازیو نصب میکنن با اینکه حدود چند هفتس هیچ تبلیغی برای بازی نکردم!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببخشید شما چند روز تبلیغ کردید چون هر روزش 120 هزار تومنه گذاشتن پست تبلیغی.
همیشه اعتقاد داشتم حیفه که با کامپیوتر بازی کرد ولی آخرش به بازی ساختن علاقه مند شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/19، 03:57 عصر)xcmpunkgtsx نوشته است: سلام همونطور که میدونید سازنده بازی کبابی عمو اکبر بنده هستم

تجربه ای که من کسب کردم این بود که مهم ترین چیز خود بازی هست.بهتره بازی بسازید که یجورایی مخصوص ایرانیا باشه

من برای اون بازی 100 هزار در گیمفا و 200 هزار در عدد تبلیغ کردم ولی الان تقریبا روزی 200 الی 500 نفر هم بازیو نصب میکنن با اینکه حدود چند هفتس هیچ تبلیغی برای بازی نکردم!
درامدی هم داشتی ازش؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/19، 05:17 عصر)mahdi797979 نوشته است: ببخشید شما چند روز تبلیغ کردید چون هر روزش 120 هزار تومنه گذاشتن پست تبلیغی.

دو نوع تبلیغ بود من صد تومنی رو انتخاب کردم اینم بگم من برای یک  روز پول دادم ولی فکر کنم یادشون رفت و سه روز موند تبلیغش تو گیمفا

(1396/3/19، 05:24 عصر)hamedbz نوشته است:
(1396/3/19، 03:57 عصر)xcmpunkgtsx نوشته است: سلام همونطور که میدونید سازنده بازی کبابی عمو اکبر بنده هستم

درامدی هم داشتی ازش؟
در کل اینجوری بگم اگر بازینون نره تو تازه های برگزیده درامد خیلی کمی ازش در میارید من با 7000 دانلود سر جمع 30 هزار تومن درامد داشتم!!!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/19، 05:56 عصر)xcmpunkgtsx نوشته است: در کل اینجوری بگم اگر بازینون نره تو تازه های برگزیده درامد خیلی کمی ازش در میارید من با 7000 دانلود سر جمع 30 هزار تومن درامد داشتم!!!

شما در کل برای این بازی که ساختید فقط 30 هزار تومن گیرتون اومد ؟؟؟؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/19، 08:28 عصر)Mehrdad نوشته است:
(1396/3/19، 05:56 عصر)xcmpunkgtsx نوشته است: در کل اینجوری بگم اگر بازینون نره تو تازه های برگزیده درامد خیلی کمی ازش در میارید من با 7000 دانلود سر جمع 30 هزار تومن درامد داشتم!!!

شما در کل برای این بازی که ساختید فقط 30 هزار تومن گیرتون اومد ؟؟؟؟؟
بله فقط 30 هزار 
جالبیش اینه خیلیا هم خوششون میاد ولی ایمیل میدن بعضیا که مودبانه میگن لطفا کلا رایگانش کنید بعضیام فحش میدن که چرا درون پرداخت داره!!!
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad
واقعا منم موندوم از دست این افرادی که بخاطر پرداخت درون برنامه فحش میدن و امتیاز یک ستاره میدن. انگار بازی ساز نوکرشه؟ 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/19، 11:04 عصر)xcmpunkgtsx نوشته است: بله فقط 30 هزار 
جالبیش اینه خیلیا هم خوششون میاد ولی ایمیل میدن بعضیا که مودبانه میگن لطفا کلا رایگانش کنید بعضیام فحش میدن که چرا درون پرداخت داره!!!

عجب .. باور کنید خیلی ناراحت شدم .
نمیدونم چرا ارزش نمیذارن به هنرمند ها . آخه با شعار که نمیشه صنعت بازی سازی رو درست کرد. هنرمندانی مثل شما باید تشویق و دلگرم بشن تا کارهای بعدی رو با رغبت بیشتری بسازن . مشکل اینجاست که مردم و دست اندکاران نمیدونن بازی سازی کار آسونی نیست . و یه دولوپر حداقل سودش باید این باشه که ضرر نکنه.
من نمیگم بازی شما عالیه اما قطعا حق شما این مقدار نیست .
من مطمئنم شما و دیگران اگه حمایت بشید , در بازی های بعدی از گرافیک و انیمیشن و دیزاین ... همه چی مایه میذارید.

بهرحال خسته نباشید منو بپذیرید و خواهشا به کارتون ادامه بدید. من مطمئنم در کارهای بعدی, شما بیشتر جلوه میکنید . این کار شاید به یکباره نه ولی قطعا انجام میشه. اینو بدونید که هیچ کس منکر کار بد نیست . اونوقت شما بطور غیر مستقیم و با هنرتون جواب اون بددهنی کردن ها رو خواهید داد.

برقرار باشید و پیروز
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi_R8095

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استخدام چند ردیف شغلی در تهران hasansanaei 0 484 1402/6/1، 02:13 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Heart یلدا مبارک ? oak 2 2,087 1400/10/4، 09:46 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini
  پرداخت درون برنامه M.Y 3 1,908 1400/9/27، 03:59 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  سوالاتی در مورد حق کپی رایت تصاویر Alireza3d 2 2,031 1400/6/31، 11:12 صبح