(مهم) کسی برنامه سراغ داره که با کوکون خروجی گرفته باشه و پول به حذف اسپلش داده باشه

سلام دوستان چند وقتی هست دارم روی پروژه حذف اسپلش کوکون کار می کنم با توجه به پیچیدگی بیش از حد کد ها کار خیلی سخت شده و از شما می خواستم بپرسم  کسی برنامه سراغ داره که با کوکون خروجی گرفته باشه و پول به حذف اسپلش داده باشه؟
چون کلا برای ادیت برنامه های آندروید ( یعنی سورسشون باید زبان اسمالی) بلد باشین که زبان بسیار سختی یه و علت پیچیدگی هم  همین است برای همین اگه کسی همچین برنامه ای که گفت اگه داره توی همین تایپیک قرار بده . تا الان نزدیک50 درصد کار پیش رفته و 50 درصد دیگه به این و هر وقت که این کار تموم شه آموزششو توی  انجمن رایگان قرار می دهم
نمونه ایی از کد های اسمالی و جاوا
[تصویر:  tm3d_1.png]
در سمت راست کد دکامپایل شده جا وا هست که به علت اینکه نمی توان ان را ادیت کرد باید از زبان اسمالی سمت چپ استفاده کرد به همین علت کار برای کرک اسپلش سخت می شود
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، shaygaaan ، shazde ، abiate1365
سلام دوستان هنوز منتظر جوابتونم
  پاسخ

سپاس شده توسط: abiate1365
من چند وقتی تو کارش بودم ولی نتونستم کاری کنم
  پاسخ

(1396/3/30، 06:18 عصر)mhc نوشته است: سلام دوستان هنوز منتظر جوابتونم

دوست من خود شما یکم فکر کن ؟ ی همچین چیزی شدیه بنظرت ؟ 
داری میگی اسپلشش حذف شده باشه - خب ما گزینه یک اول از مجا بفهمیم این اصلا با کانستراکت ساخته شده - دوم اینکه اصلا از کجا بدونیم این اصلا با کوکون بوده ؟؟؟؟؟؟؟ 39 

تنها راهش پیدا کردن سازنده ی بازی هستش که توی خارج هم ( چون اکثرا خارجی ها خریداری کردن ) - که اون هم میساپرم به خود شما پیدا کردنشو 3 

یعنی دلم برات بگه که باید بری از تمام سازنده های جهان بپرسی که اقا تو با سی 2 ساختی ؟ اگه ساختی با کوکون بوده 4
موفق باشید

پاسخ

سپاس شده توسط: hamed2002 ، abiate1365
سلام
البته زیادم سخت نیست اینطوری که شما میگی
ایشون کافیه بره توی انجمن کوکون و یه سرچ کنه ببینه کسی لینک بازیش رو که خروجی گرفته گذاشته توی انجمن یا نه(مثل ما که پروژه های تکمیل شده رو میزاریم تا بقیه ببینن)
یا اصلا یه راه ساده تر
میتونن یه تایپیک توی انجمن کوکون باز کنن و الکی بگن که من میخوام حذف اسپلش کوکون رو بخرم ولی میخوام قبل از خرید بدونم بازی چطور میشه با حذف اسپلش کوکون , اگر کسی بازی داره که اسپلش کوکون روش نیس لینک بده تا ببینم 4
به همین راحتی
البته توی انجمن کانستراکت هم میشه این سوالو کرد و بنظرم اونجا بپرسید بهترم هست 
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط: Runix_Team ، danials008 ، mhc ، abiate1365
Exclamation 
سلام خدمت شما

بنده یک روش رو پیدا کردم که به احتمال 99% درصد امکان برداشتن اسپلش سایت کوکون دات ای او در اون وجود داره.
این روش هنوز روی این برنامه ها تست نشده است. این روش نیازی به دانش کد نویسی ندارد و فقط با چند کلیک ساده امکان آن وجود دارد .
Amir67
  پاسخ

(1396/3/31، 02:51 صبح)shazde نوشته است: سلام
ایشون کافیه بره توی انجمن کوکون و یه سرچ کنه ببینه کسی لینک بازیش رو که خروجی گرفته گذاشته توی انجمن یا نه(مثل ما که پروژه های تکمیل شده رو میزاریم تا بقیه ببینن)
یا اصلا یه راه ساده تر
میتونن یه تایپیک توی انجمن کوکون باز کنن و الکی بگن که من میخوام حذف اسپلش کوکون رو بخرم ولی میخوام قبل از خرید بدونم بازی چطور میشه با حذف اسپلش کوکون , اگر کسی بازی داره که اسپلش کوکون روش نیس لینک بده تا ببینم 4
به همین راحتی

اره راست میگی من الا به انجمن های خود کوکون و کانستراکت فکر نکرده بودم 39

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، abiate1365
(1396/3/30، 09:41 عصر)danials008 نوشته است:
(1396/3/30، 06:18 عصر)mhc نوشته است: سلام دوستان هنوز منتظر جوابتونم

دوست من خود شما یکم فکر کن ؟ ی همچین چیزی شدیه بنظرت ؟ 
داری میگی اسپلشش حذف شده باشه - خب ما گزینه یک اول از مجا بفهمیم این اصلا با کانستراکت ساخته شده - دوم اینکه اصلا از کجا بدونیم این اصلا با کوکون بوده ؟؟؟؟؟؟؟ 39 

تنها راهش پیدا کردن سازنده ی بازی هستش که توی خارج هم ( چون اکثرا خارجی ها خریداری کردن ) - که اون هم میساپرم به خود شما پیدا کردنشو 3 

یعنی دلم برات بگه که باید بری از تمام سازنده های جهان بپرسی که اقا تو با سی 2 ساختی ؟ اگه ساختی با کوکون بوده 4
موفق باشید

سلام و تشکر از تمام دوستان همون طور که  می دونید هر متور بازی سازی شکل و خروجی متفاوتی مثلا اگه شما بخواین خروجی یونیتی با کانستراکت رو مقایسه کنید یونیتی خروجی کریپت شده رو مید(رمز نگاری شد) ولی توی کانستراکت خروجی اندروید کامل قابل ویرایش هست. و خروجی ای که با کوکون می گیرید و با اینتل هم فرق می کنه به شما هم توصیه می کنم برای درک راحت تر مو ضوع یک نوع خروجی یونیتی و کانستراکت رو وین رار اکستراکت کنید و مقایسه کنید واگه در زمینه آنپکینک کار کنید بعد از مدتی دیگه راحت میشه تشخیص داد و با تشکر از شما

(1396/3/31، 02:51 صبح)shazde نوشته است: سلام
یا اصلا یه راه ساده تر
به همین راحتی

سلام پیشنهاد خوبیه لطفا آدرس انجمن کوکون رو بدید
  پاسخ

https://forums.cocoon.io/
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,511 1401/4/11، 06:21 عصر