این شرکت بازی شما رو توی گوگل پلی منتشر میکنه
سلام دوستان . 
این سایت مدعی هست که با 120 هزار تومن اپلیکیشن رو توی گوگل پلی منتشر میکنه . 
میخواستم ببینم چقدر میشه بهش اعتماد کرد و اینکه کسی با این سایت تا حالا کار کرده؟>
https://www.partodesign.com/
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
اول اینکه باید نماد اعتماد داشته باشه
دوم اینکه ببینید تا حالا اصلا برنامه ای منتشر کردن یا تازه کارن
و سومین و مهم ترین نکته اینکه : مگه سر گردنه اس 120 هزار تومن میگیرن؟
شما تقریبا با 100 هزار تومن میتونید یه حساب گوگل پلی باز کنید و  برنامه یا بازی رایگان توش منتشر کنید(پولی و درون پرداخت نمیشه فعلا)
بعد اگه فامیلی خارج از کشور دارید میتونید بهشون بگید که براتون حساب مرچانت باز کنن که اونم 100 دلاره
اگه هم فامیلی ندارین من توی تلگرام شخصی رو میشناسم که میگفت با 300 تومن اکانت مرچانت میسازه و اکانت هم کاملا در اختیار خودتونه
کسی که تبلیغش رو میکرد میشناسم و قابل اعتماده ولی اون شخصی که میسازه رو نمیشناسم
اگر خیلی دوست دارین توی گوگل بازی منتشر کنین بگید تا آی دی ایشون رو بدم ولی همینجا میگم که من چیزی رو تضمین نمیکنم فقط شخصی که تبلیغش رو میکردم مدیر سایت www.iranapp.org هستن و من میدونم که آدم قابل اعتمادی هستن ولی اونی که اکانت میسازه رو نمیشناسم
حالا اگه خواستین تا آی دیش رو بزارم براتون.

و البته یه نکته دیگه رو هم بگم که خیلی مهمه , بازار گوگل خیلی چیز خاصی هم نیست که فکر میکنید
من تجربه شو دارم و بگم بهتون که رقابت اونجا قابل مقایسه با کافه بازار نیست اصلا
شما اگه توی بازار داخلی خودمون نتونین موفق بشید قول میدم اونجا هم اصلا نمیتونید پیش برید و بازیتون دیده نمیشه
مگر اینکه مثل آقا مهرداد(مدیر انجمن گرافیک) بازیتون رو شرکتی قبول کنه و پابلیش کنه براتون که همه کارای تبلیغاتش رو هم خودش انجام بده وگرنه نرید بهتره.
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi_R8095 ، Alireza3d ، ghasem ، shaygaaan
سلام 
ممنون از توضیحاتتون . 
والا من رویا پردازی نمیکنم که بگم حالا یه بازی میسازم فوقالعاده باشه و بره تو گوگل پلی بترکونه و ... 
کاملا توضیحاتتون رو قبول دارم . 
باید یه چیز دهن پر کنی باشه تا شاید توی دید باشه . 
ولی در مورد این شرکت .. 
ایشون از طریق ایمیل چند نمونه کار رو نشون دادند که توی گوگل پلی بود . گفتن 120 میگیریم برنامه رو پولی منتشر میکنیم . 
حالا دقیق یادم نیست که اون برنامه هایی که بعنوان مثال معرفی کردند رایگان منتشر شده بود یا پولی . 
آی دی این بنده خدا رو هم لطف کنید ممنون میشم 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
@omid_student
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alireza3d
(1396/4/6، 06:06 عصر)alirezaa82 نوشته است: سلام 
ممنون از توضیحاتتون . 
والا من رویا پردازی نمیکنم که بگم حالا یه بازی میسازم فوقالعاده باشه و بره تو گوگل پلی بترکونه و ... 
ولی در مورد این شرکت .. 
ایشون از طریق ایمیل چند نمونه کار رو نشون دادند که توی گوگل پلی بود . گفتن 120 میگیریم برنامه رو پولی منتشر میکنیم . 
حالا دقیق یادم نیست که اون برنامه هایی که بعنوان مثال معرفی کردند رایگان منتشر شده بود یا پولی . 

سلام من قبلا بهشون برنامه دادم و بدون مشکل منتشر هم کردند ولی در کل باید کمپین تبلیغاتی قوی داشته باشید تا دانلود بشه(کمه کمش باید از 5 میلیون تومن شروع کنید واسه تبلیغات).
من برا برنامم تبلیغ نکردم و یک نفر هم دانلود نکرد.گوگل پلی بخش تازه ها نداره!
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alireza3d
(1396/4/6، 06:33 عصر)xcmpunkgtsx نوشته است:
(1396/4/6، 06:06 عصر)alirezaa82 نوشته است: سلام 
ممنون از توضیحاتتون . 
ولی در مورد این شرکت .. 

سلام من قبلا بهشون برنامه دادم و بدون مشکل منتشر هم کردند ولی در کل باید کمپین تبلیغاتی قوی داشته باشید تا دانلود بشه(کمه کمش باید از 5 میلیون تومن شروع کنید واسه تبلیغات).
من برا برنامم تبلیغ نکردم و یک نفر هم دانلود نکرد.گوگل پلی بخش تازه ها نداره!

سلام . 
بازی رایگان بود ؟
بله متاسفانه این نقطه ضعف گوگل پلی هست . 
البته میگن برنامه های تازه منتشر شده نمایش داده میشه اما خب به مدت خیلی کوتاهی. 
5 میلیون ؟!! توی یوتوب و اینا نمیشه براش تبلیغات انجام داد؟؟

ولی یه سری بازی یا اپ های ایرانی دیدم که خوب دانلود شده بودند که . البته فکر کنم رایگان بودند. 
مثل بازی حکم .. یا کتاب های فارسی و ...
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سیستمم مورد نیاز برای یونیتی 5 ^_^ Ali ^_^ 5 3,135 1402/3/5، 10:31 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  کمترین حجم بازی محمد 82 3 752 1401/11/16، 11:29 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  خروجی IL2CPP در یونیتی arshia ajoudani 2 1,156 1401/11/11، 11:09 صبح
آخرین ارسال: abedi
  خروجی وب M.Y 0 778 1401/8/1، 04:36 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  سوال در مورد دوره شوتر اول شخص استاد رجب زاده amin hosseini 1 1,397 1400/12/20، 11:01 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani

پرش به انجمن: