آیا از کیفیت بازی راز پدر نسخه جدید خوشتان میاید ؟
بله
62.50%
10
خیر! هنوز جای کار دارد
37.50%
6
16 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

بازی راز پدر ( پایان راه )
منظورم از سوال دو طراحی خود بازی بود (کد ها و اینجور چیزا )
راستی توی مرحله اول بازی نامه پدر رو از کجا باید پیدا کنیم؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/4/20، 05:16 عصر)aa82 نوشته است: منظورم از سوال دو طراحی خود بازی بود (کد ها و اینجور چیزا )
راستی توی مرحله اول بازی نامه پدر رو از کجا باید پیدا کنیم؟

اها ! خب شما صد در صد اون بازی راز پدری که بنده سال پیش منتشر کردم با کانستراکت رو بازی نکردید ! البته اینو هم بگم که کانستراکت چیزی واسه پیاده سازی این بازی کم نداره !!!! فقط کار کمی سخت تر هست ! همینو بس ! خب توی همون بازی سال پیش بنده دقیقا ی صندوق رمز دار درون بازی گزاشته بودم مثل همین  نسخه جدید !! اگه سورس بازی رو پیدا کردم قرار میدم تا خودتون ببینید که یکم سخت بود پیاده سازیش !! البته من تازه وارد بودم تو کانستراکت ! البته الان هم در کد نویسی تازه وارد هستم و میشه مقایسه ی خوبی باشه بین این دو ! و بزارید بصورت کلی بگم !!! من اصلی ترین دلیل استفاده ام از یونیتی سه بعدی بودن اون بوده این بازی برای پر کردن وقت بوده ! و علاقه شخصی خودم به داستان بازی .
در مورد بازی هم بهتره خوتون بگردید اخه بازی ماجراجویی هست و باید تمام مناطق رو بگردید ! ولی خب متن هارو بخونید براحتی روند بازی براتون ساده میشه
موفق باشید
-------------------------------
اپدیت 1.6.1 منتشر شد ! رفع باگ های جزعی 63

پاسخ

سپاس شده توسط:
تقریبا سه بار خونه رو زیر و رو کردم آخرم هیچی به هیچی
فقط فهمیدم که باید برم توی اون اتاقی که درش قفل شده
ناگفته نمونه که یه کم اتاق های بازی زیاده و این یه کم تجربه بدی به کاربر میده (برای من که اینطوری بود)
در ضمن کنترل کردن کاراکتر هم یه کم سخته (بعضی وقت ها موقع حرکت دست آدم میخوره روی اشیاء و یکی دوتا مشکل دیگه)
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/4/20، 05:57 عصر)aa82 نوشته است: تقریبا سه بار خونه رو زیر و رو کردم آخرم هیچی به هیچی
فقط فهمیدم که باید برم توی اون اتاقی که درش قفل شده
ناگفته نمونه که یه کم اتاق های بازی زیاده و این یه کم تجربه بدی به کاربر میده (برای من که اینطوری بود)
در ضمن کنترل کردن کاراکتر هم یه کم سخته (بعضی وقت ها موقع حرکت دست آدم میخوره روی اشیاء و یکی دوتا مشکل دیگه)

خوب نامه درون همون اتاقه ک درش قفله ! حالا شما چک کن ببین برای باز کردن در به چی نیاز داری ! خیلی واضح میگه !! بعد ببین اون وسیله رو کجا میتونی پیدا کنی !!
اون مشکل هم در حال حلش هستم و توی یک اپدیت حل میشه ! زیاد بودن اتاق ها تجربه بدی میده ؟ 39 
موفق باشید

پاسخ

سپاس شده توسط:
همونطور که خودتون گفتید بازی ماجراجوییه و باید همه جارو بگردیم برای همین کاربر باید بین 5 تا اتاق هی جا به جا بشه تا یه نامه رو پیدا کنه به نظرتون این خسته کننده نیست؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/4/20، 06:29 عصر)aa82 نوشته است: همونطور که خودتون گفتید بازی ماجراجوییه و باید همه جارو بگردیم برای همین کاربر باید بین 5 تا اتاق هی جا به جا بشه تا یه نامه رو پیدا کنه به نظرتون این خسته کننده نیست؟

برای پیدا کردن نامه کلا سه اتاق جابه جایی نداره ! زیر زمین ! پذیرایی ! و ورودی !! به همین راحتی 39  ولی بازم میگم متن هارو بخونی خیلی سریع تر راهنمایی میشی

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
بهتر بود کاراکتر رو کمی سیاه تر درست می کردید ، چون شبه و انقدر نور تو شب غیر عادیه
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/4/20، 07:42 عصر)محمد 82 نوشته است: بهتر بود کاراکتر رو کمی سیاه تر درست می کردید ، چون شبه و انقدر نور تو شب غیر عادیه

سلام .
شما درست میفرمایید دوست من !! متاسفانه رنگ ها روی سیستم من با روی گوشی کلی تفاوت داره و همین باعث شده بود که من کمی گیج بشم ! و دلیل دیگری هم که کاراکتر زیادی ب چشم میاد hd بودن کیفیت تکه های بدن اوست !
بازم ممنون از نظرتون 63

پاسخ

سپاس شده توسط:
یه پیشنهاد
وقتی روی هر آبجکت کلیک می کنیم و دیالوگ هاش به نمایش در میاد رو به روی هر دیالوگ تعداد دیالوگ هایی که اون آبجکت داره رو نشون بده
چون اینجوزی کاربر میدونه چقدر روی آبجکت کلیک کنه تا همه دیالوگها به نمایش در بیاد
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، shazde
(1396/4/21، 12:48 صبح)aa82 نوشته است: یه پیشنهاد
وقتی روی هر آبجکت کلیک می کنیم و دیالوگ هاش به نمایش در میاد رو به روی هر دیالوگ تعداد دیالوگ هایی که اون آبجکت داره رو نشون بده
چون اینجوزی کاربر میدونه چقدر روی آبجکت کلیک کنه تا همه دیالوگها به نمایش در بیاد

فکر خوبیه ! ! !
ممنون از پیشنهاد شما . 63
موفق باشید

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 151 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 523 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 777 1402/6/30، 08:35 عصر