نظر شما در مورد هزینه سیستم؟
زیاده
35.14%
13
خوبه
56.76%
21
کمه
8.11%
3
37 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

سیستم ثبت امتیاز آنلاین پارسکور
(1396/11/29، 02:11 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام 
آقا چطور باید در سایت پارسکور وارد بشیم و جدول بسازیم ؟؟؟
ضمنا یه سوال : وقتی کاربر امتیازش رو ثبت میکنه و اگه امتیازش بهتر شد و دوباره ثبتش کرد ، امتیازش جایگزین میشه . (همونطور که خودتون نوشتید) اما یه چیزی ، شناسه رو خود پلاگین دریافت میکنه یا لازمه پلاگین دیگه ای نصب کنیم ؟؟؟ اگه پلاگین دیگه ای لازمه لینکش رو بدید لطفا .

سلام
باید فایلای پارسکور رو توی هاستتون آپلود کنید. دیتابیس بسازید و بعدا پارسکوررو نصب کنید. بعد آدرس اونجایی که نصبش کردید رو تو کانستراکت وارد می کنید.
شناسه رو میتونید با پلاگینای دریافت شناسه گوشی بذارید یا ایمیل کاربر رو ازش بگیرید.

مراحل آپلود توی هاست و ساخت دیتابیس رو دیگه توی نت بگردید زیاد پیدا میشه!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب پنل مدیریت و توکن و ... اینارو که تو دمو وارد پنل مدیریت میشیم ، حالا چطور باید وارد بشیم اونجا ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
آقا برای من امتیازات رو میگیره ولی ارسال نمیکنه
هاستم هم پولی هست
status code هم 200 میده
مشکلش چیه پس؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام دوست عزیز
منم همین مشکل رو داشتم که خود آقا میلاد حلش کرد . شما بعد اینکه از بازی خروجی گرفتی ، فقط کافیه پلاگین cordova-plugin-whitelist رو به بازیتون اضافه کنید . البته من با کوکون خروجی گرفتم نشد ولی آقا میلاد با وینوس گرفت درست شد . حالا اگه با کوکون کار میکنه و من اشتباهی داشتم نمیدونم . 4 4 4
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/11/21، 07:10 عصر)miladesign نوشته است: بهتره که از هاست غیررایگان استفاده کنید.
هاست خیلی گرونی هم نیاز نداره. می تونید از سایت xzn.ir یه هاست ماهی 2هزار تومن بگیرید کافیه واسش!

سایتش هم بروزرسانی شد
سلام هاست xzn فایل php پلاگین دریافت مشخصات تلگرام که خودتون ساختید را پشتیبانی میکنه
در هاست ماهانه 2500 تومن
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/12/10، 02:44 عصر)construct2j.blog.ir نوشته است: سلام هاست xzn فایل php پلاگین دریافت مشخصات تلگرام که خودتون ساختید را پشتیبانی میکنه
در هاست ماهانه 2500 تومن

آره پشتیبانی میکنه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/12/10، 04:05 عصر)miladesign نوشته است:
(1396/12/10، 02:44 عصر)construct2j.blog.ir نوشته است: سلام هاست xzn فایل php پلاگین دریافت مشخصات تلگرام که خودتون ساختید را پشتیبانی میکنه
در هاست ماهانه 2500 تومن

آره پشتیبانی میکنه

بعد موقع ثبت نام یک نام میخواهد و یک پنجره هست بالا،که هاست لینوکس ،هاست رایگان،هاست ویندوز ،و... کدوم بهتره
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/12/10، 01:09 عصر)mr.alian نوشته است: آقا برای من امتیازات رو میگیره ولی ارسال نمیکنه
هاستم هم پولی هست
status code هم 200 میده
مشکلش چیه پس؟

سلام
مشکلت حل شد ؟؟؟
من هم همین مشکل رو دارم
وقتی داخل سایت دستی امتیاز وارد میکنم ، امتیاز رو دریافت میکنه ولی امتیازی از داخل بازی ارسال نمیکنه 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
من داخل همون سورسی که شما درست کرده بودید ادرس سایت و شناسه جدول رو تغییر دادم و خروجی گرفتم ( البته داخل سیستم هم امتحان کردم) ولی مشکلی که هست اینه که امتیازات رو  از سایت دریافت میکنه ولی امتیاز و دستاوردی ارسال نمیکنه

روی هاست غیر رایگان نصب کردم
پلاگین whitelist رو هم نصب کردم

ممنون میشم راهنماییم کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
پارسکور نسخه 1.2

تغییرات:
  • افزودن قابلیت بررسی نسخه جدید برنامه/بازی ها
  • امکان تعیین اجباری بودن/نبودن بروزرسانی
  • امکان تعیین عنوان/متن پیام
  • امکان افزودن تغییرات بروزرسانی به پیام
  • نمایش پیام بروزرسانی در کانستراکت با یک اکشن
  • امکان ساخت دیالوگ بروزرسانی به صورت شخصی (با استفاده از داده های دریافتی از مدیریت)
  • بهینه سازی کدها
نسخه 1.2 رو از پست اول دریافت کنید.

دموی پنل مدیریت (شناسه و رمز: demo)
دموی کانستراکت (فارسی / انگلیسی)

دوستانی که پارسکور رو خریدن ولی ایمیلی دریافت نکردند ایمیل یا 4 رقم آخر شماره کارتی که باهاش پرداخت کردن رو به صورت خصوصی ارسال کنن تا بعد از بررسی لینک دریافت واسشون ارسال بشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، smrm

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,458 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر
آخرین ارسال: M.Y