گلیم گیمز 1 و 2؟
سلام دوستان خوبید؟ 

موتور بازی سازی شرکت گلیم گیمز 1و 2 چیه؟ 

از پکیج های اماده استفاده میکنه؟

این گرافیکش عالیه و من میتونم تفریبا یه چیزی مثه این بزنم سوالم اینه چطوری یه همچین بازی هایی رو توی یونیتی بزنیم؟ 21

من کارهای گرافیکیشو میتونم انجام بدم درست اگه کسی میتونه یه دوره اموزشی موتوری یا ی چیزی مثه این بزاره ممنون میشم من میتونم درست کنم گرافیکشو و کاراکتراشو تنها مشکل من اینه نمیدونم چطوری حالا بازیشو درست کنم 21

اگه کسی میتونه یه اموزش درست کنه ممنون میشم 
در حال طراحی یه بازی هستیم منتظر باشید به زودی چند تا عکس از بازیم میزارم  .....  4 21  

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ساختش کاری نداره با کانستراکت.پس زمینه تکرار میشه و اشیا از خارج لی اوت در مختصات های مختلف ایجاد میشن.اموزش ساخت بازی فلپی برد ببینید اینم میتونیدبسازید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1396/5/8، 02:03 عصر)alirezagamemaker نوشته است: سلام دوستان خوبید؟ 

موتور بازی سازی شرکت گلیم گیمز 1و 2 چیه؟ 

از پکیج های اماده استفاده میکنه؟

این گرافیکش عالیه و من میتونم تفریبا یه چیزی مثه این بزنم سوالم اینه چطوری یه همچین بازی هایی رو توی یونیتی بزنیم؟ 21

من کارهای گرافیکیشو میتونم انجام بدم درست اگه کسی میتونه یه دوره اموزشی موتوری یا ی چیزی مثه این بزاره ممنون میشم من میتونم درست کنم گرافیکشو و کاراکتراشو تنها مشکل من اینه نمیدونم چطوری حالا بازیشو درست کنم 21

اگه کسی میتونه یه اموزش درست کنه ممنون میشم 

موتور استفاده شده گلیم گیمز یونیتی هست
موفق باشید
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
شما گرافیکشو بساز من بازی رو با همین کانس میسازم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام با آموزش های ساخت بازی سایت http://ipmstudio.ir/ میتونی براحتی با یونیتی بازی بسازی
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سیستمم مورد نیاز برای یونیتی 5 ^_^ Ali ^_^ 5 3,137 1402/3/5، 10:31 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  کمترین حجم بازی محمد 82 3 752 1401/11/16، 11:29 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  خروجی IL2CPP در یونیتی arshia ajoudani 2 1,156 1401/11/11، 11:09 صبح
آخرین ارسال: abedi
  خروجی وب M.Y 0 778 1401/8/1، 04:36 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  سوال در مورد دوره شوتر اول شخص استاد رجب زاده amin hosseini 1 1,397 1400/12/20، 11:01 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani

پرش به انجمن: