ارتش سیاه منتشر شد
(1396/5/14، 02:51 صبح)محمد 82 نوشته است: ممنون بابت نظرتون ، الان دارم روی یه بازی کار میکنم ، چشم تا جایی که بتونم سعیم رو میکنم که پرداخت درون برنامه ای باشه فقط یکی از دوستان یه پلاگینی ،آموزشی چیزی بده که توی خروجی monaca کارکنه چون الان اینتل بسته است و با کوکون هم مشکل دارم

راستش بنده هم چند ماهی میشه اصلا سمت خروجی نرفتم ، گیر کردم .
به قول شما اینتل که مشکل داره . کوکون هم این اواخر زیادی اذیت میکنه و برای من هم محدودیت زیادی داره که نمیتونم باهاش کار کنم .

امیدوارم اینتل ی جوری درست بشه ، فعلا هنوز نفهمیدم مشکل اینتل چیه 22
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام 

ارتش و سلاح ها که کارتونیه و زمین و پهنا با جلوه های طبیعی . بازی های ایندست باید یکدست باشه 
خب کی با منفجر کردن چند تانک و ... کارتونی فاز میگیره ؟ 

siko game

بزودی با بازی جدید ما :: اون ::

پاسخ

سپاس شده توسط: alirezagamemaker
آقای علیرضا، توهین یک کاربر به کاربر دیگری، توجیهی به توهین شما نیست.

از خانم rozita ( خانم هستند یا نه رو نمیدونم ) هم توقع این اهانت عجیب نبود،
واقعا سخته براتون احترام بذارید به کار و صحبت یک نفر؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
سلام دوستان 
ما در این بازی هدفمون تقلید از بازی های قدرتمند و سه بعدی کشور های قدرتمند نبود ، ما هدفمون گسترش بازیسازی ایرانی هست و خواستیم یا ایده ای شاید جدید (البته از نظر rozita که احتمالا جدید نیست ) بازی بسازیم که بتونه کاربر رو سرگرم کنه (البته تا جایی که میتونیم ، سعی کردیم ) . شما هم نباید از بازیسازانی که تازه کار هستند انتظار بازی هایی زیبا و شگفت انگیز را داشته باشید . نظرات و انتقادات همه شما کاربران حتی با توهین قابل احترام است و ما سعی میکنیم از توصیه ها و کنایه های شما در اصلاح بازی های بعدی استفاده کنیم . ضمنا این نکته رو بگم که هنگام ساخت بازی اصلا فکر شبیه شدن اون به جی تی ای یا کالاف دیوتی از ذهن ما نگذشت . 
با تشکر از همه نظرات شما

وضمنا ممنون از کسانی که با نظرات خوبشان به ما در ساخت بازی روحیه می دهند.
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
بازی خوبیه میشه گفت
همچنین اسم قشنگی داره
.......
rozita
شما هم بجای مسخره کردن دست رنج مردم بهتر است آن ها را حمایت کنید ......
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، mostafanastary
سلام
دوستان عزیز
اگه از محتوای یه تاپیک خودشتون نمیاد مثلا همین بازی اگه ازش خوشتون نیومده نیازی نیست نظری چیزی بزارید
اگه میخوایین به اون کاربر کمک کنید در بهبود بازیش بجای مسخره کردن بیایید توی بهتر کردنش کمک کنید(البته با لحن یه آدم متشخص نه با تمسخر)

و شمایی که مسخره میکنید خودتون چه بازی خوبی توی رزومه تون دارین؟

لطفا اگه مثلا مثل من از یه تایپیک به بازی خوشتون نیومد و نظری هم برای بهتر کردنش ندارید از اون تایپیک بدون نظر دادن خارج بشید_نیازی به تمسخر نیست
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، danials008 ، GAME MOEIN ، ghasem
rozita ، ناچارا شما رو از انجمن محروم میکنیم، امیدوارم تو انجمن های بازی سازی دیگه، شما به پیشرفت بازی سازی ایرانی کمک کنید.

موفق باشید/
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82 ، shazde ، danials008 ، GAME MOEIN
آخه من موندم، دوستانی که اینهمه این بازی ، یا مشابه های این مدل بازی رو مسخره میکنن، و فقط مدعی هستند که خارجی ها بازی خوب میسازن، تا حالا خودشون به قول محمد عزیز، بازی دادن بیرون؟ تا حالا رفتن تو گوگل پلی و ببینن که ده ها هزار بازی مسخره و گرافیک های عجیب و غریب هست؟ تا حالا رفتن سایت سیرا ببینن که بازی هایی هستند که منتشر شدن و با استفاده از گرافیک های آماده از سایتهایی مثل opengameart استفاده شدن؟

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، danials008 ، GAME MOEIN

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 233 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 611 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 968 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 965 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81