طراحی جدید :)
سلام خوبید؟ خسته نباشید 
بعد از کار قبلی بیکار ننشسته ام و دوباره به تمرین پرداختم ببینید این کار قبلی من هستش

نقد کنین از این دو تا 1

و اما الان اینو تونستم بزنم مشکل این کجاست؟ اینم مشکلاتشو بگید 

با تشکر 1  21
http://s8.picofile.com/file/8302731184/charcter.png
در حال طراحی یه بازی هستیم منتظر باشید به زودی چند تا عکس از بازیم میزارم  .....  4 21  

پاسخ

سپاس شده توسط: _HecToR_
(1396/5/15، 01:14 عصر)alirezagamemaker نوشته است: سلام خوبید؟ خسته نباشید 
بعد از کار قبلی بیکار ننشسته ام و دوباره به تمرین پرداختم ببینید این کار قبلی من هستش

نقد کنین از این دو تا 1

و اما الان اینو تونستم بزنم مشکل این کجاست؟ اینم مشکلاتشو بگید 

با تشکر 1  21
http://s8.picofile.com/file/8302731184/charcter.png

سلام .
خوبه بد نیست ! کم کم دارید بهتر میشید !
ولی خب بهتره که تمام نمونه کارهاتون رو یک جا جمع کنید و با عنوان موضوعی مثل نمونه کاری ها من منتشر کنید !؟
موفق باشید .

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
سلام. اینا به ذهنم اومد:
1. بیش از حد ساده است. وقتی از یه رنگ توی یه شکل بزرگ استفاده میکنی، مثلا رنگ سفید بدنه کاراکتر، باعث میشه زشت بشه -> shading ( سایه زنی) نیاز داره.
2. شکل (shape) عینک قشنگ نیست و ساده است، مژه ها هم همینطور.
3. رنگ بندی چشم خیلی خیلی بده، آبی و سبز کنار هم کلا هیچ وقت قشنگ نبودن، تازه هر دو هم تیره ان. ( یا دو تا رنگ مکمل با غلظت روشن - تیره بذار بغل هم، تا یه رنگ خنثی مثل سیاه و سفید، با یه رنگ دیگه)

(کامپیوترم کنده فتوشاپ طول میکشه باز شه، ولی یه اصلاح سریع تو پپینت کردم بفهمی چی میگم:
http://s8.picofile.com/file/8304906876/111111111111.png
)

4. shape اصلی ات هم خیلی ساده است، یکم قوس بش بده قشنگ تر شه.

پ.ن: واسه طراحی کاراکتر روند اصولی اش اینه که با دست یا قلم دیجیتال نقاشی رو بکشی، بعد vector اش کنی، ولی این معلومه مثلا عینک از بیضی و خط درست شده، مژه ها از خط، ...معمولا هر چی تو نقاشی ات کمتر اشیائ ابتدایی(primitive) (همون دایره و بیضی و ...) دیده بشه، قشنگ تر و حرفه ای تر بنظر میاد، ولی اینکه چجوری هر چیزیو انحنا بدی و ... کلی هنر میخواد..
http://s8.picofile.com/file/8304907800/22222.png
(بالایی سمت چپ خیلی ساده است و تو پینت 1 دقیقه ای با 4 تا دابره مستطیل کشیدم، سمت راستی اش ، یکم انحنا و ... داده تا یکم بهتر شه،( هر چند بنظرم قشنگ نشده) ، اون وسطی هم که کلا همه چیز منحنیه و بدرستی هم انحنا داده و قشنگ شده.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام یکم تو blending options چرخ میزدی چیز بهتری از آب در میومد ولی خب خوبه 
رنگ بندی خیلی تو چشمه ...
siko game

بزودی با بازی جدید ما :: اون ::

پاسخ

سپاس شده توسط:
خیلی فاصله داره .. سعی کن اول طراحی روی کاغذت رو قوی کنی

مثلا این نمونه طراحی کار خودمه..

[تصویر:  img032.jpg]
[تصویر:  hero45.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، shazde ، amirho24
دوستان. فقط یه مورد من بگم...

اینکه شما بتونید یک نقاشی فوق العاده قشنگ بکشید 1% کار هست! 99% این هست که بتونید انیمشن خوبی اونم تو زمان مناسب تهیه کنید!

مثلا این دوست عزیزی که این نقاشی فوق العاده رو کشیده. کارشون عالیه. اما!

برای اینکه تو بازی بیاد باید بتونند.امواج آب رو انیمه کنند. پرچم و تکون خوردن لباس دزد دریایی رو درست کنند. خود حرکات و حالات چهره کاراکتر هم بهش اضافه کنند( خودش دنیایی از علم حرکت شناسی و چهره شناسیه) ...

این تازه یک قسمت کار هست. من خودم تو نقاشی و درست کردن انیمشن هیچ مشکلی ندارم. اما یه مشکل دیگه هست .زمان ! همین کار بالا رو من بخوام انیمشن کنم. برای من که با موس کار میکنم 3-4 هفته طول میکشه.

حالا هدف و منظورم چی هست؟ میخوام بگم کسایی که تو نقاشی اولیه موندن بدونند فعلا تو 1% اولیه هستند، نمیخوام ناامید کنم... اگر مردش هستید که بسم الـ.. بلاخره موفق میشید ولی زمان میبره. اما اگر نتیجه زودتری میخواید کار رو بدید به کسی که این کاره هست.

در مورد جناب alirezagamemaker دوست عزیز من نمیدونم شما چند سالتونه. ولی این رفتار بیشتر شبیه رفتار بچه های 2-3 ساله هست که نقاشیشون رو به بزرگتر هاشون نشون میدند. بخدا خودت میدونی نقدش چی هست ... حالا هم تا عمو Mehrdad دوباره نقدت نکرده جمع کن این تاپیک رو.
  پاسخ

سپاس شده توسط: [email protected] ، shazde
(1396/6/8، 06:10 عصر)Dr.AR نوشته است: دوستان. فقط یه مورد من بگم...

اینکه شما بتونید یک نقاشی فوق العاده قشنگ بکشید 1% کار هست! 99% این هست که بتونید انیمشن خوبی اونم تو زمان مناسب تهیه کنید!

مثلا این دوست عزیزی که این نقاشی فوق العاده رو کشیده. کارشون عالیه. اما!

برای اینکه تو بازی بیاد باید بتونند.امواج آب رو انیمه کنند. پرچم و تکون خوردن لباس دزد دریایی رو درست کنند. خود حرکات و حالات چهره کاراکتر هم بهش اضافه کنند( خودش دنیایی از علم حرکت شناسی و چهره شناسیه) ...

این تازه یک قسمت کار هست. من خودم تو نقاشی و درست کردن انیمشن هیچ مشکلی ندارم. اما یه مشکل دیگه هست .زمان ! همین کار بالا رو من بخوام انیمشن کنم. برای من که با موس کار میکنم 3-4 هفته طول میکشه.

حالا هدف و منظورم  چی هست؟ میخوام بگم کسایی که تو نقاشی اولیه موندن بدونند فعلا تو 1% اولیه هستند، نمیخوام ناامید کنم... اگر مردش هستید که بسم الـ.. بلاخره موفق میشید ولی زمان میبره. اما اگر نتیجه زودتری میخواید کار رو بدید به کسی که این کاره هست.

در مورد جناب alirezagamemaker دوست عزیز من نمیدونم شما چند سالتونه. ولی این رفتار بیشتر شبیه رفتار بچه های 2-3 ساله هست که نقاشیشون رو به بزرگتر هاشون نشون میدند. بخدا خودت میدونی نقدش چی هست ... حالا هم تا عمو Mehrdad دوباره نقدت نکرده جمع کن این تاپیک رو.

سلام. میگم واقعا تو ایران انیمیت و کاراکتر رو به یه نفر میدن؟ بنده خدا طراح کاراکتر... حالا نمیگم طراح کاراکتر با نقاش دو نفر باشه، ولی نقاش و انیماتور یه نفر بشه دیگه.... پ.ن: یه قلم نوری ارزونش 150 تومنه، خدایی تلف میشی بدون قلم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
والا جنس 150 تومنی بدرد نمیخوره. بعدشم با قلم نوری هم برای کسی که مبتدی باشه فرقی نمیکنه. من الان با موس دستم سریع شده. رو کاغذ میکشم اول با موس روش میرم. ماه دیگه قلم و نمایشگر میخرم. ولی حرفم به دوستانی هست که مبتدی هستند. راه سختی هست و زمان بره... اینو میخوام بهشون بگم. بهتره وقتشون هدر ندند و گرافیست و انیماتور بگیرند. یا اگر هم خودشون میخوان انجام بدند آمادگی راه سخت و طولانی رو داشته باشند.
  پاسخ

سپاس شده توسط: [email protected]
(1396/6/8، 07:04 عصر)Dr.AR نوشته است: والا جنس 150 تومنی بدرد نمیخوره. بعدشم با قلم نوری هم برای کسی که مبتدی باشه فرقی نمیکنه. من الان با موس دستم سریع شده. رو کاغذ میکشم اول با موس روش میرم. ماه دیگه قلم و نمایشگر میخرم. ولی حرفم به دوستانی هست که مبتدی هستند. راه سختی هست و زمان بره... اینو میخوام بهشون بگم. بهتره وقتشون هدر ندند و گرافیست و انیماتور بگیرند. یا اگر هم خودشون میخوان انجام بدند آمادگی راه سخت و طولانی رو داشته باشند.

راستش من یه 150 تومنی 3 ساله دارم( از همون وقتی که گرافیک رو شروع کردم) و نسبتا اکیه، میدونم خیلی دقیق نیست و نمایشگر روش نداره که مثل مداد باشه، ولی مداد رو بگی 100 درصد ، موس رو بگی 20 درصد، قلم من فک کنم چیزی حدود 60 باشه، یعنی نسبت به موس، هر چقدرم عادت داشته باشه آدم، خیلی بهتره... ( تشخیص فشار هم داره ) خلاصه بگم چیزی که محدودم میکنه 10 درصد قلمه، 90 درصد مهارت خودم... حالا که شما خودتون میخواین قلم بخرین، پس اکیه... 

من هم گرافیک و طراحی و انیمیشن رو خودم یاد گرفتم و تا حدی شدم که میتونم چیز با کیفیت بکشم، ولی مثل شما تو زمان زیاد، پیشنهاد منم اینه که کسی که میخواد طراحی و ... یاد بگیره ، خودش میتونه یاد بگیره، ولی واسه سرعت، کلاس رفتن و تمرین کردن خیلی مهمه و جوریه که باید آدم زندگیشو بذاره روش و خیلی وقت میگیره...
  پاسخ

سپاس شده توسط: Dr.AR
آقا خواهشا از این پستا نزنین.....
از مدیریت محترم خواهش می کنم، تمنا می کنم حداقل اگه به دوستمون اخطار نمیدین اینجور پستارو جم کنین......
اینجور پستا مث  safe_T man می مونن ، می ذارنشون تو خونه که بگن یکی خونه هست ..........
لااقل اگر از این تاپیک ها می خواین بزنین و اثرات هنریتونو منتشر کنین ، یه اسم درست برای تاپیک بذارین... 
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Dr.AR

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 260,648 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,712 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,511 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince