مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

خروجی آفلاین وینوس (پرسش پاسخ)
بابا من که نگفتم برنامه رو رایگان منتشر کنن من فقد یکم هشدار دادم که اگر می خوان کد فعال سازی بذارن یکم امنیتش رو ببرن بالا که هک نشه(Need For speed Shift با اون همه عظمتش هک میشه !!!!! camtasia studio و unity و حتی cry engine و حتی خود کانستراکتمون هک میشن .......... امیدوارم سو برداشت نشه)
پیشنهاد می کنم خود آقا میلاد قبل از انتشار یه بار همه ی راه های هک رو امتحان کنن...
وگرنه کسب درآمد حق مسلم ایشونه
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[عکس: download_1_.png]
[عکس: download.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
برنامه‌ی ضروری‌ای هست چون الآن فقط کانستراکت نیست که خروجی html5 بیرون میده و برای بازدهی باید به اندروید تبدیل بشه. از طرفی بعضی موتورهای بازیساز که نسخه‌ی رایگانشون html5 هست و پولیشون اندروید بیرون میده. از ایران قابل خرید نیستند.
اولین بازی اندرویدی محلی را بنده ساختم ولی برای تست روی اندروید ۵ و ۷ نیاز به کمک دارندگان گوشی با این اندرویدها دارم. البته روی اندروید۶ تست کردم که خوب است ولی روی ۴.۴.۴ و ۴.۲.۲ یا صدا نداشت یا هنگ میکرد!
http://mitra.click/dl/150590637496730.zip
منتظر نظرات شما در ایمیلم [email protected] هستم.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
* What went wrong:
A problem occurred configuring root project 'android'.
> Could not resolve all dependencies for configuration ':_debugCompile'.
   > Could not resolve com.google.android.gms10lay-services-gcm:9.4.0.
     Required by:
         :android:unspecified
      > Could not resolve com.google.android.gms10lay-services-gcm:9.4.0.
         > Could not get resource 'https://jcenter.bintray.com/com/google/android/gms/play-services-gcm/9.4.0/play-services-gcm-9.4.0.pom'.
            > Could not GET 'https://jcenter.bintray.com/com/google/android/gms/play-services-gcm/9.4.0/play-services-gcm-9.4.0.pom'.
               > Connect to jcenter.bintray.com:443 [jcenter.bintray.com/75.126.118.188] failed: Connection timed out: connect

* Try:
Run with --stacktrace option to get the stack trace. Run with --info or --debug option to get more log output.
Picked up _JAVA_OPTIONS: -Xmx2g
    at ChildProcess.whenDone (C:\Users\BlackDog\Documents\Vinoos\Projects\hfhtgbfgf\platforms\android\cordova\node_modules\cordova-common\src\superspawn.js:169:23)
    at emitTwo (events.js12613)
    at ChildProcess.emit (events.js:214:7)
    at maybeClose (internal/child_process.js:925:16)
    at Process.ChildProcess._handle.onexit (internal/child_process.js:209:5)
(node:4372) UnhandledPromiseRejectionWarning: Unhandled promise rejection. This error originated either by throwing inside of an async function without a catch block, or by rejecting a promise which was not handled with .catch(). (rejection id: 1)
(node:4372) [DEP0018] DeprecationWarning: Unhandled promise rejections are deprecated. In the future, promise rejections that are not handled will terminate the Node.js process with a non-zero exit code.

این ارور یعنی چی
حدس فوتبالی :

دریاف از بازار           دریافت از مایکت

بازی با ریاضی :

دریافت از بازار

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: