خروجی آفلاین وینوس (پرسش پاسخ)
درحال طراحی سایت و وبلاگش هستم.
و دارم برنامه رو تست میکنم مشکلاتشو برطرف کنم.
بزودی منتشر میشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Dr.AR ، shazde ، shaygaaan ، M.javad ، amin COD ، mohsen_nasri
آقا میلاد یعنی واقعا شما ترکوندی با این کارات 41

خیلی مچکرم با اینکه خودتون از کانستراکت استفاده نمیکنید ولی به فکر بقیه نیز هستید

و اگر زود تر از ماه مهر انتشار بدید بسیار عالی تر میشه

تا دوستان قبل از مدرسه ها بتونن بازی شون رو انتشار بدن 4
بازی سازی سخته ولی گرافیک از اون سخت تر

تا آخر شهریور برنامه ای با نام انیمیشن دونی انتشار میدم 4
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببخشید ولی بهتر نیست الآن یه نسخه beta یا Demo  از برنامه تون بدین
حداقل ببینیم چه جوریه 41 4 4 
البته اگه اشکال نداره 3
  پاسخ

سپاس شده توسط:
نسخه دمو نداره و نسخه بتا رو دارم تست میکنم مشکلاتشو برطرف میکنم.
تا 15 خروجی رایگانه و بعد از اون باید کدفعالسازی بخرید و وارد کنید تا نامحدود بشه
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، sajjadr2001 ، amin COD
(1396/6/29، 06:42 عصر)miladesign نوشته است: نسخه دمو نداره و نسخه بتا رو دارم تست میکنم مشکلاتشو برطرف میکنم.
تا 15 خروجی رایگانه و بعد از اون باید کدفعالسازی بخرید و وارد کنید تا نامحدود بشه

بابا اذیتمون نکن دیگه!!!!!!!!کد فعال سازی؟؟؟؟؟
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام  آقا میلاد
حالا کد فعال سازی رو می خواید چند بدید؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
به نظر من کد فعال سازی نذارین بهتره......
(البته من کی باشم که نظر بدم)
ولی از اونجایی که شما برای شمردن تعداد دفعات خروجی گرفته شده باید یه متغیر معرفی کنین یا اینک توی یه فایل تکست ذخیره کنین مطمن باشید که برنامه به راحتی با cheat engine هک میشه!!!!
درضمن طرف می تونه با یه بار آن اینستال کامل از طریق برنامه هایی که موجود هست برنامه رو از اول نصب کنه و هیچ پولی هم به شما پرداخت نکنه....
درضمن اگر هم بخواید به صورت پولی منتشر کنین باعث میشه که بعضی افراد شیطنت کنن و نرم افزارتون رو رایگان منتشر کنن....
به نظر من بهترین راه تبلیغات هست!!!!مثل تپسل....البته فک نمی کنم تپسل از b4j پشتیبانی کنه ولی باید امکانش وجود داشته باشه.(چون از b4a و b4i پشتبانی می کنه!!)
درضمن++سوتفاهم پیش نیاد.....من نه با مدیر تپسل نسبتی دارم نه از این راه درآمدی در میارم یه وقت نگین برای خودش میگه این حرفارو و به فکر کیسه ی خودشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون من از تپسل تجربه ی خوبی کسب کردم برای همین توصیه می کنم.....
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/6/30، 10:23 صبح)ARMAN_IRBAX نوشته است: به نظر من کد فعال سازی نذارین بهتره......
(البته من کی باشم که نظر بدم)
ولی از اونجایی که شما برای شمردن تعداد دفعات خروجی گرفته شده باید یه متغیر معرفی کنین یا اینک توی یه فایل تکست ذخیره کنین مطمن باشید که برنامه به راحتی با cheat engine هک میشه!!!!
درضمن طرف می تونه با یه بار آن اینستال کامل از طریق برنامه هایی که موجود هست برنامه رو از اول نصب کنه و هیچ پولی هم به شما پرداخت نکنه....
درضمن اگر هم بخواید به صورت پولی منتشر کنین باعث میشه که بعضی افراد شیطنت کنن و نرم افزارتون رو رایگان منتشر کنن....
به نظر من بهترین راه تبلیغات هست!!!!مثل تپسل....البته فک نمی کنم تپسل از b4j پشتیبانی کنه ولی باید امکانش وجود داشته باشه.(چون از b4a و b4i پشتبانی می کنه!!)
درضمن++سوتفاهم پیش نیاد.....من نه با مدیر تپسل نسبتی دارم نه از این راه درآمدی در میارم یه وقت نگین برای خودش میگه این حرفارو و به فکر کیسه ی خودشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون من از تپسل تجربه ی خوبی کسب کردم برای همین توصیه می کنم.....
خیلی ممنون از نظرتون
باید بگم که نرم افزار با b4j نوشته نشده و از نو با ویژوال استودیو نوشتم!
برنامه صددرصد به صورت رایگان دانلود میشه ولی واسه استفاده نامحدود از اون باید کدفعالسازی خریداری شده رو وارد کنید. (توی لحظه وارد کردن لازمه به اینترنت متصل باشید و بعدا دیگه نیازی نیست.)
این کد فقط و فقط روی سیستمی که فعال شده قابل اجراس و روی سیستمای دیگه جواب نمیده!
درمورد هک شدن برنامه هم هرکی هک کرد بذار استفاده کنه! (اگه بتونه  4 )
چون توی لحظه اجرای برنامه چندین فایل و متغیر کدشده چک میشن و اگه یکیشون کوچکترین مشکلی داشت برنامه کلا روی اون سیستم دیگه اجرا نمیشه  22 (مگر با عوض کردن ویندوز)

هزینه اون هم مطمئنا زیر 50تومن نیست (واسه خارجیا 50دلار - چیزی حدود 150تومن -)

سایت فعلی اون هم http://vinoos.ir هستش که هنوز دارم روش کار میکنم.

اینم بگم که هزینه کدفعالسازی به هیچ عنوان کمتر نمیشه مگه اینکه توی مناسبت خاصی به مدت محدود تخفیف داشته باشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mohsen_nasri ، shazde
سلام
بچه ها توجه کنید این برنامه که آقا میلاد درست کردن یه برنامه الکی نیست که ما بخواییم بگیم رایگانش کنن

یه لحظه خودتون فکرشو کنید ,یه خروجی مثل کوکون به اون بزرگی صاف میاد زیر دستتون و میتونید بدون دانلود کردن , خروجیتون رو از برنامه بگیرید
ولی توی کوکون باید آپلود کنید(هزینه ی اول) بعد دانلود کنید(هزینه دوم) بعد تازه اگه خروجی درست کار نکنه باز باید این مراحل رو طی کرد و خب کلی هزینه اینترنتتون میشه و البته کلی هم وقتتون سر آپلود و دانلود گرفته میشه

ولی با این برنامه آقا میلاد آپلود نمیخواد دانلود نمیخواد _ وقتی که باید صبر کنید سر آپلود و دانلود نداره
واقعا من خودم شده برای یه پروژه 10_20 بار خروجی بگیرم بخاطر یه اشتباه ساده یا فراموش کردن یه چیزی
مثلا تبلیغات عدد گذاشتم تو برنامه آپلود کردم توی کوکون خروجی گرفتم بعد دیدم کار نمیکنه حالا مشکل از کجا بوده؟ از توی کانستراکت بوده که اکشن فعال سازی عدد رو نذاشتم 
یعنی اون همه وقتی که گذاشتم واسه آپلود و دانلود به فنا رفته و باید دوباره از اول کارای خروجی و آپلود و دانلود رو از سر بگیرم
این فقط یه مثال بود
و مطمئنن خودتون درگیر این مشکلات کوچیک شدین که یه اونت یا اکشن رو وارد نکردید یا درست نزدید و مجبور شدید دوباره از اول خروجی بگیرید.
و این رو هم بنظرم بهتره فراموش نکنیم که چندین پلاگین رایگان که مهم ترینشون درون پرداخت همه مارکت ها هست رو ایشون درست کرده و رایگان گذاشته برای استفاده و بنظرم دیگه حقشونه از این خروجی وینوس حداقل یه درآمدی بدست بیارن
  پاسخ

سپاس شده توسط: Dr.AR ، wowxpria ، miladesign ، amin COD ، arsalan1366
نقل قول: سلام
بچه ها توجه کنید این برنامه که آقا میلاد درست کردن یه برنامه الکی نیست که ما بخواییم بگیم رایگانش کنن

یه لحظه خودتون فکرشو کنید ,یه خروجی مثل کوکون به اون بزرگی صاف میاد زیر دستتون و میتونید بدون دانلود کردن , خروجیتون رو از برنامه بگیرید
ولی توی کوکون باید آپلود کنید(هزینه ی اول) بعد دانلود کنید(هزینه دوم) بعد تازه اگه خروجی درست کار نکنه باز باید این مراحل رو طی کرد و خب کلی هزینه اینترنتتون میشه و البته کلی هم وقتتون سر آپلود و دانلود گرفته میشه

ولی با این برنامه آقا میلاد آپلود نمیخواد دانلود نمیخواد _ وقتی که باید صبر کنید سر آپلود و دانلود نداره
واقعا من خودم شده برای یه پروژه 10_20 بار خروجی بگیرم بخاطر یه اشتباه ساده یا فراموش کردن یه چیزی
مثلا تبلیغات عدد گذاشتم تو برنامه آپلود کردم توی کوکون خروجی گرفتم بعد دیدم کار نمیکنه حالا مشکل از کجا بوده؟ از توی کانستراکت بوده که اکشن فعال سازی عدد رو نذاشتم 
یعنی اون همه وقتی که گذاشتم واسه آپلود و دانلود به فنا رفته و باید دوباره از اول کارای خروجی و آپلود و دانلود رو از سر بگیرم
این فقط یه مثال بود
و مطمئنن خودتون درگیر این مشکلات کوچیک شدین که یه اونت یا اکشن رو وارد نکردید یا درست نزدید و مجبور شدید دوباره از اول خروجی بگیرید.
و این رو هم بنظرم بهتره فراموش نکنیم که چندین پلاگین رایگان که مهم ترینشون درون پرداخت همه مارکت ها هست رو ایشون درست کرده و رایگان گذاشته برای استفاده و بنظرم دیگه حقشونه از این خروجی وینوس حداقل یه درآمدی بدست بیارن

موافقم;
متاسفانه ما کمی به چیز های رایگان عادت کردیم و بهتره برای چیزه های خوب و حرفه ای تر هزینه کنیم و بنظر من یه همچین برنامه ای با این امکان که آقا میلاد در حال توسعه و طراحی هستند ارزشی شاید مبالغ با خوده وبسایت کوکون برای ما ایرانی ها باشه و حتی بیشتر!
وبسایت بازی بساز اولین کسی هست که از این برنامه حمایت می کند!
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، miladesign ، amin COD ، arsalan1366

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,458 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر
آخرین ارسال: M.Y