یک منبع عالی از کارکتر و اسپرایت های دوبعدی
اگر دنبال منابعی  برای دانلود و اسپرایت های دوبعدی هستید

اگر از انجام کارهای گرافیکی مشکلی دارید

اگر دنبال یک کارکتر اماده با انمیشن هستید

به این ادرس مراجعه کنید

anime.sellfile.ir

[تصویر:  vm5u_boy2dasd.jpg]

البته در زمینه ساخت کارکتر مورد نظر میتونید به ایدی تلگرام بنده alianime@ مراجعه کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط: _HecToR_ ، kakmamad

چندتا نمونه کارهای من

http://www.aparat.com/v/kD87v

پاسخ

سپاس شده توسط: _HecToR_
سلام
ببخشید اینو میگم ولی کاراکتر شما نه زیبا طراحی شده و نه رنگ آمیزی درست و حسابی داره
خب  شما چند قسمت از اجزا بدن رو کشیدین و با نرم افزار انیمیش باکس (درست اسمش یادم نیست ) به کاراکتر انیمیشن دادین که در این انجمن هم لینک دانلود نرم افزار هست و همچنین آموزش استفاده  وجود دارد
اگه میخواین ایجوری پیش برین نمی تونین در امد مناسبی داشته باشین باید در زمینه طراحی و رنگ آمیزی سعی و تلاش بیشتری کنید
همچنین اسپرایت ها قیمت بالایی دارند فکر میکنید ارزشش رو داره ؟
خب طرف مغز خر که نخورده این همه اسپرایت با کیفیت و با انیمیشن روان و رایگان رو دانلود  نکنه و بیاد اینا رو دانلود و خریداری کنه
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، omidsha ، AT7
(1396/5/19، 10:20 عصر)GAME MOEIN نوشته است: سلام
ببخشید اینو میگم ولی کاراکتر شما نه زیبا طراحی شده و نه رنگ آمیزی درست و حسابی داره
خب  شما چند قسمت از اجزا بدن رو کشیدین و با نرم افزار انیمیش باکس (درست اسمش یادم نیست ) به کاراکتر انیمیشن دادین که در این انجمن هم لینک دانلود نرم افزار هست و همچنین آموزش استفاده  وجود دارد
اگه میخواین ایجوری پیش برین نمی تونین در امد مناسبی داشته باشین باید در زمینه طراحی و رنگ آمیزی سعی و تلاش بیشتری کنید
خب طرف مغز خر که نخورده این همه اسپرایت با کیفیت و با انیمیشن روان و رایگان رو دانلود  نکنه و بیاد اینا رو دانلود و خریداری کنه

سلام

راستش من ادم نقدپذیری هستم ممنون که کار منو نقد کردید

اجزا رو که با فتوشاپ کار کردم و در انیمه استدیو بهش انمیشن دادم هر کارکتری هم در حدود یک ساعت طراحی کردم و با کلی شوق اینا رو واسه فروش گذاشتم البته بدون اینکه نظر دیگران راجب کارهام بدونم

سعی میکنم کیفیت کارام رو بالا ببرم البته قبلا چند نمونه طراحی کردم اکثرا هم تایید کردن 22

[تصویر:  lgqx_jhjhn.png]

[تصویر:  eczv_251561.png]

[تصویر:  7fnm_pedarbozorgbimar_00001.png]

[تصویر:  az8v_trusk.jpg]

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
خوبه که شما ادم نقد پذیری هستین و پس صحبت ها من قیمت ها رو 1000 ت تغییر دادید 41 18
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط:

بعله دقیقا ... شما اگر یه دوره ایلیستریتور ببینید و یاد بگیرید کارکتر های 2 بعدی فلت بزنید خیلی درامد بهتری کسب میکنید و کارتون هم بهتر میشه..

یه سر به سایت های خارجی بزنید ببینید چه اسپرایت های توپی رو رایگان میدن و با فایل ایلیستریتورش تازه همرو میدن بهت...
  16  من رو بیشتر بشناسید :
  پاسخ

سپاس شده توسط: GAME MOEIN ، shazde
(1396/5/20، 08:40 صبح)omidsha نوشته است:

بعله دقیقا ... شما اگر یه دوره ایلیستریتور ببینید و یاد بگیرید کارکتر های 2 بعدی فلت بزنید خیلی درامد بهتری کسب میکنید و کارتون هم بهتر میشه..

یه سر به سایت های خارجی بزنید ببینید چه اسپرایت های توپی رو رایگان میدن و با فایل ایلیستریتورش تازه همرو میدن بهت...

همین فتوشاپ دست کم نگیر 30 قدرتش تو طراحی و رنگ بندی خیلی قویتر و بهتر از دیگر نرم افزارای طراحی هست یه سرچ تو گوگل کنی مبینی چه کارای حرفه ای باهاش انجام دادن

تو سایت های خارجی هم که میفرمایید بجز اسپرایت های پیکسلی و ی مشت کارکتر کوتوله هیچی نیست که هیچکس نمیاد از این جور کارکترا تو بازیش استفاده کنه البته با توجه به بازی های سبک ماجراجویی که الان تو بورسه

من هدفم ساخت کارکترایی هست که بیشتر تو سبک ماجراجویی هست , فعلا که دارم سعی میکنم کیفیت کار بالا ببرم 3

پاسخ

سپاس شده توسط:
دوستان خواهشا نظر بدید واسه ادامه کارم مهمه  

نظرتون راجب این کارکتر چیه  39

[تصویر:  l64e_man.jpg]

پاسخ

سپاس شده توسط:
ما فتوشاپ رو دست کم نمی گیریم ، این برنامه که ایشون معرفی کردن (Illustrator) هم یکی از محصولات شرکت سازنده فتوشاپه حتما این هم کارایی ها و ویژگی هایی خوبی در بعضی از طرح ها داره که راحت تر و سریع تر پیاده سازی میشود . 22
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط:
این اسپرایت با فتوشاپ طراحی شده و کیفیت خوبی هم داره و در نرم افزار موهو استخوان گذاری شده و کار شما دوست عزیز رو راحت کردیم وشما میتونید انمیشن دلخواه بهش بدید و برای بازیتون خروجی بگیرید این پکیج شامل فایل موهو و همچنین اجزا جدا شده است که میتونید برای کار در نرم افزارهای انمیشن سازی دیگر ازش استفاده کنید..

[تصویر:  vgjg_handr_00001%5B1%5D.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: _HecToR_

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت بازی دفاع از قلعه 2d graphics 0 1,592 1400/11/3، 12:30 عصر
آخرین ارسال: 2d graphics
  بک گراند بازی 2d graphics 0 1,257 1400/10/6، 02:50 عصر
  پک ساخت بازی معمایی 2d graphics 0 1,825 1400/4/24، 11:07 عصر
  اسپرایت برای بازی دزد و پلیس سید جواد شریفی 1 1,705 1400/3/26، 11:48 عصر