مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

مدیر باشی ( آنلاین )
سلام.........
من از اولی که تو این انجمن عضو شدم تا همین الان که تقریبا یکی دوسالی می شه مدام فعال بودم............و میشه به جرعت گفت که آقای ثنایی واقعا کارهاشون بهترینه ولی یه مشکل جزئی هست که مطمنا تو کار همه (هرکی به صورت تک نفره بازی میسازه)وجود داره.......اونم اینه که فضای بازیرو یکم پیچیده در میاریم............الان دیگه همه چی رو به سادگی میره(البته من این نظرو در مورد بازی قبلی شما دادم چون یکم ui با کاربر بد ارتباط بر قرار می کرد)و امیدوارم که بازی جدید شما ui عالی ای داشته باشه...
مطمنا اگر فرهنگ بازیسازیمون رو به سمتی بره که کارها به صورت تیمی ساخته بشه(بهتره که یه نفر گرافیکو تهیه کنه یکی هم بازیو بسازیه)بهترین کارها رو ارایه میدیم.....
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[عکس: download_1_.png]
[عکس: download.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، hesam3
(1396/6/3، 12:05 عصر)hamedbz نوشته: منظورتون از ریل تایم چیه؟ یعنی همزمان در هر دو دستگاه اتفاق مشابه میفته؟

سلام

ریل تایم در همین حدود هست ، مثل بازی کلش آف رویال و نسخه جدید کلش آف کلنز ...

هر دو کاربر در یک بخش فعالیت میکنند در نهایت با توجه امتیاز بیشتر هر کدوم از طرفین یکی برنده میشه ، البته توی فکرمم بود بعده ها سیستم گروهی هم بهش اضافه کنم که اینو بصورت یک آپدیت در همون نسخه اول قرار میدم تا هر وقت تکمیل شد توی کمتر از 15 دقیقه کار های گروهی انجام بشه .

(1396/6/4، 01:35 عصر)ARMAN_IRBAX نوشته: سلام.........
من از اولی که تو این انجمن عضو شدم تا همین الان که تقریبا یکی دوسالی می شه مدام فعال بودم............و میشه به جرعت گفت که آقای ثنایی واقعا کارهاشون بهترینه ولی یه مشکل جزئی هست که مطمنا تو کار همه (هرکی به صورت تک نفره بازی میسازه)وجود داره.......اونم اینه که فضای بازیرو یکم پیچیده در میاریم............الان دیگه همه چی رو به سادگی میره(البته من این نظرو در مورد بازی قبلی شما دادم چون یکم ui با کاربر بد ارتباط بر قرار می کرد)و امیدوارم که بازی جدید شما ui عالی ای داشته باشه...
مطمنا اگر فرهنگ بازیسازیمون رو به سمتی بره که کارها به صورت تیمی ساخته بشه(بهتره که یه نفر گرافیکو تهیه کنه یکی هم بازیو بسازیه)بهترین کارها رو ارایه میدیم.....

سلام

شما و دیگر دوستان کلا به من لطف دارید ،،،
نکته ای که فرمودید راستش خودمم خیلی ازش ناراحت هستم ، به طوری که فکر میکنم اصلا این اندازه صفحه برام کافی نیست ، همیشه احساس ضعف در Ui رو داشتم و دارم ، توی این مدیر باشی هم گرافیک های واقعا خوبی به کار رفته اما فکر میکنم بازم در Ui ضعف دارم .
راستش موقع کار کردن روی بازی ، فکر میکنم که مثلا 20 تا اسپرایت جا نمیشه ، چون باز وقتی جاشون میکنم حس میکنم خیلی کوچیک میشن ...
وقتی روی گوشی یا تبلت میارم بالا میبینم باز خیلی بزرگ هست 22
اصلا توی Ui همیشه و همیشه پیش بینی هام اشتباه در اومده .

اگر همانند برنامه ( شماره مجازی ) که گذاشته بودم چند وقت پیش دوستان درباره همین پست هم نظراتشونو اعلام کنند خیلی عالی میشه ، به طور کلی و با تمام امیدی که نسبت به این بازی دارم میتونم بگم یکی از بهترین بازی های کانستراکت خواهد شد .
اما من باید بازی رو گسترش بدم ، و این تنهایی امکان پذیر نیست ، خوشحال میشم دوستان در این راه بهم کمک کنن و از کمک دیگران هیچ ترس و واحمه ای ندارم که بخوام نسبت بهش موضع گیری کنم ، پس خوشحال میشم نظرات سازندتونو اعلام کنید ، مثل ARMAN عزیز . باتشکر از ایشون .
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

==========================
بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
مطمنا خیلی از دوستان هستن که ذاتا خلاق به دنیا اومدن و می تونن خالق یه user interface عالی باشن می تونین تصاویری از بازی بذارین و در مورد جاگذاری دکمه ها از دوستان نظرخواهی کنید......(البته من زیاد اینو پیشنهاد نمی کنم چون کار سلیقه ای هست و بین سلایق تفاهم صد در صدی وجود نداره)
بهترین روش که منم ازش استفاده می کنم اینه که قبل از این که بازی اصن ساخته بشه بیایم و رو برگه ی باطله طرحی کلی از برنامه و جاگذاری دکمه های بزنیم....................................
اونجوری وقت کمتری گرفته می شه و میشه راحت و سریع با پاک کن جایی که به نظرمون خوب در نیومده بوده رو پاک کنیم و تغییرش بدیم............بعد اسکن کنیم برگه رو یا ازش عکس بگیریم و ببریمش تو فتوشاپ و روشنایی لایه رو به سی یا چل تغییر بدیم  و شروع کنیم به ساختن ui ..........همیشه هم بهترین نتیجه بدست میاد...........مث تصویر زیر:
(من خودم این تصویر رو اول روی کاغذ طراحی کردم و بعدش تو فتوشاپ کاملش کردم و به عنوان اسپلش ازش استفاده می کنم)
قبل از فتوشاپ 4 :

[عکس: splash.jpg]

[b][u]بعد از فتوشاپ 4 :[/u][/b]

[b][u][عکس: splash.png][/u][/b]
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[عکس: download_1_.png]
[عکس: download.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hesam3
(1396/6/4، 08:10 عصر)ARMAN_IRBAX نوشته: مطمنا خیلی از دوستان هستن که ذاتا خلاق به دنیا اومدن و می تونن خالق یه user interface عالی باشن می تونین تصاویری از بازی بذارین و در مورد جاگذاری دکمه ها از دوستان نظرخواهی کنید......(البته من زیاد اینو پیشنهاد نمی کنم چون کار سلیقه ای هست و بین سلایق تفاهم صد در صدی وجود نداره)
بهترین روش که منم ازش استفاده می کنم اینه که قبل از این که بازی اصن ساخته بشه بیایم و رو برگه ی باطله طرحی کلی از برنامه و جاگذاری دکمه های بزنیم....................................
اونجوری وقت کمتری گرفته می شه و میشه راحت و سریع با پاک کن جایی که به نظرمون خوب در نیومده بوده رو پاک کنیم و تغییرش بدیم............بعد اسکن کنیم برگه رو یا ازش عکس بگیریم و ببریمش تو فتوشاپ و روشنایی لایه رو به سی یا چل تغییر بدیم  و شروع کنیم به ساختن ui ..........همیشه هم بهترین نتیجه بدست میاد...........مث تصویر زیر:
(من خودم این تصویر رو اول روی کاغذ طراحی کردم و بعدش تو فتوشاپ کاملش کردم و به عنوان اسپلش ازش استفاده می کنم)
قبل از فتوشاپ 4 :

[عکس: splash.jpg]

[b][u]بعد از فتوشاپ 4 :[/u][/b]

[b][u][عکس: splash.png][/u][/b]
متاسفانه یا خوشبختانه من قبلا همه این کار هارو کردم ، از نظر جایگذاری Ui همه چیز ار قبل براشون فکر شده ، منتها بک گراند بازی بیش از اون حدی که فکر میکردم بزرگ از آب در اومد ، و متاسفانه نمیشه هم کوچیکش کرد به دلایل خاص ، یکی از دلایلش هم میتونه کمتر شدن کیفیت کلی بازی باشه .
چهارشنبه یک سری عکس های کلی از بخش های مختلف بازی میذارم .
در کل بازی چهار یا چنج تا کلید کاربری خواهد داشت که باز توی هر کدوم بین 3 تا 10 تا پیج دیگه هم جا داده شده و سعی شده جای کاربری کمتر گرفته بشه و بک گراند بیشتر به چشم بیاد ...
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: