مدیر باشی ( آنلاین )
باسلام

بازی آنلاین مدیر باشی تازه ترین بازی ساخته شده توسط بنده هست .
این بازی مثل همیشه از سری کار های آنلاین من هست ، تمام پردازش های انجام شده در بازی لحظه به لحظه بصورت ریل تایم انجام میشه ، حدود 2 ماه وقت پای این بازی گذاشتم ، البته دو ماه وقت ساختش نکردم ، بلکه دو ماه روش کار کردم ، تقریبا روزی 2 تا 4 ساعت ... بیشتر در حال پرس و جو از بازیکنان و گیمر ها بودم تا ببینم چه چیز هایی بیشتر جذبشون میکنه و خداروشکر بازی رو با کمک 24 نفر از گیمر هایی ساختم که در آخرین نسخه نبرد مدرن هم خیلی کمکم کردن و خداییش نسخه آخر بسیار خوب جلوه کرد ...

میرم سر اصل مطلب ، این بازی فردا شب برای کافه بازار ارسال میشه و به احتمال بالا تا آخر شب شنبه روی کافه بازار هست .

کل بازی در 2 صفحه خواهد بود ، یکی لوگو هست ، که همزمان هم لوگوی اول بازی هست ، هم ثبت نام ، هم ورود و هم پردازش اطلاعات و ...

صفحه دوم صفحه اصلی هست که دیگه تمام پردازش بازی در همون صفحه انجام میشه تا لحظه خروج کاربر

[تصویر:  ScreenTest.png]

[تصویر:  hasan.sanaei.modirbashi.png]

تا خبری دیگر خدانگهدار ... / حسن ثنایی
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، miladesign ، _HecToR_ ، Alireza3d ، mostafanastary ، GAME MOEIN ، Mahdi Azimi ، h.a ، shaygaaan ، amirho24 ، abiate1365 ، amin COD ، mahdi.p
سلام
امیدوارم بهتر از بازی نبرد مدرن بشه و خیلی بیشتر دیده بشه
فقط کاش درمورد سبک بازی یا داستان بازی هم یکی دو خطی مینوشتید
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، mahdi.p
(1396/5/27، 01:08 صبح)shazde نوشته است: سلام
امیدوارم بهتر از بازی نبرد مدرن بشه و خیلی بیشتر دیده بشه
فقط کاش درمورد سبک بازی یا داستان بازی هم یکی دو خطی مینوشتید

- منم امیدوارم حداقل به اندازه زحمت خودش دیده بشه . توی این پروژه پول اصلا برام مهم نبوده و تنها برای دیده شدن در بازار گیم ساختمش ...
- درباره سبک یا گیم پلی توضیح ندادم چون دیگه فردا که منتشر بشه دیگه لازم نیست بخاطر یک روز بخوایم خودمونو درگیر گیم پلی بکنیم ... اما خداییش اگر ازم بپرسن در چه سبکی هست نمیدونم چی بگم 24
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
سلام
ینی یه سبکی هست که تا حالا نبوده؟
اگه اینطوریه که خیلی عالیه
گرافیکشم بنظرم عالی میاد
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
(1396/5/27، 07:11 صبح)amin COD نوشته است: سلام
ینی یه سبکی هست که تا حالا نبوده؟
اگه اینطوریه که خیلی عالیه
گرافیکشم بنظرم عالی میاد

سلام

سبک جدید نیست !
یک بازی مدیریتی هست که شما به جای یک مقاله نویس شروع به کار های اینترنتی میکنید ، بعده ها با گسترش کار تون ، حقوق ثابتتونو افزایش میدید و رضایتتونو هم بیشتر میکنید و به این صورت کم کم کارتونو بهتر میکنید ، قضیه حقوق ثابت هم به این صورت هست که هر 1 ساعت یک بار حقوق ثابت هر بازیکن براش بصورت اتوماتیک ارسال خواهد شد .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بسیار عالی گرافیک قابل قبولی داره
بنظرم درمورد عکس دوم به جای رنگ قرمز باید یه رنگ دوستانه مثل بنفش یا ابی استفاده می کردید شناخت زبان رنگ ها می تونه کمک زیادی به زیباترشدن یه طرح گرافیکی بکنه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hasansanaei
(1396/5/27، 02:28 عصر)_HecToR_ نوشته است: بسیار عالی گرافیک قابل قبولی داره
بنظرم درمورد عکس دوم به جای رنگ قرمز باید یه رنگ دوستانه مثل بنفش یا ابی استفاده می کردید شناخت زبان رنگ ها می تونه کمک زیادی به زیباترشدن یه طرح گرافیکی بکنه.

سلام

تغییر میکنه اون ، پس زمینه که قرمز میمونه اما چون بک گراند پشتش اضافه میشه کمی مات میشه ، مثل همون عکس اولی میشه بک گراند .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام.از عکسی که گذاشتید معلوم هستش که گرافیک خوبی داره و بازی خوبیه
امیدوارم موفق باشید...
همیشه باید از سختی ها گذشت
باید تجربه اندوخت
و از شکست درس گرفت! 54
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hasansanaei ، hasansanaei
باسلام

بازی که قرار بود روی کافه بازار قرار بگیره به دلیل یک مشکل فنی سمت سرورم لغوش کردم .
امروز مشکل رو حل کردم ، اما خب تصمیم گرفتم بازی رو در نیمه دوم شهریور منتشر کنم و تا اون موقع یک سری امکانات بیشتر روی بازی قرار بدم و کمی واقعی ترش بکنم که هم جذابیت بازی بیشتر باشه و هم هدف بازی معلوم باشه نه اینکه بازی بی هدف باشه ، انشاالله اونور شهریور هم به جای اینکه بذارم توی نسخه دوم ، توی همون نسخه اول سیستم رقابت آنلاین رو راه اندازی خواهم کرد ،،، راستش هنوز خودمم نمیدونم قراره این سیستم رقابت آنلاین به چه صورت رقابت باشه 21 اما خب یک طرحی توی ذهنم کشیدم که بهش اطمینان هم ندارم ...

2 - به احتمال قوی حالا که سیستم آنلاین امتیازات قرار دادم ، چیز هایی به اسم مدال هم به بازی اضافه بکنم که در پایان هر هفته به افراد تاپ تن مدال داده بشه
از طرفی فکرشم کردم که مدال ها قراره کجا قرار بگیره ، از اون جایی که بازی آنلاین هست ، تمام اطلاعات کاربران روی سرور هست پس به طور کلی یک پروفایل شخصی هم برای هر بازیکن میسازم .

علاوه بر پروفایل و رقابت آنلاین و سیستم مدال دهی ،،، داشتم به این فکر میکردم که به صورت ماهانه یا فصلی به بازیکنان رتبه اول جوایزی در هر بخش بدم ( نقدی ) که اون میتونه وابسته به جیب مبارک باشه ...

از طرفی میخواستم بازی رو به صورتی بکنم که کاربر شماره موبایلشو ثبت کنه ، یک کد براش اس بشه و بعد وارد کنه و مثلا در ازای شماره تلفنش بهش مقداری ارز داخل بازی رو بدم .

نکته خیلی مهم بعد از همه اینها ، امکان گذاشتن سیستم زیرمجموعه گیری میخوام به بازی اضافه بکنم که اون رو برای کسب درآمد ساختم و بیرون از کافه بازار این نسخه هارو منتشر میکنم ، به این صورت که به مدیران کانال های بزرگ پیشنهاد میکنم بازی رو داخل کانالشون به اشتراک بذارن و وقتی کاربر به فلان امتیاز رسید بهش مقداری پول بدم و از هر فروش هم 20 درصد بهش بدم ( به جای اینکه 40 درصد بدم کافه بازار مفت خور بخوره ) ...

فعلا برای یکی از برنامه های خودم به نام لایکآنی این کار و کردم و خداروشکر استقبال شد و من الان که یک هفته از انتشارش میگذره حدود 100 هزار ت فقط پورسانت دادم ( 15 تا 25 درصد پورسانت )

قصد دارم اول دانش بازی سازی خودم رو به اوج برسونم و وقتی ازش جوابی گرفتم بصورت عمومی به همه یاد بدم ، تا به همینجا هم خیلی چیزا گفتم که بدرد خیلیا میخوره ، اما بعضیا احتیاج به آموزش عملی هم دارن ...

موفق و پیروز باشید /// حسن ثنایی
  پاسخ

سپاس شده توسط: h.a ، shazde ، shaygaaan ، abiate1365 ، Amirhesam.KH
منظورتون از ریل تایم چیه؟ یعنی همزمان در هر دو دستگاه اتفاق مشابه میفته؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 807 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,148 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,440 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,412 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: