پرداخت درون برنامه ای
(1396/6/1، 08:45 عصر)محمد 82 نوشته است: با این کارا مشکلاتی که برای hesam3 پیش اومده برای من پیش نیاد ؟؟؟ 13 13 13
ضمنا نمیشه از طریق یه بازیه دیگه که آپلود شده این کارا رو کرد ؟؟؟؟
یه چیز دیگه : نسخه اصلی رو باید توی قسمت بسته ها و با ورژن ۲ آپلود کرد ؟؟؟؟

150 . 200 هزار ت پولی نیست ، ما پیش گیری میکنیم برای زمان هایی که مبلغ بالاتر از 10 میلیون میره فیلم در نیارن ...
بعدشم ، عمر هر برنامه بسیار عالی در کافه بازار 6 ماه هست ، بعد 6 ماه از کافه بازار حذف میکنید ، بروز رسانی مستقیم میذارید و درگاه مستقیم میدید و کاربران رو با درگاه خودتون میکشونید تا خرید بکنند ...

بعدشم شازده گفت چیکار کنید ( اول برنامه رو آپلود میکنید ، کد پرداخت درون رو میگیرید ، میزنید کانستراکت ، دوباره خروجی میگیرید ، همونطوری هم که خودتون فهمیدید برای خروجی بعدی نسخه رو هم باید بالاتر ببرید و به همین روال ... )

نکته ای که من توی کانستراکت انجام میدم که این کد رو از اول کارم میگیرم ، یعنی چی ؟
یعنی اول یک پروژه جدید میزنم ، دوتا عکس روش میندازم ، آیدی هارو اماده میکنم و یک خروجی وب ویو میگیرم ( دلیلش اینه که خروجی وب ویو حجم کمتری داره و زیر 30 ثانیه انجام میگیره ) بعد آپ میکنم کافه بازار ، کد پرداخت رو دریافت میکنم و بعد شروع میکنم به ساخت بازیم ... دفعه بعدی دیگه خروجی که دلم میخوام میگیرم ، حالا یا وب ویو پلاس یا کانواس پلاس ...

موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Dr.AR
درستش همینه (اصلا راهش همینه)
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 906 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 412 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 341 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,484 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,041 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: