مشکل سورس برای خروجی
سلام به بچه های انجمن
دوستم یه بازی رکوردی به اسم شیشه پاکن رو به من داده تا خروجی بگیرم و بزارمش تو بازار ولی وقتی خواستم این کار رو بکنم سایت کاکون گفت که فایل زیپ خراب است و موناکو هم صفحش برای خروجی اندروید بالا نمی آمد من هر کاری کردم نشد خواستم سورس رو اشکال یابی کنم اما چون به صورت مبتدی درست شده بود گیج شدم. برای همین سورس رو آپلود کردم تا شما ها هم نگاهی بش بندازید

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام .
راستش سیاه شدن خروجی و خطا دادن ربطی به نحوه نوشته شدن بازی نداره که...

1. خطایی که موقع باز کردن میده، اون میگه 2 تا پلاگین رو باید نصب کنی تا پروژه باز شه:
rex_touchwrap - Rex's plugins for Construct2
و
پلاگین ابزار اندروید برای کانستراکت :: میلادیزاین
2.
کلا پلاگین های زیر استفاده شده توی بازی:
audio
local storage
touch wrap
android tools
حالا دوستان میتونن بگن مشکل کدوم پلاگینه، و تنظیمات پروژه موقع خروجی رو باید چجوری بذاری و ...

سورس رو هم میتونی حذف کنی، خروجی غیر از پلاگین هایی که استفاده میشه ربطی به سورس نداره، چون سورس توی مرورگر درست کار میکنه...
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، amin COD
سلام
اینکه کوکون قبول نکرده فایل رو احتمال زیاد بخاطر اینه که فایل رو بجای zip کردن rar کردید
پلاگین های استفاده شده مشکل ندارن
  پاسخ

سپاس شده توسط: [email protected] ، amin COD
(1396/6/13، 09:19 صبح)[email protected] نوشته است: سلام .
راستش سیاه شدن خروجی و خطا دادن ربطی به نحوه نوشته شدن بازی نداره که...

1. خطایی که موقع باز کردن میده، اون میگه 2 تا پلاگین رو باید نصب کنی تا پروژه باز شه:
rex_touchwrap - Rex's plugins for Construct2
و
پلاگین ابزار اندروید برای کانستراکت :: میلادیزاین
2.
کلا پلاگین های زیر استفاده شده توی بازی:
audio
local storage
touch wrap
android tools
حالا دوستان میتونن بگن مشکل کدوم پلاگینه، و تنظیمات پروژه موقع خروجی رو باید چجوری بذاری و ...

سورس رو هم میتونی حذف کنی، خروجی غیر از پلاگین هایی که استفاده میشه ربطی به سورس نداره، چون سورس توی مرورگر درست کار میکنه...
سلام  ممنون ولی من نفهمیدم که چی میگید فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید من مشکلم سیاه شدن صفحه موقع خروجی نیست اینه که کلا صفحه تنظیمات برام باز نمیشه
(1396/6/13، 03:08 عصر)shazde نوشته است: سلام
اینکه کوکون قبول نکرده فایل رو احتمال زیاد بخاطر اینه که فایل رو بجای zip کردن rar کردید
پلاگین های استفاده شده مشکل ندارن
سلام ممنون  نه من قطعا زیپش کردم چون یه بازی دیگه رو هم تست کردم روز قبلش با وین رر  . بنظرتون اگه به این ربط داره وین زیپ رو دانلود کنم و با اون انجام بدم؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
آره با وین زیپ هم تست کنید ضرر نداره
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD
بازار من رفتم ۴۰ هزار تومن میخواست، تازه میگفت هر وقت دلمون خواست مبلغ بیشتری بگیریم هم باید بدید!! شما که بازی رایگان میذارید، تازه باید از جیب هم پول بدید؟
اولین بازی اندرویدی محلی را بنده ساختم ولی برای تست روی اندروید ۵ و ۷ نیاز به کمک دارندگان گوشی با این اندرویدها دارم. البته روی اندروید۶ تست کردم که خوب است ولی روی ۴.۴.۴ و ۴.۲.۲ یا صدا نداشت یا هنگ میکرد!
http://mitra.click/dl/150590637496730.zip
منتظر نظرات شما در ایمیلم [email protected] هستم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
دوست عزیز هر کس برای کاری بازیسازی می کنه و من برای پول بازیسازی نمی کنم برای عشقم به این کار بازی می سازم تازه من میتونم یک نوتفیکیشن بزارم تا بعدا بازی پولیم رو تبلیغ کنم و اگه تو هم به بازیسازی علاقه داری باید براش خرج کنی
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,533 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,172 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,378 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,757 1400/10/27، 12:03 عصر
آخرین ارسال: M.Y