مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

بهترین اپ برای انتشار؟؟؟
سلام دوستان.یک سوال.من از بازیم خروجی اندروید گرفتم.الان به نظرتون تو چه مارکتی منتشر کنم خوبه؟؟؟در ضمن چهارده سالمه.اگر در مورد گرافیکا میخواید بدونید باید بگم همشون رندرن با افکت کارتونی روشون.در کل خیلی خوب شده.فقطط بحث انتشارشه.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
برو قوانین ثبت بازی در هرکدوم رو بخون، خودت یه چیزهایی دستگیرت میشه.

الآن بازار از همه معروفتره ولی قر و اطوارش هم گویا بیشتره
اولین بازی اندرویدی محلی را بنده ساختم ولی برای تست روی اندروید ۵ و ۷ نیاز به کمک دارندگان گوشی با این اندرویدها دارم. البته روی اندروید۶ تست کردم که خوب است ولی روی ۴.۴.۴ و ۴.۲.۲ یا صدا نداشت یا هنگ میکرد!
http://mitra.click/dl/150590637496730.zip
منتظر نظرات شما در ایمیلم [email protected] هستم.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: fresh meat ، shazde
سلام
اگه برای سنت میگی که زیر 18 ساله و نمیزاره ثبت نام کنی میتونی با مشخصات پدرت یا هر کس دیگه ای ثبت نام کنی و بعد اسم توسعه دهنده رو به اسم خودت عوض کنی
ولی اگه همنطوری می پزسی باید بگم در حال حاضر کافه بازار و ایران اپس از همه بهترن
با تشکر

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
به ترتیب کافه بازار، مایکت و ایران اپس خوبن.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام
اگر انتظار ندارید که بازیتون بیاد توی برگزیده ها(یعنی اگر اونقد کیفیت نداره که بیاد توی برگزیده ها و خودتون هم احتمال نمیدید) بازی رو تو همه مارکت ها منتشر کنید که طیف وسیع تری از کاربرا بازیتون رو ببینن

ولی اگر احتمال میدید کافه بازار میارتش توی برگزیده ها پس فقط توی کافه بازار انتشارش بدید فعلا

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1396/6/31، 03:26 عصر)shazde نوشته: سلام
اگر انتظار ندارید که بازیتون بیاد توی برگزیده ها(یعنی اگر اونقد کیفیت نداره که بیاد توی برگزیده ها و خودتون هم احتمال نمیدید) بازی رو تو همه مارکت ها منتشر کنید که طیف وسیع تری از کاربرا بازیتون رو ببینن

بازیم که خیلی خوب شده.میتونم احتمال بدم بعد از ۴۱۱۴۸ و حریم بهترین بازی پلتفرمیه.ولی بازم باشه.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: