بازی 66یاور

به نام خدا

[تصویر:  forWeb.jpg]

بازی 66یاور در سبک دو بعدی ماجراجویی به زودی در کافه بازار منتشر خواهد شد و هم اکنون در صف انتظار تایید قرار دارد.
این بازی با انجین یونیتی ساخته شده است ، انجینی که مدت ها به عنوان مدرس مشغول آموزش آن بودم و اعتقاد دارم جامعه بازیساز به ویژه کسانی که پلتفرم اندروید را هدف گرفته اند باید از آن بهره ببرند.

ایده و داستان این پروژه را ارائه دادم و در ادامه برنامه نویسی و طراحی گیم پلی را به عهده داشتم.

لازم می دانم از مدیر محترم انجمن مبنی بر حمایت معنوی از بازی تشکر کنم ، محبت داشتند و قبول کردند بنر بازی را در انجمن قرار دهند این روحیه ایشان در گسترش فرهنگ بازیسازی و البته بازی های بومی و اسلامی دارای ارزش بسیاری می باشد و به امید خداوند عزیز شاهد پیشرفت روز افزون ایشان در تمام جنبه های زندگی باشیم ، که انشاالله حتما این طور خواهد بود.

برای اطلاع دقیق از زمان انتشار بازی در کانال @GameDevUnity عضو شوید.

لازم به ذکر هست تریلر بازی هم اکنون در کانال قرار دارد.

عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، amin COD ، mostafanastary ، shazde ، danials008 ، Mehrdad ، m.moradi
با سلام و خسته نباشید خدمت شما و تیمتون...
از بنر معلومه که حسابی ترکونین.............
دمتون گرم................
امیدوارم خوب پشتیبانی بشه
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، mostafanastary ، shazde
سلام
دیگه قشنگ از گرافیک عکسش میشه فهمید چه بازی زیبایی درست کردید
امیدوارم مارکت ها هم از این بازی حمایت کنند
با تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، shazde
سلام
خسته نباشید
با توجه به تجربه شما و این بنر میشه حدس زد بازی از گرافیک خوبی برخورداره و کاش داستان بازی رو هم کمی شرح میدادید
اگر احتمال قوی میدید که این بازی میتونه توی برگزیده های بازار بیاد پیشنهاد میکنم اول توی بازار منتشرش کنید و بعد پیام بدید بهشون و بگید که برای برگزیده کردن بازیتون رو بررسی کنن و اگه قبول نکردن بعد توی بقیه مارکت ها منتشر کنید
چون کافه بازار این سیاست رو داره که معمولا فقط برای بازیهایی بنر میزنه یا میارتشون توی برگزیده ها که فقط توی مارکت خودشون منتشر کرده باشن بازی رو

امیدوارم موفق باشه این بازی
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، amin COD
میشه بگید کدوم انجین ضعیفه و آینده نداره و کدوم داره؟
احتمالا نمیخواهید بگید که فقط یونیتی قویه و آینده 
اولین بازی اندرویدی محلی را بنده ساختم ولی برای تست روی اندروید ۵ و ۷ نیاز به کمک دارندگان گوشی با این اندرویدها دارم. البته روی اندروید۶ تست کردم که خوب است ولی روی ۴.۴.۴ و ۴.۲.۲ یا صدا نداشت یا هنگ میکرد!
http://mitra.click/dl/150590637496730.zip
منتظر نظرات شما در ایمیلم [email protected] هستم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/6/31، 08:55 عصر)baaziaa نوشته است: میشه بگید کدوم انجین ضعیفه و آینده نداره و کدوم داره؟
احتمالا نمیخواهید بگید که فقط یونیتی قویه و آینده 

این تایپیک جای این سوال نیست

این تایپیکی پایین میتونید برید و پست های دوستان رو بخونید تا متوجه بشید کدوم انجین خوبه کدوم نه
http://construct2.ir/Thread-%D8%A8%D8%AD...n=lastpost
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 219 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 594 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 922 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 951 1402/6/26، 09:33 عصر