وینوس - خروجی آفلاین اندروید
سلام من تونستم با موفقیت با وینوس خروجی بگیرم .
فقط چند مشکل دارم :

1- چجوری پلاگین تپسل و اندروید تولز رو به پروژم اضافه کنم ؟
2- چرا وقتی بازی رو توی اندروید اجرا میکنم ، تمام صفحه نیست ؟
3- بعضی از خروجی هایی که گرفتم و فایل apk  رو خواستم نصب کنم ، پیغام خطای parse packege رو میده و می نویسه : There is a Problem Parsing The Package Error
  پاسخ

سپاس شده توسط:
چرا کسی جواب نمیده؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
سازنده وینوس آقا میلاد هستند و مسلما ایشون بیشتر از بقیه وارد هستن 
ولی مشخصه مشغله دارن و نمیتونن وقت بزارن بیان.

فک کنم نحوه نصب پلاگین رو یا توی همین تایپیک یا توی سایتشون گذاشته بودن
اونا رو ببینید شاید کمکتون کرد.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/2/18، 04:30 عصر)hiddendanger نوشته است: سلام من تونستم با موفقیت با وینوس خروجی بگیرم .
فقط چند مشکل دارم :

1- چجوری پلاگین تپسل و اندروید تولز رو به پروژم اضافه کنم ؟
2- چرا وقتی بازی رو توی اندروید اجرا میکنم ، تمام صفحه نیست ؟
3- بعضی از خروجی هایی که گرفتم و فایل apk  رو خواستم نصب کنم ، پیغام خطای parse packege رو میده و می نویسه : There is a Problem Parsing The Package Error

مشکل 3 بزرگترین مشکله
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام یکی لطفا جواب بده که این مشکل من علتش میتونه چی باشه 

من خروجی رو با وینوس گرفتم وقتی میخوام تو گوشی نصب کنم ارور parse package میده و میگه خطایی در تجزیه ی بسته وجود داره انگلیسی هم مینویسه There is a Problem Parsing The Package Error

یکی کمک کنه لطفا
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/3/1، 12:40 صبح)hiddendanger نوشته است: سلام یکی لطفا جواب بده که این مشکل من علتش میتونه چی باشه 

من خروجی رو با وینوس گرفتم وقتی میخوام تو گوشی نصب کنم ارور parse package میده و میگه خطایی در تجزیه ی بسته وجود داره انگلیسی هم مینویسه There is a Problem Parsing The Package Error

یکی کمک کنه لطفا

سلام

بررسی خطای Parse Error در اندروید | چاره پز
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ایا سیو و لود سیستم کانستراکت رو پشتیبانی میکنه ؟
ادرس وبلاگم 

id = @user138592
54
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/3/1، 01:47 صبح)shazde نوشته است:
(1397/3/1، 12:40 صبح)hiddendanger نوشته است: سلام یکی لطفا جواب بده که این مشکل من علتش میتونه چی باشه 

یکی کمک کنه لطفا

سلام

بررسی خطای Parse Error در اندروید | چاره پز

قبلا تو نت دربارش جستجو کرده بودم . ولی نتیجه ای نگرفتم . به ورژن برنامه ک ربطی نداره چون با همون حداقل sdk ای که تو وینوس گرفتم ، تو کوکون هم گرفتم و مشکلی نبود . فایل نصبی که تو وینوس میگیرم خرابه. ولی نمیدونم از چ نظر
  پاسخ

سپاس شده توسط:
*
********** BUILD STARTED AT 1397/03/15 12:14:08 **********
*

You have been opted out of telemetry. To change this, run: cordova telemetry on.
Using cordova-fetch for C:\Users\ali\Downloads\New
(node:7876) UnhandledPromiseRejectionWarning: CordovaError: Failed to fetch platform C:\Users\ali\Downloads\New
Probably this is either a connection problem, or platform spec is incorrect.
Check your connection and platform name/version/URL.

Error: cmd: Command failed with exit code 1 Error output:
npm ERR! code ENOLOCAL
npm ERR! Could not install from "..\..\..\..\Downloads\New" as it does not contain a package.json file.

npm ERR! A complete log of this run can be found in:
npm ERR!     C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm-cache\_logs\2018-06-05T07_44_12_648Z-debug.log
    at C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm\node_modules\cordova\node_modules\cordova-lib\src\cordova\platform\addHelper.js:312:25
    at _rejected (C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm\node_modules\cordova\node_modules\cordova-lib\node_modules\q\q.js:797:24)
    at C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm\node_modules\cordova\node_modules\cordova-lib\node_modules\q\q.js:823:30
    at Promise.when (C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm\node_modules\cordova\node_modules\q\q.js:1142:31)
    at Promise.promise.promiseDispatch (C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm\node_modules\cordova\node_modules\q\q.js:808:41)
    at C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm\node_modules\cordova\node_modules\q\q.js:624:44
    at runSingle (C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm\node_modules\cordova\node_modules\q\q.js13713)
    at flush (C:\Users\ali\AppData\Roaming\npm\node_modules\cordova\node_modules\q\q.js12513)
    at _combinedTickCallback (internal/process/next_tick.js1317)
    at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:180:9)
(node:7876) UnhandledPromiseRejectionWarning: Unhandled promise rejection. This error originated either by throwing inside of an async function without a catch block, or by rejecting a promise which was not handled with .catch(). (rejection id: 1)
(node:7876) [DEP0018] DeprecationWarning: Unhandled promise rejections are deprecated. In the future, promise rejections that are not handled will terminate the Node.js process with a non-zero exit code.

این اخطار را میدهد
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اقا من گرادل رو نصب کردم ولی هرچی میزنم روی بررسی نمیاد که نصب شده فک کنم برا همینم موقع خروجی ارور میده
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,460 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر
آخرین ارسال: M.Y