مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

وینوس - خروجی آفلاین اندروید
گزارش خطا هنگام خروجی:
همه \یش نیاز ها هم نصبه

آقا میلاد اومدی یه نگا بنداز ببین باید چیکار کنم خیلی تست کردم ولی درست نمیشه نمیدونم مشکلش از کجاس:

کد:
*
********** BUILD STARTED AT 1397/03/27 14:09:27 **********
*

\Vinoos\Data\canvasplus was unexpected at this time.

C:\Users\Royapm\Documents\Vinoos\Projects\g1>  "C:\Users\Royapm\AppData\Roaming\npm\\node.exe"  "C:\Users\Royapm\AppData\Roaming\npm\\node_modules\cordova\bin\cordova" plugin add C:\Program Files (x86)\Vinoos\Data\canvasplus

\Vinoos\Data\Android.tgz was unexpected at this time.
C:\Users\Royapm\Documents\Vinoos\Projects\g1>  "C:\Users\Royapm\AppData\Roaming\npm\\node.exe"  "C:\Users\Royapm\AppData\Roaming\npm\\node_modules\cordova\bin\cordova" platform add C:\Program Files (x86)\Vinoos\Data\Android.tgz

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام
تمام پیش نیازها نصب می باشد.
متن پیغام:

کد:
*
****** BUILD STARTED AT 2018/06/12 23:09:05 ******
*

Saved plugin info for "vinoos-canvasplus-arm7" to config.xml

Using cordova-fetch for E:\Vinoos\Data\Android.tgz
Adding android project...
Creating Cordova project for the Android platform:
 Path: platforms\android
 Package: ir.Chapaking.CactusGames
 Name: Chapaking
 Activity: MainActivity
 Android target: android-25
Subproject Path: CordovaLib
Android project created with [email protected]
Installing "vinoos-canvasplus-arm7" for android
Subproject Path: CordovaLib
--save flag or autosave detected
Saving [email protected]~6.1.2 into config.xml file ...

(node:8832) UnhandledPromiseRejectionWarning: CordovaError: Failed to find 'ANDROID_HOME' environment variable. Try setting setting it manually.
Failed to find 'android' command in your 'PATH'. Try update your 'PATH' to include path to valid SDK directory.
   at C:\Users\beigi\Documents\Vinoos\Projects\chapaking\platforms\android\cordova\lib\check_reqs.js:222:19
   at _fulfilled (C:\Users\beigi\Documents\Vinoos\Projects\chapaking\platforms\android\cordova\node_modules\q\q.js:834:54)
   at self.promiseDispatch.done (C:\Users\beigi\Documents\Vinoos\Projects\chapaking\platforms\android\cordova\node_modules\q\q.js:863:30)
   at Promise.promise.promiseDispatch (C:\Users\beigi\Documents\Vinoos\Projects\chapaking\platforms\android\cordova\node_modules\q\q.js:796:13)
   at C:\Users\beigi\Documents\Vinoos\Projects\chapaking\platforms\android\cordova\node_modules\q\q.js:857:14
   at runSingle (C:\Users\beigi\Documents\Vinoos\Projects\chapaking\platforms\android\cordova\node_modules\q\q.js:137:13)
   at flush (C:\Users\beigi\Documents\Vinoos\Projects\chapaking\platforms\android\cordova\node_modules\q\q.js:125:13)
   at _combinedTickCallback (internal/process/next_tick.js:131:7)
   at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:180:9)
   at Function.Module.runMain (module.js:695:11)
(node:8832) UnhandledPromiseRejectionWarning: Unhandled promise rejection. This error originated either by throwing inside of an async function without a catch block, or by rejecting a promise which was not handled with .catch(). (rejection id: 1)
(node:8832) [DEP0018] DeprecationWarning: Unhandled promise rejections are deprecated. In the future, promise rejections that are not handled will terminate the Node.js process with a non-zero exit code.
Amir.H.Beigi

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
اقا من از وقتی که گرادل و نصب کردم دیگه کردوا نصب نمیشه
میزنم رو نصب یه سری چیزا سریع میاد و میره ولی وقتی میزنم رو بررسی باز نصب نشده
Cmd هم نمیدونم چطوری باز میشه که اون دستورو توش بنویسم
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[عکس: 1rmh_ghodessharif-photokade-15.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(دیروز، 03:13 عصر)kazem نوشته: اقا من از وقتی که گرادل و نصب کردم دیگه کردوا نصب نمیشه
میزنم رو نصب یه سری چیزا سریع میاد و میره ولی وقتی میزنم رو بررسی باز نصب نشده
Cmd هم نمیدونم چطوری باز میشه که اون دستورو توش بنویسم
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای باز کردن cmd میتوانید کلید های ترکیبی windows + r فشار دهید و داخل پنجره باز شده عبارت cmd را تایپ و ok کنید
حدس فوتبالی :

دریاف از بازار           دریافت از مایکت

بازی با ریاضی :

دریافت از بازار

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
اونکارم کردم تو cmd هم زدم
ولی نصب نمیشه کردوا 
هی کلی چیز میاد و تموم میشه ولی وقتی میزنم رو بررسی نمیاددددد

ای خدااااااا
[عکس: 1rmh_ghodessharif-photokade-15.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/3/27، 09:27 عصر)royapm نوشته: گزارش خطا هنگام خروجی:
همه \یش نیاز ها هم نصبه

آقا میلاد اومدی یه نگا بنداز ببین باید چیکار کنم خیلی تست کردم ولی درست نمیشه نمیدونم مشکلش از کجاس:

کد:
*
*

C:\Users\Royapm\Documents\Vinoos\Projects\g1>  "C:\Users\Royapm\AppData\Roaming\npm\\node.exe"  "C:\Users\Royapm\AppData\Roaming\npm\\node_modules\cordova\bin\cordova" plugin add C:\Program Files (x86)\Vinoos\Data\canvasplus

C:\Users\Royapm\Documents\Vinoos\Projects\g1>  "C:\Users\Royapm\AppData\Roaming\npm\\node.exe"  "C:\Users\Royapm\AppData\Roaming\npm\\node_modules\cordova\bin\cordova" platform add C:\Program Files (x86)\Vinoos\Data\Android.tgz

من به خوبی از وینوس استفاده میکردم ولی یدفعه الان موقع خروجی گرفتن این خطا رو میده. حتی بخاطر همین خطا ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز همون خطا رو میده 
الان بخاطر این خطا نمیتونم بازی رو منتشر کنم چون نمیخوام با کوکون خروجی بگیرم وینوس بهتر از کوکون بود

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1 ساعت قبل)royapm نوشته:
(1397/3/27، 09:27 عصر)royapm نوشته: گزارش خطا هنگام خروجی:
همه \یش نیاز ها هم نصبه

کد:
*
*

من به خوبی از وینوس استفاده میکردم ولی یدفعه الان موقع خروجی گرفتن این خطا رو میده. حتی بخاطر همین خطا ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز همون خطا رو میده 
الان بخاطر این خطا نمیتونم بازی رو منتشر کنم چون نمیخوام با کوکون خروجی بگیرم وینوس بهتر از کوکون بود

خطا مربوط به اینه که توی program files نصب شده که بارها گفته شد جای دیگه نصب کنید!

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، royapm