برگشت یک حرف به جای خود
سلام
در بازی حدس کلمات با کنستراکت موقعی که یک حرف رو انتخاب میکنم و حرف از بین میره تا اینجا مشکلی نیس
اما اگه کاربر حرف خود را اشتباه انتخاب کند و با دکمه برگشت بتونه اون کلمه رو برگردونه نه اینکه بازی رو از اول شروع کنه
چیکار کنم .
من از طریق یه راهی تونستم برگردونم اما همه ی کلمه های حذف شده برگشتند چوری بتونم اخرین حرف حذف شده رو برگردونم؟
تیم بازی سازی روژ

از سایتمون دیدن کنید

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/11/20، 11:15 عصر)mhammadahdi نوشته است: سلام
در بازی حدس کلمات با کنستراکت موقعی که یک حرف رو انتخاب میکنم و حرف از بین میره تا اینجا مشکلی نیس
اما اگه کاربر حرف خود را اشتباه انتخاب کند و با دکمه برگشت بتونه اون کلمه رو برگردونه نه اینکه بازی رو از اول شروع کنه
چیکار کنم .
من از طریق یه راهی تونستم برگردونم اما همه ی کلمه های حذف شده برگشتند چوری بتونم اخرین حرف حذف شده رو برگردونم؟

سلام
حرفتون رو خیلی خوب نفهمیدم ولی فکر کنم منظورتون این بود که بگید زمانی که کاربر یه حرف رو پاک میکنه بتونه اون رو برگردونه(یه چیزی مصل دکمه ی undo)
میتونید بگید وقتی دکمه ی پاک کردن رو زد به متغیر دیگه مقدارش به متن وارد شده تغییر پیدا کنه بعد پاک بشه بعد وقتی دکمه ی برگشت رو زد اون متغیر به متن نسبت داده بشه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/11/21، 12:10 صبح)aa82 نوشته است:
(1396/11/20، 11:15 عصر)mhammadahdi نوشته است: سلام
چیکار کنم .

سلام
حرفتون رو خیلی خوب نفهمیدم ولی فکر کنم منظورتون این بود که بگید زمانی که کاربر یه حرف رو پاک میکنه بتونه اون رو برگردونه(یه چیزی مصل دکمه ی undo)
میتونید بگید وقتی دکمه ی پاک کردن رو زد به متغیر دیگه مقدارش به متن وارد شده تغییر پیدا کنه بعد پاک بشه بعد وقتی دکمه ی برگشت رو زد اون متغیر به متن نسبت داده بشه
منظورم همونه که گفتین
اموزش ندارین
متوجه نشدم دقیقا چجوری
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام علیکم...
این سورس برای تایپ رمز در بازی هستش که با کمک یکی از دوستانم درستش کردم
ایونت ها رو بخونید میفهمید که باید چیکار کنید.

سورس رمز درون بازی
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
اینم نبود
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/11/21، 02:57 صبح)mhammadahdi نوشته است: اینم نبود

سورس بازس آفتابه رو نگاه کن

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال