مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

یک خبر خوش برای خروجی های کانستراکت با Chowdren
درود بی پایان به دوستان عزیز

یک افزونه ی قوی برای برنامه ی Clickteam Fusion وجود داره به نام chowdren .با این پلاگین میتونید برای دسکتاپ و موبایل و کنسول ها خروجی بگیرید. قبلا روی گیتاب بود و با توجه به پرفورمنس بالاش نسبت به خروجی های عادی برنامه خیلی ازش استفاده میشه.

برای مثال بازی معروف knytt underground که با فیوژن ساخته شده به کمک این پلاگین برای کنسول PS4 خروجی داده شد. حتی میتونید خروجی سی پلاس بگیرید. و در پوشه های منظم اونو بیارید توی ویژوال استودیو و کلی حال کنید.

و حالا....

امروز دیدم که نویسنده ی برنامه اونو برای construct 1 یا همون  construct classic هم آماده کرده و میتونید مثل فیوژن ازش استفاده کنید . و خبر خوشتر اینکه داره اونو برای کانستراکت 2 هم آماده میکنه. یعنی هر خروجی ای بخواهید با این افزونه حله..

اما ...
مدتیه از روی گیتاب برداشته شده. ولی به راحتی میتونید به سازنده ایمیل بزنید و درخواست بدید. من شخصا هنوز اینکار رو نکردم. چون اون زمان که روی گیتاب بود اونو دانلود کردم. ولی قطعا ضرر نمیکنید. ببینید جریان از چه قراره.

این سایتش:
Chowdren - Blazingly fast runtime for Clickteam Fusion and Scirra Construct

تو سایتش مقایسه ی خروجی عادی فیوژن و این افزونه هم هست. ببینید تفاوت رو. این یه نمونه اش:
http://mp2.dk/ssv/143e27e.webm

موفق باشید دوستان عزیزم. 
   [عکس: pershaland.gif]  
[عکس: Ani.png]

پاسخ دهید
خیلی ممنونیم آقا مهرداد فقط یه سوال...

وضعیت این خروجی نسبت به خروجی کاکون چطوره؟ یعنی کاملا رایگان هستش یا مثلا پلاگین های مختلف کانستراکت رو میتونه پشتیبانی کنه یا نه؟
...I'm the one who knocks

[عکس: Baziato.png]
وبسایت بازیاتو، وبسایت تخصصی معرفی و بررسی بازی های موبایلی
Baziato.com

وبلاگ آموزشی طراح بازی
وبلاگی آموزشی برای توسعه دهندگان و طراحان بازی های ویدئویی

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، abiate1365
(1396/11/26، 06:52 عصر)mahdi_R8095 نوشته: خیلی ممنونیم آقا مهرداد فقط یه سوال...

وضعیت این خروجی نسبت به خروجی کاکون چطوره؟ یعنی کاملا رایگان هستش یا مثلا پلاگین های مختلف کانستراکت رو میتونه پشتیبانی کنه یا نه؟

خواهش میکنم.

قطعا پرفورمنسش بالاتره  . من فیوژن اون رو برای ویندوز تست کردم . بی نظیر بود پرفورمنسش.
قبلا کاملا مجانی بود. الان فکر کنم یه لایسنس برای بازی های تجاری میگیره. بهش ایمیل بزنید. توی سایتش هست. فکر نمیکنم برای تست و بازی های غیر تجاری پولی بگیره.

فعلا برای کانستراکت کلاسیک کار میده . کانستراکت 2 بزودی.

[عکس: pershaland.gif]  
[عکس: Ani.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، mostafanastary ، abiate1365 ، مهدی بابایی