مشکل سیو قسمت راهنمای بازی کلمات
سلام دوستان یه سوال من تو بازیم سه تا راهنما گذاشتم
1- روشن شدن یک حرف از جواب
2- رد کردن مرحله
3- حذف برخی از کلمات
سوال اول : دوستان من می خوام بگم اگه کاربر وقتی از هر کدوم از راهنماها استفاده کرد سیو بشه یعنی اگه از بازی بیرون اومد اون راهنما سیو بشه  مثلا اگه از حذف کلمه استفاده کرد سیو بشه بعد موقع برگشت به بازی اون کلمات که حذف شدن دیگه برنگرده و همچنین اگه کلمه روشن شد موقع برگشت اون حرف روشن بمونه
سوال دوم :در  ضمن سیو مراحل بازی که آقای ابراهیمی گفتن باید روی دکمه بعدی یا قبلی کلیک کنه ولی نگفتن اگه مثلا کاربر وقت وارد لایوت وین بشه و اون موقع از بازی بیرون بیاد یعنی اگه از دکمه هوم گوشی استفاده کنه بازی سیو نمیشه یعنی اگه کاربر به بازی برگرده به همون مرحله که حل کرده برمیگرده لطفا راهنمایی کنید چه جوری در هر صورت بازی سیو بشه
لطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــفا کمک به همراه سورس من بازیم کامل مراحل درست فقط قسمت سیو مونده
[تصویر:  1.jpg]

[تصویر:  2.jpg]

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوستان لطفا جواب بدید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام دوست عزیز 
درمورد سوال اولت بگم که برای سیو همه چی تو کانستراکت باید از متغیر استفاده کنی ، الان مثلا واسه حذف بعضی حروف ، میتونی یه متغیر بسازی مثلا به نام clean و بعد بگی اگه متغیر مساوی =1 بود مثلا فلان حروف حذف بشن . اگرم =0 بود حذف نشن . بعد وقتی کاربر رو دکمه راهنما میزنه متغیر بره تو 1 . همون موقع هم اون متغیر رو ذخیره کن با وب استوریج ، یعنی بگو وقتی رو راهنما زد متغیر clean سیو بشه . واسه نمایش یک حرف هم میتونی بگی وقتی حرف نمایش داده شد ، اون متغیرت که توش داری جواب رو مینویسی ، اون هم سیو بشه . 
و اما سوال دوم : شما میتونی هرجا که دوست داری و فک میکنی لازمه بازی رو سیو کنی ، اون فقط یه آموزشه و ممکنه بازی ما با بازی آموزش ها فرق داشته باشه و ما باید طبق نیاز خودمون عمل کنیم . 
سپاس یادت نره  3 3 3
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdibnn
(1396/11/30، 10:18 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام دوست عزیز 
درمورد سوال اولت بگم که برای سیو همه چی تو کانستراکت باید از متغیر استفاده کنی ، الان مثلا واسه حذف بعضی حروف ، میتونی یه متغیر بسازی مثلا به نام clean و بعد بگی اگه متغیر مساوی =1 بود مثلا فلان حروف حذف بشن . اگرم =0 بود حذف نشن . بعد وقتی کاربر رو دکمه راهنما میزنه متغیر بره تو 1 . همون موقع هم اون متغیر رو ذخیره کن با وب استوریج ، یعنی بگو وقتی رو راهنما زد متغیر clean سیو بشه . واسه نمایش یک حرف هم میتونی بگی وقتی حرف نمایش داده شد ، اون متغیرت که توش داری جواب رو مینویسی ، اون هم سیو بشه . 
و اما سوال دوم : شما میتونی هرجا که دوست داری و فک میکنی لازمه بازی رو سیو کنی ، اون فقط یه آموزشه و ممکنه بازی ما با بازی آموزش ها فرق داشته باشه و ما باید طبق نیاز خودمون عمل کنیم . 
سپاس یادت نره  3 3 3

ممنون از جواب دوست عزیز قسمت حذف و رو شن شدن رو می دونم مشکلم اینه چطور سیو کنم در ضمن می خوام  خروجی کوکن بگیرم و با وب استورچ کار نمی کنه می خوام از لوکال استورچ استفاده کنم دوست عزیز اگه میشه یه آیدی تلگرام میشه بدبد با هم در ارتباط باشیم ممنون میشم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/11/30، 10:51 عصر)mahdibnn نوشته است:
سپاس یادت نره  3 3 3

ممنون از جواب دوست عزیز قسمت حذف و رو شن شدن رو می دونم مشکلم اینه چطور سیو کنم در ضمن می خوام  خروجی کوکن بگیرم و با وب استورچ کار نمی کنه می خوام از لوکال استورچ استفاده کنم دوست عزیز اگه میشه یه آیدی تلگرام میشه بدبد با هم در ارتباط باشیم ممنون میشم
اگر میخواهید با لوکال استروج ذخیره  کنید 

این لینک آموزش

http://si2.ir/1394/06/آموزش-کامل-ذخیره-کردن-بازی/3/
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/12/1، 04:15 عصر)construct2j.blog.ir نوشته است:
(1396/11/30، 10:51 عصر)mahdibnn نوشته است:
سپاس یادت نره  3 3 3

اگر میخواهید با لوکال استروج ذخیره  کنید 

این لینک آموزش

http://si2.ir/1394/06/آموزش-کامل-ذخیره-کردن-بازی/3/

دوست عزیز کار با لوکال رو بلدم  من فقط نمی دونم چطور و کجا استفاده کنم البته تو قسمت سیو سکه و مرحله رو می دونم
من در قسمت راهنمای بازی بلد نیستم یعنی اگه از رهنما  استفاده کرد و از بازی بیرون اومد و وقتی برگشت اون راهنمایی که استفاه کرده بود همونجوری مونده باشه  یعنی اگه از حذف کلمه استفاده کرده بود وقتی به بازی برگشت اون کلماتی که حذف کرده بود حذف شده مونده باشن
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام فک کنم برای اینکاری که شما میخوایین انجام بدین بهتره از سیو و لود خوده کانستراکت استفاده کنید تا همه چی ذخیره بشه بطور کلی
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdibnn

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: