ازت ممنونم
(1397/1/7، 10:04 صبح)DAII.SALMAN نوشته است:
بسم الله

سلام دوستان قدیمی و گلم که منو به اینجا کشوندید

سال جدید رو به همتون تبریک میگم

شاید کسی الان منو نشناسه من همون DYRGAME قدیم هستم

اگه یادتون باشه من یه بست با نام راه سیاه ساخته بودم و بیشتر شما ها گفته بودید کی میاد

من از همون لحظه حس یه فرد بازی ساز رو گرفتم و از همون روز شروع به بازی سازی کردم و همیشه بازی هام رو

مدیون شما عزیزان هستم

من الان با حمایت بسیج طلاب بندر دیر یک بازی ساختم و در مسابقات انجی جهانی 191 شدم و در ایران دوم

و بیشتر رسانه ها منو حمایت کردند

الان یه بازی ساز کامل هستم و این افتخار منه و در مصاحبه های دیگرم حتما اسم انجمن بزرگ کانستراکت 2 را به زبان خواهم اورد

ممنون که حرف های منو خوندید تشکر لایک همگی سال خوشی برای همتون ارزو میکنم
120
[تصویر:  New_Bitmap_Image.bmp]
[تصویر:  New_Bitmap_Image_2_.bmp]
[تصویر:  New_Bitmap_Image_3_.bmp]
[تصویر:  New_Bitmap_Image_5_.bmp]

به شما خسته نباشید میگم.
این بازی با انجین fps creator یا احتمالا fps creator reloaded ساخته شده و این گرافیک ها همه توی خود برنامه هست.
نمیخوام ناراحتتون کنم ولی این انجین نیازی به کد نویسی هم نداره و فقط ساختمون هارو چیدید.ولی باز هم این کارها ساخت و زمان بر هست.
این هارو هم میدونم چونکه خودم این نرم افزار رو یکی دو روز داشتم ولی دیدم که بازی با کیفیت و خوبی نمیشه با این نرم افزار ساخت و طی یکی دو روز پاکس کردم.
نظر من هم اینه که این انجین اینده ای نداره و بهترین بازی ای که میشه باهاش ساخت همینه.بهتره کد نویسی یاد بگیرید و برید با یونیتی کار کنید.(البته من خودم کرای انجین رو ترجیح میدم)
برای اپدیت های بعدی از مدل های سه بعدی توی اینترنت استفاده کنید با کیفیت بهتر.(یا اگه توانشو دارید خودتون بسازید)
در کل با چند تا اپدیت گرافیک راستو ریست میشه.

با تشکر
اگر کمکت کردم میتونی سپاس رو بزنی
یا مثلا یه اعتباری چیزی بدی... 3 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/3/12، 06:19 صبح)_1515Team_ نوشته است:
(1397/1/7، 10:04 صبح)DAII.SALMAN نوشته است:
بسم الله

سلام دوستان قدیمی و گلم که منو به اینجا کشوندید

سال جدید رو به همتون تبریک میگم

شاید کسی الان منو نشناسه من همون DYRGAME قدیم هستم

اگه یادتون باشه من یه بست با نام راه سیاه ساخته بودم و بیشتر شما ها گفته بودید کی میاد

من از همون لحظه حس یه فرد بازی ساز رو گرفتم و از همون روز شروع به بازی سازی کردم و همیشه بازی هام رو

مدیون شما عزیزان هستم

من الان با حمایت بسیج طلاب بندر دیر یک بازی ساختم و در مسابقات انجی جهانی 191 شدم و در ایران دوم

و بیشتر رسانه ها منو حمایت کردند

الان یه بازی ساز کامل هستم و این افتخار منه و در مصاحبه های دیگرم حتما اسم انجمن بزرگ کانستراکت 2 را به زبان خواهم اورد

ممنون که حرف های منو خوندید تشکر لایک همگی سال خوشی برای همتون ارزو میکنم
120
[تصویر:  New_Bitmap_Image.bmp]
[تصویر:  New_Bitmap_Image_2_.bmp]
[تصویر:  New_Bitmap_Image_3_.bmp]
[تصویر:  New_Bitmap_Image_5_.bmp]

به شما خسته نباشید میگم.
این بازی با انجین fps creator یا احتمالا fps creator reloaded ساخته شده و این گرافیک ها همه توی خود برنامه هست.
نمیخوام ناراحتتون کنم ولی این انجین نیازی به کد نویسی هم نداره و فقط ساختمون هارو چیدید.ولی باز هم این کارها ساخت و زمان بر هست.
این هارو هم میدونم چونکه خودم این نرم افزار رو یکی دو روز داشتم ولی دیدم که بازی با کیفیت و خوبی نمیشه با این نرم افزار ساخت و طی یکی دو روز پاکس کردم.
نظر من هم اینه که این انجین اینده ای نداره و بهترین بازی ای که میشه باهاش ساخت همینه.بهتره کد نویسی یاد بگیرید و برید با یونیتی کار کنید.(البته من خودم کرای انجین رو ترجیح میدم)
برای اپدیت های بعدی از مدل های سه بعدی توی اینترنت استفاده کنید با کیفیت بهتر.(یا اگه توانشو دارید خودتون بسازید)
در کل با چند تا اپدیت گرافیک راستو ریست میشه.

با تشکر
سلام ممنون از نظرت این بازی من صد بار گفتم با انجین GAME GURU ساخته شده شما هم میتونید کد بنویسد هم ننویسید زبانش FPI میتونی تو نت هم سرچ کنی تازه تو خود برنامه گیم گورو میتونی مدل هم بسازی من خودم کمی انریل هم بلدم و لذت بخش تر هم هست اموزش های زیادی تو نت هم هست دربارش همه بازیی میشه باش ساخت اما با کد بدون کد یه بازی بی مزه میشه نه صدا نه افکت نه قطب نما نه صدای خشاب عوض کردن و....... ولی بازم ازت ممنونم
فکر نکن خودت بسازش ! 16
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 880 1402/6/26، 09:33 عصر