پلاگین پلاگین +font
Video 
این پلاگین بدرد بخور برای فونت در کانستراکت میباشد که بهتر از sprite fontخود کانستراکت است و کارایی مفیدی دارد
دانلود از سایت ما
ادرس فروشگاه ما جهت سفارش هاست ارزان قیمت www.hostssd.ir 

ادرس انجمن انیمیشن سازی : uassets.ir

بازی aa+ در حال ساخت است
تصویر: <a href=[تصویر:  0mm9_mm_thumb.png]

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام 
آقای امیر قلیزاده
میشه بپرسم این پست از سایت شما چرا آموزشی که آقای ابراهیمی ساختن و توی سایت خودشون چندقسمتش رو برای فروش گذاشتن , شما رفتین و داخل سایتتون با لینک پرداختی خودتون دارید میفروشید؟
آموزش بازی جدال با شیاطین

امیدوارم دلیل قانع کننده ای داشته باشید وگرنه کار بیخ پیدا میکنه و آقای ابراهیمی خیلی راحت میتونن از شما شکایت کنن.
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria
(1397/1/9، 06:15 عصر)amirgoli نوشته است:
(1397/1/9، 03:56 عصر)shazde نوشته است: سلام 
آقای امیر قلیزاده
میشه بپرسم این پست از سایت شما چرا آموزشی که آقای ابراهیمی ساختن و توی سایت خودشون چندقسمتش رو برای فروش گذاشتن , شما رفتین و داخل سایتتون با لینک پرداختی خودتون دارید میفروشید؟
آموزش بازی جدال با شیاطین

امیدوارم دلیل قانع کننده ای داشته باشید وگرنه کار بیخ پیدا میکنه و آقای ابراهیمی خیلی راحت میتونن از شما شکایت کنن.

ب شما الا مربوط نیس در ضمن  هفتاد درصد پرداخت پول به اقای ابراهیمی پرداخت خوهاد 

دوست عزیز، با رعایت ادب بیشتری میتونستین این موضوع رو بیان کنید.
در این خصوص از آقای ابراهیمی پیگیری خواهیم کرد
اما بابت توهین شما، اخطار میگیرید.
موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، wowxpria
با سلام و معذرت خواهی من نتونستم جلوی خشم خودم رو بگیرم از اقای شازده و شما معذرت میخوام و در ضمن طی صحبت های من با اقای ابراهیمی این مطلب را برخواهم داشت
ادرس فروشگاه ما جهت سفارش هاست ارزان قیمت www.hostssd.ir 

ادرس انجمن انیمیشن سازی : uassets.ir

بازی aa+ در حال ساخت است
تصویر: <a href=[تصویر:  0mm9_mm_thumb.png]

پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز;
خیلی وقته هیچ مطلبی و نظری نزاشتم و دلیلیش اینه که خب بیشتر دوستان میدونن سربازم... و علت آپدیت نشدن وبسایت بازی بساز هم همینه که از سیستم و خونه فاصله دارم...
منتها:
من بازی سازی رو دوست دارم و طبق تموم گفته هام تو آموزش ها و وبسایت اینه که مجدداً وبسایت رو آپدیت و آموزش های بیشتری در آینده میسازم و توسعه میدم آموزش ها رو...
در خصوص این که من گفته باشم مشکل نداره آموزش های من تو وبلاگ یا سایت های مختلف به اشتراک گذاشته بشه مشکلی نداره ولی سوء استفاده و سوء تفاهم نشه!!!
آموزشی که بنده تو وبسایت رایگان گذاشتم خب مصلماً باید همجا رایگان باشه خب من راضی نیستم کسی آموزش رایگان رو تو وبسایت خودش پولی بفروشه...چون هدف از رایگان بودن اینه همه بتونند ازش بهره ببرند غیر از اینه؟؟
حالا اگر آموزشی پولی باشه تو وبسایت خودم که و کسی بخره و تو وبسایت خودش بفروشه میشه حق الناس!!! نه به بنده ... بلکه به تمام کسانی که آموزش رو تهیه کردند...
من با کسی قرارداد ندارم که بخوام 70% بگیریم پس اینا ادعاست و برفرض که چنین قصدی باشه من قبول ندارم...
آینده:
دوستان بزودی خیلی کارها میخوام انجام بدم و فقط کمی صبور باشید خیلی تغییرات....
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، mostafanastary ، vahid ، mehrdad.ch ، amin hosseini

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها miladesign 89 56,025 1402/1/31، 09:08 عصر
آخرین ارسال: nimemah
  پلاگین فارسی ارسال نوتیفیکشن آفلاین rezamms 11 9,079 1401/8/7، 03:50 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  پلاگین درخواست لینک دانلود مثال های مجموعه پلاگین REX'S PLUGINS firooz 0 3,834 1401/6/13، 11:26 عصر
آخرین ارسال: firooz
  پلاگین درخواست پلاگین table یا 2d dictionary aliCo 0 1,336 1401/5/9، 03:24 صبح
آخرین ارسال: aliCo
  پلاگین زرین پال (اندروید) miladesign 8 8,041 1401/3/11، 01:34 صبح
آخرین ارسال: ahmad44

پرش به انجمن: