پرداخت درون برنامه ای
سلام دوستان 
میخواستم ببینم این پلاگین آقا میلاد که برای پرداخت درون برنامه بود ، هنوزم کار میکنه ؟؟؟ مشکلی نداره ؟؟؟
ضمنا تو کامپیوتر اگه تستش کنم جواب میده ؟؟؟؟ منظورم اون قسمت آماده سازی پلاگین و .... ایناست . آخه من تو کامپیوتر تستش کردم پلاگینش آماده سازی نشد .
ضمنا اگه میشه یه آموزش متنی چیزی بزارید . برای کانستراکت نه ، برای تنظیمات خود مارکت ها . چون من اولین پروژم هست که دارم پرداخت درون برنامه میزارم براش .
خیلی ممنون  63 63 63 63
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
اون پلاگینی که برای همه مارکت ها بود بله کار میکنه

هرپلاگینی که قراره کاری رو انجام بده که فقط توی اندروید انجام میشه رو نمیشه روی کامپیوتر تست کرد.+
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خیلی ممنون از پاسختون 
منظورم این پلاگین هست 
پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها
ضمنا قسمت پلاگینای کوکون هنوز درست نشده ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بله همین پلاگین آخرین باری که تست کردم درست بود

تست نکردم دیگه , برید توی سایت کوکون ببینید قسمت پلاگین ها درست شده یا نه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
فقط یه چیزی برای اینکه خیالم راحت بشه . میشه تست کنید تو کامپیوتر وقتی آماده سازی رو میزنی ، برای شما تو کامپیوتر آماده میشه یا نه . فقط همین . برای اینکه خیالم راحت بشه که درست اونت نویسی کردم میگم .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/1/14، 08:20 عصر)محمد 82 نوشته است: فقط یه چیزی برای اینکه خیالم راحت بشه . میشه تست کنید تو کامپیوتر وقتی آماده سازی رو میزنی ، برای شما تو کامپیوتر آماده میشه یا نه . فقط همین . برای اینکه خیالم راحت بشه که درست اونت نویسی کردم میگم .

این پلاگین همونطور‌که گفتم توی اندروید فقط کار میکنه ، چون باید اطلاعات رو از کافه بازار (یا مارکتی که انتخاب کردید)بگیره و نبایدم روی کامپیوتر کار کنه.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: