حل شده تولید اسپرایت به تعداد مشخص
سلام دوستان
من میخوام بگم در ابتدای بازی مثلا 10 تا از یدونه اسپرایت تولید بشه . فقط نمیدونم چطور باید تعداد رو مشخص کنم . آخه تو سیستم که create object رو میزنی نمیشه براش تعداد مشخص کرد . ممنون میشم جواب بدید .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
از حلقه میتونید استفاده کنید
یا اگه کار باهاشو بلد نیستید
یه متغیر درست کنید و بگید در شروع لی اوت اگه متغیر مقدارش کمتر از 10 بود , اون شی ساخته بشه و بعد یکی به متغیر اضافه بشه
اینطوری 10 بار انجام میشه اونت ولی بار یازدهم چون متغیر دیگه کمتر از 10 نیست , چیزی نمیسازه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
با حلقه ها میتونید این کار رو انجام بدید
برید تو شیء سیستم بخش Loops اونجا حلقه ی repeat بدردتون میخوره
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، محمد 82
خیلی ممنون مشکلم حل شد فقط در مورد همین loops میشه در مورد اونتاش یه توضیحی بدید . فک کنم خیلی کاربردیه.
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
حلقه ها در صورت برقراری یک شرط مجموعه ای از دستورات رو اجرا میکنن مثلا تا وقتی یک متغییر زیر ده باشه اسپرایت تولید میکنن، فقط یک سوال ببخشید اینو میپرسم شما که این چیزای ساده رو نمیدونید چطوری این همه بازی میسازین منتشر میکنید؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب دوست عزیز قطعا شما هم کل کانستراکت رو بلد نیستید و با قسمتی که بلد هستید بازی میسازید دیگه . درسته ؟؟؟ من هم یه قسمتیش رو بلدم و یه قسمتیش رو هنوز آموزش ندیدم . حالا شاید اون قسمتی که من توش مهارت دارم رو شما بلد نباشید و اون قسمتی که شما توش مهارت دارید من آموزش ندیده باشم .  22 22 22
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بنده بیشتر برنامه نویسی سمت سرور انجام میدم کانستراکت هم تقریبا کامل بلدم، این چیزی که گفتم هم دوستانه بود اخه این چیزاجزو مفاهیم پایه برنامه نویسی و بازی سازی هستند و هرکسی باید این چیزارو بلد باشه موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 332 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: