مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

حل شده تغییر نکردن فریم
سلام دوستان
من گفتم هر 3 ثانیه یه اسپرایت با فریم رندوم ایجاد بشه . اما نمی دونم چرا وقتی تشکیل میشن ، فریم بعضیاشون باز هر 3 ثانیه عوض میشه . حالا چطوری میتونم بگم در صورتی که اسپرایت تشکیل شد (اینو بلدم) فریمش دیگه عوض نشه ؟؟؟ 30 30 30
توجه کنید نمیخوام به روند تشکیل اسپرایت ها لطمه بخوره ها .
استودیو بازیسازی ایروید  3
بازی های منتشر شده در بازار : مهمات ، قالیچه ، مبارک ، 1357 و ارتش سياه و شهاب بدو و شهرزاد
[عکس: photo_2017_11_18_00_26_16.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
باید بذارید مثلا وقتی لیوت شروع شد(یا اتفاق قبلی که رخ داده ) 3 ثانیه صبر کن بعد فریم تغییر کند

گروه بازی سازی DARK GEM

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
سلام
میتونید برای اسپرایته یه فریم خالی بزارید 
بعد بگید اگر اسپرایت فریمش مثلا 0 بود(فریم خالی) هر سه ثانیه عوض بشه فریمش 
اینطوری وقتی فریمش عوض میشه , اگه فریمش 0 نبود , دیگه تغییر نمیکنه.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: مهدی بابایی
از تریگر استفاده کنید
                       [عکس: Untitled_1.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
تریگر چی هست ؟؟؟

ضمنا ممنون از سه دوستی که پاسخ دادید . حتما راهتون رو امتحان میکنم .

خیلی ممنون ، راه آقای شازده رو امتحان کردم و جواب داد . البته اگه میشه در مورد این تریگر یه توضیحی بدید که چیه و چه کاربردی داره . 
ممنون
بازی های منتشر شده در بازار : مهمات ، قالیچه ، مبارک ، 1357 و ارتش سياه و شهاب بدو و شهرزاد

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
آقا مشکل حل نشد ، یه چیزی فهمیدم ، مشکل از تغییر فریم ها نیست . ببینید من گفتم هر 3 ثانیه دو جور اسپرایت تولید بشن . بعد اسپرایت 2 بره تو موقعیت اسپرایت 1 . حالا نمیدونم چرا چند تا اسپرایت 2 میره به موقعیت یدونه اسپرایت 1 . میدونید مشکل چیه ؟؟؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
آقا توروخدا جواب بدید . من موندم چیکار کنم . ببینید من گفتم دوتا اسپرایت هر 3 ثانیه ایجاد بشن . حالا هر ثانیه اسپرایت دومی ، اسپرایت اولی رو دنبال کنه . حالا نمیدونم چرا از اون دومیه چند تا میاد و روی هم قرار میگیرن . حالا من میخوام بگم در صورتی که اسپرایتی روی اسپرایت اول نبود ، اون اسپرایت دومیه بیاد رو اولیه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
اگر بخواهید یکی از اسپرایت ها از جنس اسپرایت۲بره به محل اسپرایت۱
باید در قسمت سیستم objekt uiidفرمان بدید
 uiidان را بنویسید قبل از ان باید ساب اونت درست کنید مثلا وقتی لایوت شروع شد بعد یه ساب اونت درست می کنید و uiidرا وارد می کنید و در دستور ساب اونت تغییر مکان اسپرایت۲را می دهید

گروه بازی سازی DARK GEM

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام دوست عزیز 
خیلی ممنون از پاسختون ، اما uid اسپرایت ها مشخص نیست چون به سیستم گفتم اونارو ایجاد کنه هر 3 ثانیه . 
کلا ممنون از همه دوستانی که پاسخ دادن ، مشکل حل شد . یه جایی باید میگفتم حذف بشن ، چون نگفته بودم این مشکل ایجاد شده بود و خداروشکر حل شد . 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: مهدی بابایی