چگونه یک داستان بازی خوب بنویسیم (مقاله)
Lightbulb 

[تصویر:  Cover.png]

سلام به همه ی دوستان

با توجه به اینکه داستان بازی شاید یکی از مهم ترین قسمت های یک بازی ویدیویی میباشد تصمیم گرفتم تا مقاله ای راجب نوشتن داستان
بازی پیدا کنم و برای شما به اشتراک بزارم ! نمونه های فارسی موجود حقیقتا بد نبودن و میشد نمره قابل قبول داد به اونها . 
اما خود بنده سعی میکنم همیشه از نمونه های انگلیسی یا به نحوی وصل شم به منبع ! خب تصمیم گرفتم که این مقاله هایی که به زبان اصلی هستن رو با دست و پا شکستگی ترجمشون کنم و برای شما هم بزارم تا لذتشو ببرید ! هم پیشرفت خوبی میکند هم اینکه تقریبا مقاله های سطح اول میخونید ! 

مقاله "چگونه یک داستان بازی خوب بنویسیم" نوشته شده توسط دِرک از سایت پالادینیوس میباشد . 
شاید نشه گفت این کامل ترین و بهترین مقاله در زمینه داستان بازی است اما به نحوه ی خودش و با این حجم یکی از بهترین مقاله های موجود میباشد . زبان اصلی این مقاله انگلیسی میباشد که بنده اقدام به ترجمه ان کردم تا قدمی برای پیشرفت صنعت بازی سازی ایران برداشته باشم . این مقاله در 17 صفحه منتشر شده است . 

لینک دانلود :

دوستان گرامی ضمن ارزوی مفید بودن این مقاله از شما تقاضا دارم که با منتشر کردن این مقاله به حمایت از ما بپردازید تا هم دلگرمی ای باشد برای ما و اینکه دیگران هم از این مقاله بتوانند استفاده کنند . 

همچنین یک لینک حمایت اختیاری در انتهای صفحه وجود دارد که میتوانید تنها با پرداخت 500 تک تومانی از ما حمایت کنید . 

با تشکر از همه دوستان خوبم در این انجمن  63

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، mostafanastary ، Mehrdad ، kakmamad ، Mahdibabaei M.N
سلام دانیال جان

بسیار ممنون از مطلب مفیدی که جمع آوری کردی و در اختیار ما گذاشتی.ممنون از وقتی که گذاشتی.

امیدوارم  روزی برسه که بازی های بچه های انجمن در صدر پر فروش ترین و پر بازدید ترین بازی های مارکت ها قرار بگیره.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، danials008

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایده شوتر اول شخص ؟ Alireza3d 9 4,322 1400/8/12، 05:28 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  اقتصاد درون بازی چیست و چه کار می‌کند؟ shazde 0 1,346 1400/5/18، 10:19 عصر
آخرین ارسال: shazde
Lightbulb اهداف خوب و بد در بازی ها ذولفقاری 9 4,990 1399/12/29، 07:29 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
  اهداف ، انگیزه ها ، انتخاب ها و یک بازی ساز oak 0 1,972 1399/10/24، 04:28 عصر
آخرین ارسال: oak