قطع صداهای بازی به صورت ناگهانی
سلام دوستان

ما در حال ساخت یک بازی نسبتا پر حجم هستیم توی مراحل بازی پس از اینکه تقریبا 50 امتیاز کسب می کنیم به کلی صدا های بازی قطع میشه.( البته تو تست تو کامپیوتر این مشکلو نداریم ولی توی خروجی کانواس پلاس تو اندروید اینطوریه) تمام ایونت شیت رو هم بررسی کردیم ولی ایونتی موجود نبود که این مشکلو ایجاد کنه.
به نظر شما مشکل از کجاست؟

چند سوال دیگه هم هست:
1-فایل config.xml باید از فایل زیپی که وارد سایت کاکون آی میشه حذف بشه ولی آیا فایل
intelxdk.config.additions هم باید حذف شه؟

2-ما توی بازی یک پس زمینه 600 کیلوبایتی داریم که با رفتار بولت با سرعت 600 از لیوت میگذره و دروباره بر می گرده ولی یکم که بازی میکنیم سرعتش کند میشه کند میشه کند میشه تا اینکه به صفر میرسه بعدش مشکل صدا ها پیش میاد به نظرتون مشکل از حجم زیاد پس زمینه است یا حرکتش تو بازی؟

3-ما همه پرسش و پاسخ های سیاه شدن صفحه ر خروجی کاکونو خوندیم و رعایت کریدم ولی بازم 8 ثانیه اول بازی صفحه سیاهه کسی راه حل تازه ای برای رف این مشکل نداره؟

باتشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
برای قطع شدن الان چیزی به ذهنم نمیرسه که چرا اینطور میشه
ولی میتونید بگید وقتی امتیاز پنجاه شد ، یه صدایی پخش بشه ، بیینید پخش میشه یا نه
اگه نشد مشکل از کوکون شاید باشه 
________

برای تست 
بگید اوری تیک لگر سرعت عکس پس زمینه کمتر از فلان شد ، سرعت عکس پس زمینه ، بشه همونی که میخوایید ، ببینید بازم کم میشه یا نه؟

سیاه شدن چندثانیه اول برای همه هست ، میتونید توی کوکون ، یه اسپلش وارد کنید تا بجای اون چندثانیه سیاهیی ، اسپلشتون نشون داده بشه

______
هم فایل کانفیگ هم اینتل رو حذف کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، moradi55594 ، vahid
(1397/2/6، 01:11 صبح)moradi55594 نوشته است: سلام دوستان

ما در حال ساخت یک بازی نسبتا پر حجم هستیم توی مراحل بازی پس از اینکه تقریبا 50 امتیاز کسب می کنیم به کلی صدا های بازی قطع میشه.( البته تو تست تو کامپیوتر این مشکلو نداریم ولی توی خروجی کانواس پلاس تو اندروید اینطوریه) تمام ایونت شیت رو هم بررسی کردیم ولی ایونتی موجود نبود که این مشکلو ایجاد کنه.
به نظر شما مشکل از کجاست؟

چند سوال دیگه هم هست:
1-فایل config.xml باید از فایل زیپی که وارد سایت کاکون آی میشه حذف بشه ولی آیا فایل
intelxdk.config.additions هم باید حذف شه؟

2-ما توی بازی یک پس زمینه 600 کیلوبایتی داریم که با رفتار بولت با سرعت 600 از لیوت میگذره و دروباره بر می گرده ولی یکم که بازی میکنیم سرعتش کند میشه کند میشه کند میشه تا اینکه به صفر میرسه بعدش مشکل صدا ها پیش میاد به نظرتون مشکل از حجم زیاد پس زمینه است یا حرکتش تو بازی؟

3-ما همه پرسش و پاسخ های سیاه شدن صفحه ر خروجی کاکونو خوندیم و رعایت کریدم ولی بازم 8 ثانیه اول بازی صفحه سیاهه کسی راه حل تازه ای برای رف این مشکل نداره؟

باتشکر

سلام داداش
بار حرکت بک گراند من از این اونت استفاده کردم که پیشنهاد خود سازندگان کانسترکته وهیچ مشکلی هم نداشته

http://s6.uplod.ir/i/00920/04kh3hufrbbv.jpg
[تصویر:  04kh3hufrbbv.jpg]

که البته باید عرض بک گراندت رو دوبرابر عرض لیاوتت بکشی و اینکه رفتار بالت بهش بدی و set angle رو روی no بذاری

درمورد قطع صدا وسط بازی منم همین مشکل رو دارم  اگه دوستان کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، danials008
در مورد سوال اولتون که شما باید در یکی از اونت ها در "tag" صداگذاری یه اشتباهی کرده باشید چون بیدلیل صدا قطع نمیشه و احتمال میدم از تگ صداتنون باشه!
در مورد سوال دوم که در نسخه های جدید همه فایل ها در پوشه www قرار دارند و فایل intelxdk.config.additions  فقط جهت دونستن پلاگین های نصبی هست و نیاز نیست بهمراه فایل ها فشرده بشه پس بهش نیازی نیست و فایل config.xml  خارح از پوشه www هست پس نیاز نیست و میتونید حذف کنید!
دز موزد سوال سومتون که سرعت کم میشه دو حالت داره :
  1. از cpu کار میکشه که دستگاه اندرویدی شما کم میاره ولی اگر تو کامپیوتر هم همین مشکل هست پس این مورد رد میشه!
  2. احتمالا شما به رفتار بولت شتاب "acca" دادید که این کم یا زیاد میشه! چک کنید
در مورد سوال سوم بگم که اون سیاهی بخاطر لودینگ اول کانستراکت هست که ما تو خروجی لودینگ رو "noting" میکردیم یعنی هیچکدام و در شروع بازی میخواد فایل ها را فراخانی کنه کم طول میکشه یا میتونه دلیل های دیگه ای هم جز این باشه ولی شما تو دستگاه اندرویدی قوی تری تست کنید آیا همچین مشکلی هست؟

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، danials008
سلام 
من توی بازیم موزیک گذاشتم اما توی خروجی پخش نمیشه در حالی ک توی تست خود کانس همخ چی درسته
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
خروجی canvas که بگیری تو قسمت پلاگین ها ، پلاگین media رو نصب کنید و مجدد تست کنید!
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Hamidreza ، danials008 ، ᔕinaᗪehghani
(1397/2/13، 09:48 عصر)Makegames نوشته است: سلام
خروجی canvas که بگیری تو قسمت پلاگین ها ، پلاگین media رو نصب کنید و مجدد تست کنید!
من وسط بازی صداهام قطع میشه
تگ ها رو هم بررسی کردم مشکلی نداره
برا قطع و وصل صدا از puse و play استفاده کردم

پلاگین مدیا هم نصب کردم audio رو هم برای تست نصب کردم ولی بازم فایده نداشت
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 332 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: