سئوال در خصوص اندازه لیاوت ( layout )
سلام به دوستان 

من یه سوال در خصوص اندازه لایوت در کانستراکت داشتم و اونم اینه که اگه اندازه مثلا منو menu ما که معمولا سایز استانداردش برای موبایل و اندروید فون ها  854 در 480 هستش . برای نمایش لایوتی با این سایز در نمایش در سیستم هایی با اندازه نمایشگر مختلف مشکل افت کیفیت پیش نمیاد ؟؟ 

یا مثلا برای نمایش چنین تصویر نسبتا متوسطی ( 854 / 480 ) در صفحه یک تبلت نسبتا بزرگ سیستم تصویر رو به اندازه عادی خودش نشون میده یا برای فول اسکرین کردنش روی اون زوم و در نتیجه باعث افت کیفیت میشه ؟؟؟

و سئوال دیگم اینه که در کانستراکت وقتی ما روی گزینه new کلیک و میخوایم یه پروژه جدید رو بسازیم در پنجره select template or example که نوع پروژه رو انتخاب میکنیم چه تاثیری در روال ساخت بازی ما میگذاره ایا باید بنا به نوع ژانر پروژه مون در اون پنجره گزینه مون رو انتخاب کنیم و یا با توجه به ایوونت شیت ها و اندازه لیوت 
برای ساخت یک بازی استراتژیک در همون بخش select template or example که عکسشو در تصویر زیر میزارم کدوم گزینه رو باید انتخاب کنیم 
ایا در select template or example گزینه ای وجود داره که مشکل اولی منو در زمینه اندازه لیوت حل کنه ؟؟ 

این هم عکس بخش select template or example که بعد از کلیک روی new باز میشه 
http://uupload.ir/files/u4h7_2018-04-27_105531.jpg

[تصویر:  u4h7_2018-04-27_105531.jpg]

با تشکر از اعضای انجمن  1
siko game

بزودی با بازی جدید ما :: اون ::

پاسخ

سپاس شده توسط: danials008
سلام
برای اینکه توی تبلت یا گوشیای بزرگ مشکل کیفیت پیدا نکنه باید سعی کنید کیفیت گرافیکی که استفاده میکنید بالا باشه

فک کنم روی تبلت هم باید همین  854 / 480 رو بزارید
اگه درست به یاد داشته باشم روی تبلت یکی از بازی هامو تست کردم و اندازش اش اوکی بوده روی تبلت

پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، hitler
(1397/2/7، 12:26 عصر)shazde نوشته است: سلام
برای اینکه توی تبلت یا گوشیای بزرگ مشکل کیفیت پیدا نکنه باید سعی کنید کیفیت گرافیکی که استفاده میکنید بالا باشه

فک کنم روی تبلت هم باید همین  854 / 480 رو بزارید
اگه درست به یاد داشته باشم روی تبلت یکی از بازی هامو تست کردم و اندازش اش اوکی بوده روی تبلت

اها یعنی تصویر فول اسکرین مثل موبایل و بدون افت کیفیت بود ؟؟ 
siko game

بزودی با بازی جدید ما :: اون ::

پاسخ

سپاس شده توسط:
فول اسکرین بود البته اون سیاهی پایین صفحه رو داشت
کیفیت عکسا البته پایین بود ولی دلیلش این بود که خودم برای کاهش حجم پروزه ، کیفیت ها رو پایین آوردم
وگرنه اگه با کیفیت خوب بزارید ، توی تبلیت هم کیفیت تغییر نمیکنه
  پاسخ

سپاس شده توسط: hitler

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 332 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: