حل شده نبودن فایل intelxdk.config.additions در خروجی کوردوا
سلام دوستان
من چند روز هست که دارم آموزش جناب مهدی ابراهیمی رو میبینم (آموزش مستقل خروجی اندروید توسط سایت cocoon ) http://makegame.ir/post/scirra5

ولی در هنگامی که میخوام خروجی کوردوا بگیرم فایل intelxdk.config.addition.xml در پوشه ندارم. (طبق فیلم آقایی ابراهیم باید وجود داشته باشه)

الان چکاری باید انجام بدم تا بتونم پیداش کنم ؟ کمی سرچ کردم ولی چون اطلاعاتم کم هست نتونستم جوابی پیدا کنم.

ممنون میشم پاسخ بدید 53 53
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
وقتی از پلاگین خاصی استفاده نکنید توی بازیتون , این فایل رو نمیده توی خروجی
مثلا پلاگین کانواس پلاس _ تاچ _ لوکال استورج و . . . پلاگین های پیشفرض که استفاده کنید , این فایل رو نمیده بهتون
یعنی لازم نیست که بده.
  پاسخ

سپاس شده توسط: narges63ab
(1397/2/13، 06:46 عصر)shazde نوشته است: سلام
وقتی از پلاگین خاصی استفاده نکنید توی بازیتون , این فایل رو نمیده توی خروجی
مثلا پلاگین کانواس پلاس _ تاچ _ لوکال استورج و . . . پلاگین های پیشفرض که استفاده کنید , این فایل رو نمیده بهتون
یعنی لازم نیست که بده.
ممنون از پاسخ پس امتحان میکنم بدون اون
  پاسخ

سپاس شده توسط:
 سلام مجدد
در ابتدا خیلی تشکر میکنم که حوصله میکنید و پاسخ میدید.

من موفق شدم به راحتی خروجی اندروید بگیرم ولی مشکلی که پیش اومده اینه که پروژه من یک پروژه تست بود و خروجی فایل زیپ شده ش فقط ۳ مگابایت بود، اما در خروجی که سایت کوکون به من داد حجم فایل شد ۵۸ مگابایت !!!!!!

ـ فایل رو آنزیپ کردم و دوتا فایل اندروید android-armv7 وجود داشت که اونها هم از ۳ مگابایت تبدیل به ۱۳ مگابایت شده بودن ! چیکار باید بکنم که خروجی اندرویدم انقدر حجیم نشه ؟ چون من هنوز پروژه اصلیمو نساختم این فقط یک تست با دوتا لی اوت ساده بود ..... 2 2 2

ـ دوم اینکه برخلاف آموزش آقای ابراهیمی من به جای دوتا فایل ، ۴ تا فایل توی زیپ داشتم به اسم android-x86-debug  !!! میتونید بگید این دوتا دومی از کجا ایجاد شدن ؟

ممنونم
53

http://s8.picofile.com/file/8325304850/Untitled_4.jpg

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/2/13، 08:22 عصر)narges63ab نوشته است:  سلام مجدد
در ابتدا خیلی تشکر میکنم که حوصله میکنید و پاسخ میدید.

من موفق شدم به راحتی خروجی اندروید بگیرم ولی مشکلی که پیش اومده اینه که پروژه من یک پروژه تست بود و خروجی فایل زیپ شده ش فقط ۳ مگابایت بود، اما در خروجی که سایت کوکون به من داد حجم فایل شد ۵۸ مگابایت !!!!!!

ـ فایل رو آنزیپ کردم و دوتا فایل اندروید android-armv7 وجود داشت که اونها هم از ۳ مگابایت تبدیل به ۱۳ مگابایت شده بودن ! چیکار باید بکنم که خروجی اندرویدم انقدر حجیم نشه ؟ چون من هنوز پروژه اصلیمو نساختم این فقط یک تست با دوتا لی اوت ساده بود ..... 2 2 2

ـ دوم اینکه برخلاف آموزش آقای ابراهیمی من به جای دوتا فایل ، ۴ تا فایل توی زیپ داشتم به اسم android-x86-debug  !!! میتونید بگید این دوتا دومی از کجا ایجاد شدن ؟

ممنونم
53 53

برای اینکه دو فایل دیکه میده شاید به خاطر این باشه که شما هم خروجی اندروید گرفتید هم ویندوز۱۰ یا ios
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

سپاس شده توسط: narges63ab
فقط تیک اندورید رو زدم ، بقیه غیرفعال بودن !

ممنون میشم درباره مشکل حجم زیاد فایل اندروید هم راهنماییم کنید..

آیا بقیه هم همین مشکل رو دارن ؟ راهی برای درست شدنش هست ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N
(1397/2/13، 08:30 عصر)narges63ab نوشته است: فقط تیک اندورید رو زدم ، بقیه غیرفعال بودن !

به نظر من چون اسم فایل در اخرشx86دارد و این نشان دهنده ی ویندوز۳۲بیت است برای دستگاه دیگه ای هم خروجی میده

برای کم کردن حجم پروژه به سایتsi2.irمراجعه فرمایید و یکی از عوامل دیگر فایل های دیگر اضافه(x86)هست
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/2/13، 08:38 عصر)مهدی بابایی نوشته است:
(1397/2/13، 08:30 عصر)narges63ab نوشته است: فقط تیک اندورید رو زدم ، بقیه غیرفعال بودن !

به نظر من چون اسم فایل در اخرشx86دارد و این نشان دهنده ی ویندوز۳۲بیت است برای دستگاه دیگه ای هم خروجی میده

برای کم کردن حجم پروژه به سایتsi2.irمراجعه فرمایید و یکی از عوامل دیگر فایل های دیگر اضافه(x86)هست

ممنون از پاسخ ، میرم سایت رو میخونم امیدوارم مشکلم رو بتونم حل کنم . چون پروژه ای که من در ذهن دارم اگر اینجوری بخوام خروجی بگیرم باید فایل apk  ش بشه ۲۰۰ - ۳۰۰ مگابایت !!!!! 22
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N
شما دو حالت رون انتخاب کردین که باید arm رو انتخاب کنید چون تو آموزش بنده که قدیمی هم هست این امکاهن در سایت وجود نداشت ولی الان قرار دارد و عملیات ساین رو در خوده سایت کوکون اون پایین انجام بدین تا حجم کم بشه و یدونه خروجی به شما بده!
  پاسخ

سپاس شده توسط: narges63ab ، shazde
(1397/2/13، 09:47 عصر)Makegames نوشته است: شما دو حالت رون انتخاب کردین که باید arm رو انتخاب کنید چون تو آموزش بنده که قدیمی هم هست این امکاهن در سایت وجود نداشت ولی الان قرار دارد و عملیات ساین رو در خوده سایت کوکون اون پایین انجام بدین تا حجم کم بشه و یدونه خروجی به شما بده!

خیلی خیلی ممنون چه راهنمایی خوبی کردین
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گروه انجمن کانستراکت sahabia-games 0 887 1401/4/30، 04:17 عصر
آخرین ارسال: sahabia-games
  کمتر شدن عدد از صفر tohidrajabali 0 862 1401/2/26، 01:06 عصر
آخرین ارسال: tohidrajabali
  مشکل در تاچ کردن mehdi 3 2,529 1400/12/21، 11:09 عصر
آخرین ارسال: mehdi
  مشگل در خروجی Sarbaz24 1 1,332 1400/9/6، 11:47 عصر