مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

ماژول اتصال سایت به تلگرام
سلام. من از شما که در زمینه ای برنامه نویسی فعالیت میکنید میخواستم در زمینه ای سوال کنم تا بنده رو راهنمایی کنید. من با استفاده از وردپرس یک وب سایتی رو راه اندازی کردم و بعد با استفاده از ووکامرس تبدیلش کردم به یک فروشگاه اینترنتی. من در وب سایتم یک پلاگینی رو نصب کردم که زمانی که پست و یا محصولی رو در سایتم قرار میدادم این پلاگین باعث میشد که اون پست به کانال تلگرام سایت من هم ارسال بشه و از این جهت خیلی عالی بود چون که به کار من سرعت داده بود. اما متاسفانه با فیلتر شدن تلگرام دیگه این پلاگین کاربردی نداره و من الان مدتیه که کانال سایتم با کلی ممبر دیگه بالا نمیاد و تمام زحمات من تلف شد. بعد از فیلتر شدن تلگرام من در گوگل زدم  برنامه شبیه تلگرام چیست و تونستم از بین برنامه هایی که وب سایت ها معرفی میکنن یک برنامه خوب به اسم گوگل الو پیدا کنم. حالا میخواستم بپرسم که ایا امکانش هست برای من برنامه ای بنویسید تا اگر پستی در سایتم منتشر کردم به صورت خودکار این پست رو ارسال کن به کانال من در گوگل الو؟ ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
شما باید api های این برنامه رو برسی کنید.تلگرام این قابلیت رو داشت چون میشد توش ربات تلگرامی ساخت.شما یه برسی بکنید و برنامه ای پیدا کنید که قابلیت های شبیه به تلگرام باشه و api داشته باشه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde