آیا با پیشنهاد من موافقید ؟؟؟
بله ، به نظر من هم این پیشنهاد بهتریه .
62.50%
5
نه ، همین نرم افزار فعلی خوبه.
37.50%
3
8 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

یه پیشنهاد واسه وینوس
سلام آقا میلاد 
میخواستم یه پیشنهاد درباره وینوس بهتون بدم . ببینید مشکل خیلی از افراد انجمن آنلاین بودن یا نبودن سایت کوکون نیست ، بلکه حجم زیاد و مشکلاتی هست که واسه بازیشون پیش میاد . حالا شما اگه بیاید این وینوس رو شبیه به کوکون (یعنی آنلاین) درست کنید که دردسر های اندروید اس دی کا و ... رو نداشته باشه ، به نظرم میتونید نظرات موافق بیشتری رو جذب کنید . ولی به نظرم این پیشنهاد بهتره . حالا درسته اونم یه خورده دنگ و فنگ داره اما از این مشکلات فعلی کمتره . 
پ.ن : دوستان من نظر شخصیم رو گفتم و این فقط یه پیشنهاده . به هر حال اگه کسی موافق یا مخالفه تو نظر سنجی شرکت کنه لطفا .  30 30 30
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/2/24، 01:22 صبح)محمد 82 نوشته است: سلام آقا میلاد 
میخواستم یه پیشنهاد درباره وینوس بهتون بدم . ببینید مشکل خیلی از افراد انجمن آنلاین بودن یا نبودن سایت کوکون نیست ، بلکه حجم زیاد و مشکلاتی هست که واسه بازیشون پیش میاد . حالا شما اگه بیاید این وینوس رو شبیه به کوکون (یعنی آنلاین) درست کنید که دردسر های اندروید اس دی کا و ... رو نداشته باشه ، به نظرم میتونید نظرات موافق بیشتری رو جذب کنید . ولی به نظرم این پیشنهاد بهتره . حالا درسته اونم یه خورده دنگ و فنگ داره اما از این مشکلات فعلی کمتره . 
پ.ن : دوستان من نظر شخصیم رو گفتم و این فقط یه پیشنهاده . به هر حال اگه کسی موافق یا مخالفه تو نظر سنجی شرکت کنه لطفا .  30 30 30

شاید این روش درد سر ها ها خروجی آنلاین رو نداشته باشه ولی شما باید اینو در نظر بگیرید که نرم افزار همیشه در دسترسه و سایت همیشه و همه جا در دسترست نیست یک وقت اینترنت نداری و شاید سایت بالا نیاد و یا بعد از چند سال سایه به خاطر هزینه های مالی بسته بشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام.
اونایی که با اندروید استودیو و اکلیپسو یونیتی و گیم میکر و بیسیک و ... کار کردن برای خروجی باید sdk  رو حتما روی سیستم داشته باشن.بنظرم بزرگترین لطف آقا میلاد به ما ساخت وینوس بوده.حالا ما با آماده خوری میخایم sdk هم روی سیستم نداشته باشیم .تازه بعضی از محیطهای بازیسازی علاوه بر اس دی کا یه سری چیزای دیگه هم میخان.ndk  و ...
حالا ما باید کلامونو بندازیم بالا.بابت این کار آقا میلاد .کاری که تو جهان کسی نساختش.
آقا میلاد تشکر.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
بله درست میگید . این برنامه ها رو من هم دارم اما خب برنامه ارور های متعددی برای خروجی میده . به خاطر همین باید نسخه های مختلف sdk و ndk و ... انقد دانلود کنیم تا یکیش به وینوس بخوره . خب اینجوری که نسبت به آنلاینش حجم بیشتری از اینترنت رو داریم مصرف میکنیم .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب این مشکل هم حل می شه اگه یکی از دوستان sdk درست رو آپلود کنه چون sdk من 20 گیگ هست فکر نکنم بتونم آپلود کنم 18 39
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 906 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 411 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 340 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,483 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,041 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: