حل شده یک عالمه تردید درباره خروجی اندورید با کوکون آی او
دوباره سلام دوستان

اول از همه تشکر میکنم از دوستانی که هربار تاپیک زدم مشکلم رو حل کردن 53

یک عالمه سوال برای من از بابت خروجی کوکون پیش اومده ، که باعث شده بعد از روزها و ساعتها کار کردن روی پروژه ام امروز با خودم فکر کنم تا الان بیهوده کار کردم و باید کانستراکت رو ول کنم 17 2 2 2

ممنون میشم اینبار هم با صبوری پاسخ من رو بدید تا از سردرگمی خارج بشم....

۱- در ابتدا درباره پروژه ام بگم که ، اپلیکیشنی که من دارم میسازم فقط یک خروجی نخواهد داشت و ممکنه به ۱۰۰ ها خروجی برسه ، چون یک طرح اختصاصی برای کودکان هست که با عکس و اسم خودشون باید خروجی بگیرم....... حالا مشکلم اینجاست که امروز متوجه شدم کوکون در حالت رایگان فقط ۲ خروجی در روز میده که این اصلا به نفع کار من نیست ( نمیدونم در روز میده یا همزمان میده ، در هر حال که امروز دومی رو اصلا قبول نکرد از من و مدام اخطار این رو میداد که پروژه هام به حد نصاب رسیده !!! 22 ) ....

ممنون میشم این رو برام تایید یا رد کنید ....

۲- مشکل دوم اینکه پروژه ها رو فقط تا ۵۰ مگ قبول میکنه ( آیا کسی تست کرده که بیشتر هم قبول میکنه یا نه ؟)

۳- مورد بعدی اینکه نهایت حجمی که به هر پروژه اضافه میکنه چقدره ؟ چون هر کس یک مقداری رو میگه ... ( مثلا پروژه من بشه ۴۰ مگ ، خروجیش با کوکون چقدر بهش اضافه میشه ؟؟؟ )

۴- مورد آخر اینکه توروخدا راست و حسینی بگید اصلا کسی با کانستراکت بازی یا برنامه موفق بیرون داده ؟ مثلا توی بازار ؟؟؟ اگه هست خواهشا لینکتون رو اینجا بذارید تا منم دلگرمی بگیرم اگه نه که همین امروز با کانستراکت خداحافظی کنم و الکی دلخوش نباشم به نتیجه کارم 17 2 2 2 2
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام

1_میتونید یکی از پروژه ها رو حذف کنید  پروژه جدید وارد کنید
یا میتونید چندین اکانت درست کنید و توی هرکدوم دو تا خروجی بگیرید.

2_تست نکردم ولی اینطوری که دوستان گفتن بیشتر از 50 مگ نمیشه آپلود کرد مگر اینکه ارتقاء بدید اکانت رو

3_بین 10 تا 14 مگ اضافه میکنه که البته بستگی به تعداد پلاگین هایی هم که نصب میکنید داره.

4_از قسمت پروژه های تکمیل شده , بازی ها و برنامه هایی که با کانستراکت ساخته شده رو میتونید ببینید.

پاسخ

سپاس شده توسط: narges63ab
(1397/2/25، 06:58 عصر)shazde نوشته است: سلام

1_میتونید یکی از پروژه ها رو حذف کنید  پروژه جدید وارد کنید
یا میتونید چندین اکانت درست کنید و توی هرکدوم دو تا خروجی بگیرید.

2_تست نکردم ولی اینطوری که دوستان گفتن بیشتر از 50 مگ نمیشه آپلود کرد مگر اینکه ارتقاء بدید اکانت رو

3_بین 10 تا 14 مگ اضافه میکنه که البته بستگی به تعداد پلاگین هایی هم که نصب میکنید داره.

4_از قسمت پروژه های تکمیل شده , بازی ها و برنامه هایی که با کانستراکت ساخته شده رو میتونید ببینید.

ممنون آقا محمد

مگه میشه پروژه رو حذف کرد ؟ من ندیدم گزینش رو ؟؟؟!!!

چند اکانت هم فکر خوبیه

و سوال درباره ارتقا ... من حاضرم هزینه silver رو بپردازم ولی وقتی تست کردم گزینه خریدش فعال نمیشه اصلا ! شما تابحال خرید کردید ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خواهش میکنم.

روی پروژه کلیک کنید > وارد صفحه اش که شدید برید آخرای صفحه > یه گزینه قرمز رنگ هست , بزنید روش بعد یه کادر میاد با دوتا دکمه , بزنید روی دیلیت

خودم تا حالا خرید نکردم از کوکون ولی برای خرید حتما میدونید که باید مستر کارت یا ویزا کارت داشته باشید(میتونید بخرید ولی با این قیمت دلار واقعا به صرفه نیست)
در هرصورت , میرید به این صفحه > https://cocoon.io/pricing > صبر میکنید تا کامل لود بشه گزینه های داخل کادر های رنگی
بعد بزنید روی گزنیه آپگرید بعد هم روی دکمه آبی رنگ و صبر کنید تا اتصال امن برقرار بشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
به نظر من خوب نیست که همه روی هم پول بزاریم و اسپلش رو حذف کنیم؟
البته اگر کلی باشه و برای هر پروژه پول پرداخت نکنیم
  پاسخ

سلام
نه , بنظرم اینطوری خیلی هم بد میشه
پنل شریکی برای 2_3 نفر خوبه چون تعداد زیاد که بشه , ممکنه خوده کوکون شک کنه که بگه این چرا هر دفعه با یه آی پی متفاوت وارد میشه؟
یا ممکنه چند نفر همزان بخوان خروجی بگیرن و کوکون باز شک کنه و مشکلات اینجوری زیاده
  پاسخ

(1397/2/25، 09:53 عصر)rezamms نوشته است: به نظر من خوب نیست که همه روی هم پول بزاریم و اسپلش رو حذف کنیم؟
البته اگر کلی باشه و برای هر پروژه پول پرداخت نکنیم

ایده بدی نیست ! 23

(1397/2/25، 08:46 عصر)shazde نوشته است: خواهش میکنم.

روی پروژه کلیک کنید > وارد صفحه اش که شدید برید آخرای صفحه > یه گزینه قرمز رنگ هست , بزنید روش بعد یه کادر میاد با دوتا دکمه , بزنید روی دیلیت

خودم تا حالا خرید نکردم از کوکون ولی برای خرید حتما میدونید که باید مستر کارت یا ویزا کارت داشته باشید(میتونید بخرید ولی با این قیمت دلار واقعا به صرفه نیست)
در هرصورت , میرید به این صفحه > https://cocoon.io/pricing > صبر میکنید تا کامل لود بشه گزینه های داخل کادر های رنگی
بعد بزنید روی گزنیه آپگرید بعد هم روی دکمه آبی رنگ و صبر کنید تا اتصال امن برقرار بشه.

ممنون واقعا از پاسخگویی بله جریان مستر کارت رو میدونم و البته با پی پال هم به راحتی میشه پرچیس کرد ولی مشکل همون قیمت دلاره که سر به فلک کشیده ولی از طرفی هم وقتی ایده های خوب در میون باشه برای ساخت برنامه و بازی میبینید که می ارزه آدم یک بار خرید کنه و بعد همون رو از هزینه فروشش برگردونه
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گروه انجمن کانستراکت sahabia-games 0 906 1401/4/30، 04:17 عصر
آخرین ارسال: sahabia-games
  کمتر شدن عدد از صفر tohidrajabali 0 881 1401/2/26، 01:06 عصر
آخرین ارسال: tohidrajabali
  مشکل در تاچ کردن mehdi 3 2,555 1400/12/21، 11:09 عصر
آخرین ارسال: mehdi
  مشگل در خروجی Sarbaz24 1 1,350 1400/9/6، 11:47 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani