مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

ساخت اسپرایت و کاراکتر
سلام دوستان ، من یک تازه کار هستم و با وجود اینکه کار با کانستراکت رو تا حدودی بلدم اما اصلا بلد نیستم کاراکتر بسازم (یعنی کار گرافیکی شو بلد نیستم) بعد از اینکه کلی تو انجمن جستجو کردم فهمیدم که به غیر از فوتوشاپ میشه با نرم افزار ادب ایلوستراتور هم کار ساخت کاراکتر رو انجام داد .................. اما مشکل اصلی من ساخت کاراکتر متحرکه (یعنی در واقع ساخت فریم های مختلف) اما نمیدونم کار با کدوم یکی از نرم افزار ها میتونه کمکم کنه ، خیلی هم گشتم اما نتونستم به نتیجه برسم.......

در مورد نرم افزار انیمه استدیو هم میخوام بدونم که آیا بعد از طراحی و متحرک سازی کاراکتر ... آیا خود برنامه میتونه فریم های طرح رو بهم بده؟؟؟ [عکس: 39.gif]

دوستان ببخشید من سوالام خیلی مبتدیانست ولی جواباش برام مهمه 4

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
می تونید با spriter شخصیت هاتونو متحرک سازی کنید

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
فکر میکنم اسپرایتر برای اینه که اجزاء مختلف کاراکتر اول جدا از هم طراحی بشن بعد تو اسپرایتر بهم چسبیده بشن و متحرک سازی بشن اما منظور بنده اینه که اولا تو چه نرم افزاری طراحی کاراکتر بهتره ؟؟؟ و دوما  اینکه چجوری یه کاراکتر رو متحرک سازی کنم بدون اینکه اجزای کاراکتر رو جدا از هم طراحی کنم(یعنی آیا یه همچین روشی وجود داره؟؟؟)؟؟؟ 39

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
برای طراحی معمولا از فوتوشاپ استفاده میشه
ایلوستیور هم نرم‌ارفزار خیلی خوبیه ولی من زیاد روش تجربه ندارم

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
(1397/2/27، 02:40 عصر)amirgamer نوشته: سلام دوستان ، من یک تازه کار هستم و با وجود اینکه کار با کانستراکت رو تا حدودی بلدم اما اصلا بلد نیستم کاراکتر بسازم (یعنی کار گرافیکی شو بلد نیستم) بعد از اینکه کلی تو انجمن جستجو کردم فهمیدم که به غیر از فوتوشاپ میشه با نرم افزار ادب ایلوستراتور هم کار ساخت کاراکتر رو انجام داد .................. اما مشکل اصلی من ساخت کاراکتر متحرکه (یعنی در واقع ساخت فریم های مختلف) اما نمیدونم کار با کدوم یکی از نرم افزار ها میتونه کمکم کنه ، خیلی هم گشتم اما نتونستم به نتیجه برسم.......

در مورد نرم افزار انیمه استدیو هم میخوام بدونم که آیا بعد از طراحی و متحرک سازی کاراکتر ... آیا خود برنامه میتونه فریم های طرح رو بهم بده؟؟؟ [عکس: 39.gif]

دوستان ببخشید من سوالام خیلی مبتدیانست ولی جواباش برام مهمه 4

سلام
می تونید آموزشای این سایت را ببینید:
http://www.saeidtoufani.com/

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
خب من بعد از گرافیک مشکل اصلیم به فریم دراوردن کاراکتر هستش  :-\

و اینکه نظر دوستان رو درباره ی نرم افزار  Animation box میخواستم بدونم

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: