فریم در طراحی کاراکتر
(1397/2/29، 10:49 عصر)amirgamer نوشته است:
(1397/2/29، 07:22 عصر)shazde نوشته است: بله میتونید
اینم مثل فتوشاپه و از طراحیتون خروجی png میگیرید و میبرید توی انیم استدیو
نه مشکلی نداره
اگه آموزش ببینید میتونید خیلی راحت باهاش کار کنید.

ممنون فقط ببخشید یه سوال داشتم من چون مبتدیم اشکالی نداره اگه از ایلوستراتور شروع کنم؟؟

چون اصلا گرافیک بلد نیستم ، و اینکه ایلوستراتور بهتره(از لحاظ قدرت و کیفیت و...) یا فوتوشاپ؟؟؟

دقیق بخوام بگم هیچ تفاوتی با هم ندارن، ایلوستریتور بیشتر برای تصویرسازی بکار میره اما فتوشاپ برای ویرایش عکسه
اما در هر صورت جفت شون قابلیت های همدیگه رو دارن
بیشترین فرق شون تو رابط های کاربریشونه
به طور مثال تو فتوشاپ دسترسی به لایه ها (Layers) خیلی راحته اما تو ایلوستریتور یه سری نوار ابزار هست که باید از اون قسمت ها Layers رو فعال کنید.

در مورد سوال اول تون هم بگم، شمایی که اصلا گرافیک بلد نیستید پس بهتره انتظار نداشته باشید که حتی نرم افزاری ده برابر قدرتمند تر از فتوشاپ و ایلوستریتور بتونه براتون معجزه کنه...

شما در زمینه ی گرافیک باید از بیس همه چیز رو یاد بگیرید و تمرین کنید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/2/29، 11:34 عصر)mahdi_R8095 نوشته است:
(1397/2/29، 10:49 عصر)amirgamer نوشته است:
(1397/2/29، 07:22 عصر)shazde نوشته است: بله میتونید
اینم مثل فتوشاپه و از طراحیتون خروجی png میگیرید و میبرید توی انیم استدیو
نه مشکلی نداره
اگه آموزش ببینید میتونید خیلی راحت باهاش کار کنید.

ممنون فقط ببخشید یه سوال داشتم من چون مبتدیم اشکالی نداره اگه از ایلوستراتور شروع کنم؟؟

چون اصلا گرافیک بلد نیستم ، و اینکه ایلوستراتور بهتره(از لحاظ قدرت و کیفیت و...) یا فوتوشاپ؟؟؟

دقیق بخوام بگم هیچ تفاوتی با هم ندارن، ایلوستریتور بیشتر برای تصویرسازی بکار میره اما فتوشاپ برای ویرایش عکسه
اما در هر صورت جفت شون قابلیت های همدیگه رو دارن
بیشترین فرق شون تو رابط های کاربریشونه
به طور مثال تو فتوشاپ دسترسی به لایه ها (Layers) خیلی راحته اما تو ایلوستریتور یه سری نوار ابزار هست که باید از اون قسمت ها Layers رو فعال کنید.

در مورد سوال اول تون هم بگم، شمایی که اصلا گرافیک بلد نیستید پس بهتره انتظار نداشته باشید که حتی نرم افزاری ده برابر قدرتمند تر از فتوشاپ و ایلوستریتور بتونه براتون معجزه کنه...

شما در زمینه ی گرافیک باید از بیس همه چیز رو یاد بگیرید و تمرین کنید.
نظر شما درمورد سوال اولم کاملا درست و متینه ، چون من به این نکته توجه داشتم که حالا که میخوام شروع به یادگیری کنم با نرم افزاری شروع کنم که قوی باشه تا بعدها بتونم درذمراحل قویتری ازش استفاده کنم اما نکتتون کاملا نظرمو عوض کرد چون من اصلا به یادگیری پایه توجهی نداشتم 4   ممنون.

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گروه انجمن کانستراکت sahabia-games 0 903 1401/4/30، 04:17 عصر
آخرین ارسال: sahabia-games
  کمتر شدن عدد از صفر tohidrajabali 0 877 1401/2/26، 01:06 عصر
آخرین ارسال: tohidrajabali
  مشکل در تاچ کردن mehdi 3 2,548 1400/12/21، 11:09 عصر
آخرین ارسال: mehdi
  مشگل در خروجی Sarbaz24 1 1,347 1400/9/6، 11:47 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani