بازی مگس گرسنه منتشر شد!!The Hungry Fly
بازی قشنگی هست 

انشالله موفق باشید 
ادرس وبلاگم 

id = @user138592
54
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
من هنوز بازی نکردم اما تا فردا دانلودش میکنم . اما تا همینجا ، اونطور که تو عکسا دیدم ، چندتا مشکل داشت ؛ مثلا :
1 - توی جدول برترین امتیازات پایین خط ها از کادر سفید بیرون اومده .
2 - پس زمینه سکه که یه نوار سفید هست کیفیت خوبی نداره و انگار از یه بازی دیگه بریدیش .
3 - اون تلویزیون که تو فروشگاهت گذاشتی ، دورش رو که احتمالا سفید بوده از بین بردی اما خیلی خوب نشده .(برای اینکه بهتر باشه میتونی از وکتور های موجود استفاده کنی) 
البته در کل بازیت خوب شده و برای ساختش بهت تبریک میگم . فقط یه چیزی توکه هنوز پرداخت درون برنامه نذاشتی ، چطور میخوای آخر هر ماه یه سه تا آیفون بدی. میتونی ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببینید شما هنوز که بازی رو منتشر نکردید به فکر جایزش بودید .. خب این خیلی بده
اولا که بازیتون هنوز پلیر های زیادی نداره مثلا 20 نفر بازیتون رو دارن و شما بین این 20 نفر باید جایزه بدید که کلا به صرفه نیست 
اما خب اگه میخواید جایزه بزارید بهتره ابتدا ماه های اول انتشار بازیتون ، فکر جایزه دادن رو از سرتون بیرون کنید و به فکر تبلیغش باشید ، مثلا تبلیغ در سایت هایی مثل سافت 98 ، دانلود ها و ... که روزانه کاربران زیادی به این صفحات رجوع میکنند .
بعد از اینکه بازیتون حداقل 5 هزار نصب فعال داشت میتونید جایزه بزارید
موفق باشید
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، danials008
(1397/3/1، 02:40 عصر)mostafanastary نوشته است: سلام
تبریک میگم، منتهی من بازی رو که انجام دادم، متوجه نشدم شما اصرارتون برای پرداخت درون برنامه ای، برای کدوم قسمت هست؟
چون پرداخت درون برنامه ای برای این مدل بازی، به نظرم جوابگو نیست(البته این نظر منه)

همون تبلیغات گزینه ی مناسبتری هست برای این بازی.

سلام دوست عزیز میشه ی توضیحی در باره تبلیغات بدید
مثلا ما بعد از این که بازیمون رو ساختیم چتور می تونیم کسی رو پیدا کنیم که بخواد تبلیغشو تو بازی ما بزاره؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/7/25، 08:47 عصر)arian نوشته است:
(1397/3/1، 02:40 عصر)mostafanastary نوشته است: سلام
تبریک میگم، منتهی من بازی رو که انجام دادم، متوجه نشدم شما اصرارتون برای پرداخت درون برنامه ای، برای کدوم قسمت هست؟
چون پرداخت درون برنامه ای برای این مدل بازی، به نظرم جوابگو نیست(البته این نظر منه)

همون تبلیغات گزینه ی مناسبتری هست برای این بازی.

سلام دوست عزیز میشه ی توضیحی در باره تبلیغات بدید
مثلا ما بعد از این که بازیمون رو ساختیم چتور می تونیم کسی رو پیدا کنیم که بخواد تبلیغشو تو بازی ما بزاره؟

سلام. منظور از تبلیغات پلتفرم هایی مثل تپسل و تبلیغ و ... هست.
  پاسخ

سپاس شده توسط: arian

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo انتشار بازی پل آجری Hosseinjahanian 0 1,537 1400/11/11، 03:05 عصر
آخرین ارسال: Hosseinjahanian
Shocked خرید و فروش سورس های کانستراکت 《 construct.Source》 امیرعلی فیروزبخش 0 1,164 1400/9/18، 04:25 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  امکان multiple-apk به کافه بازار هم رسید ! hasansanaei 2 2,974 1400/1/5، 05:11 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  !!!روز جهانی برنامه نویس مبارک!!! Kiarash 1 3,617 1399/6/22، 12:51 عصر
آخرین ارسال: oak
Star تایپک تبادل سورس Zahra By 6 4,601 1399/5/24، 08:43 عصر
آخرین ارسال: Zahra By

پرش به انجمن: