اینم اولین بازی کامل من
Wink 
سلام

بازیی که 2 هفته ای میشه دارم روش کار میکنم امروز کار های اصلیش تموم شد و صدا گزاری و طراحی منو و و سخت تر طراحی 50 تا لول  مختلف.

داستان بازی در مورد چند تا سیب زمنییه 4  که حالا داستانشو هنوز کامل نکردم که بخام بگم

بازی 5 تا فصل داره که هرکدوم محیط هایی کاملا متفاوت دارن. یکی بهاره که الان تو دمو هم هست یکی زمستان و باقیشو باید هنوز طراحی کنم

بازی سه تا پلیر اصلی داره که هر کدوم یک قدرت یا میشه گفت توانایی خاصی دارم که برای مثال پلیر دوم میتونه تیر بزنه (باقی ویژگی ها تو دمو نیستن) که سلامتی و همه مشخصاتشون هم از هم جداست. به طوری که وسط بازی بنا بر نیازتون میتونید بین پلیر ها سوییچ کنید و هر کدوم که مرد میتونید با 2 تای دیگه بازی رو ادامه بدید (ایده جالبی بود نه؟؟)

دشمن های اصلی همون 3 سیب زمینیی هستند که تو دمو هم گزاشتمشون و اون اژدهاها غول های مراحل هستند

اینطور در نظر گرفتم که بازی سه تا سبک داشته باشه یکی همین platformer یکی runer اون یکی هم jumper که

تو دمو اکثر دشمن ها و کاراکتر های رو گزاشتم که بتونید تغریبا یه پیش نمایش کلی ازش رو مشاهده کنید.

بازی بره اندرویده و قصد اصلیم منتشر کردنش تو گوگل پلی هستش(با پرداخت درون بنرامه ای)

[تصویر:  lyzm_7-10-2015_3-51-25_am.png]
[تصویر:  qt88_7-10-2015_3-51-49_am.png]
حتما نظر بدید

دمو: http://clashkadeh.com/game/
[تصویر:  iyi4_6-28-2015_6-38-49_am.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Vizmark# ، wowxpria ، maadking ، orache ، mostafanastary ، Amirns ، dostmobile
من خوشم میاد از این بازیا 
لایک

نظرم پولی بزاری مارکتای ایرانی فروش خوبی داشته باشه
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط: esmail33
(1394/4/19، 03:41 عصر)Tartilla نوشته است: من خوشم میاد از این بازیا 
لایک

نظرم پولی بزاری مارکتای ایرانی فروش خوبی داشته باشه

مارکت های ایرانی پرداخت درون برنامه ای اولن ندارن.البته اینو فک کنم بشه ردیف کرد اما:
فک نکنم ایرانیا به همچین بازیی پول بدن بره خرید سکه تو بازی مثلا. ولی بخاطر ظاهرش فک میکنم اگه پولی بزارم خوب بخرن

البته بازم زیاد امید ندارم به مارکت های ایرانی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بله بخاطر گرافیک گفتم
چرا میخرن 
ولی اگه پولی گذاشتی دیگه پرداخت درونی نمیتونی بزاری
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط:
داستان و ایده بازی خوبه ولی باگ زیاد داشت. کمی هم تو حرکت شخصیت ها کند و مشکل و باگ داشت.
  پاسخ

(1394/4/19، 09:49 عصر)wowxpria نوشته است: داستان و ایده بازی خوبه ولی باگ زیاد داشت. کمی هم تو حرکت شخصیت ها کند و مشکل و باگ داشت.
درسته باگ زیاد داشت. هنوز رو اونا باید کار کنم

اون باگ های حرکتشون بعد از اضافه کردن 2 پلیر دیگه به وجود اومد

پاسخ

سپاس شده توسط:
قشنگ بود من بازی کردم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
بازی از نظر گرافیکی خوبه ولی این کند بودن یکی از دلایلش همین گرافیک بالاست.کانستراکت از نظر تخصیص حافظه خوب عمل نکرده و خیلی از رم استفاده میکنه.تو کامپیوتر که اینطوره وای به گوشی که خیلی ضعیفتره.
مشکلات:
1-آویزان شدن بازیکن از گوشه های بدن مثل دماغ که آقا مجتبی تو فیلم ساخت بازی پلتفورم بهش اشاره کردند.که با قرار دادن بازیکن در پلیر باکس این مشکل حل میشه.
2-وقتی پلیر می پره و دکمه های جهتی را نگه داشته باشی بازیکن روی زمین سر می خوره و انیمیشن حرکت اجرا نمیشه.
3-وقتی به دشمنای پرنده نزدیک میشی کاری کن که به طرف پلیر بیاند چون الان راحت می تونی از زیر اونا رد بشی.
ولی ایده بازی و همچنین انیمیشنهاش خیلی خوبه
موفق باشید 54
  پاسخ

(1394/4/20، 12:59 عصر)ghasem نوشته است: سلام
بازی از نظر گرافیکی خوبه ولی این کند بودن یکی از دلایلش همین گرافیک بالاست.کانستراکت از نظر تخصیص حافظه خوب عمل نکرده و خیلی از رم استفاده میکنه.تو کامپیوتر که اینطوره وای به گوشی که خیلی ضعیفتره.
مشکلات:
1-آویزان شدن بازیکن از گوشه های بدن مثل دماغ که آقا مجتبی تو فیلم ساخت بازی پلتفورم بهش اشاره کردند.که با قرار دادن بازیکن در پلیر باکس این مشکل حل میشه.
2-وقتی پلیر می پره و دکمه های جهتی را نگه داشته باشی بازیکن روی زمین سر می خوره و انیمیشن حرکت اجرا نمیشه.
3-وقتی به دشمنای پرنده  نزدیک میشی کاری کن که به طرف پلیر بیاند چون الان راحت می تونی از زیر اونا رد بشی.
ولی ایده بازی و همچنین انیمیشنهاش خیلی خوبه
موفق باشید 54
اگه این گرافیک بالا باشه که کانستراکت کم بیاره دیگه هیچی دیگه باید بریم سراغ یک بازی ساز دیگه
گرافیکش خیلی بالا نیست فقط یکم انیمیشن داره
کل حجم تصاویری که تو این بازی به کار بردم تا حالا 4 مگ بیشتر نشده که الان تازه نصفشون تو این دمو هست. اون بازی های 50 مگی چطورین پس!!

1- اتفاقا خودمم رو این موندم. الان پلیر باکس دارم ولی نمیدونم چرا بازم این مشکل وجود داره

2- تو فکر خودمم بود

پاسخ

سپاس شده توسط:
نه ربطی به گرافیک نداره شاید تو موبایل کمی کند بشه ولی در کامپیوتر قابل قبوله مشکل دمو این بود که نتونستی خوب پیاده کنی وگرنه من از این بهتر گرافیک استفاده کردم بفرمایید اینم سورس.(البته اینم کمی مشکل داره)
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 852 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,351 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,470 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,425 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,233 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: