حلال یا حرام؟
آقا حالا من یه پیشنهاد دارم ، یکی داوطلبانه بیاد به سازندگان کانستراکت ایمیل بده که آقا ما داریم از برنامت استفاده میکنیم و شرایط ایران رو هم بگه . اون ها هم که میببینن برنامشون انقد طرفدار تو ایران با این وضعیت تحریم و ... داره قطعا به هممون اجازه میدن . اینجوری حداقل هممون با خیال راحت بازی میسازیم . ضمنا واسه سوالی که گفتید یه عالمه برنامه کرک دارید ؛ ببینید بحث کانستراکت با بحث بقیه نرم افزار ها جداست ، چون ما میخوایم با کانستراکت درآمدزایی کنیم پس قطعا حرومه اما نرم افزار های دیگه رو واسه درآمدزایی نمیخوایم و دیگه با این تحریم ها راه دیگه هم نداریم ، پس نظر شخصیه من اینه که اون نرم افزار ها اشکالی نداره ولی از شما هم تشکر میکنم چون تو این چند سالی که دارم یا کانستراکت کار میکنم اصلا حواسم به این موضوع نبود .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: _1515Team_
فکر خوبیه، اینم میشه. منتهی الان دوگانگی پیش اومد! در واقع چندگانگی!
باید ایمیل بزنیم به مایکروسافت، ادوب، اتودسک، یونیتی، سیرا و ده ها شرکت کوچیک و بزرگ دیگه.

چون اینجا بیشترین بحثی که میشه، در مورد حلال و حروم بودن کانستراکت هست(البته بعضی ها هم برای بقیه نرم افزارها هم میگن) اما در کل، غیر از ایمیل زدن به اونا، یه ایمیل یا تلفن هم به دفتر مرجع بزنین( به نظرم خودمون نباید عقل کل بازی توی مسائل شرعی در بیاریم)
  پاسخ

سپاس شده توسط: _1515Team_
حعرام است.حعراااااام.
چون اگه تحریم نبودیم خیلیا باز هم نمیخریدن
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/3/9، 10:27 صبح)mostafanastary نوشته است: باید ایمیل بزنیم به مایکروسافت، ادوب، اتودسک، یونیتی، سیرا و ده ها شرکت کوچیک و بزرگ دیگه.

اتودسک و ادوب فقط زمانی احتیاج به لایسنس دارن که شما بخواهید بازی رو بصورت فیزیکی یعنی با جعبه منتشر کنید. برای بازی های فروش دیجیتال خصوصا ایندی گیم کسی به شما تو خارج گیر نمیده. فقط خرید لایسنس انجین گیم سازی کافیه.

اما همچنان از نظر شرعی استفاده از اونها هم مشکل داره.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1397/3/9، 03:12 عصر)kakmamad نوشته است: حعرام است.حعراااااام.
چون اگه تحریم نبودیم خیلیا باز هم نمیخریدن
الان دقیقا این چه ربطی داره؟ما داریم راجب وضعیت فعلی صحبت می کنیم.
شما مثلا یه فردی که پاش فلج هست رو می بری مسابقه دو ,میگی اگه پا داشت برنده می شد؟ 22
اگر کمکت کردم میتونی سپاس رو بزنی
یا مثلا یه اعتباری چیزی بدی... 3 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
منظورشون اینه که اگه مثلا اگه فتوشاپ قیمتش به پول ایران هم گرون نبود و اصلا درگاه پرداخت به ریال هم میزاشتن برای ایرانی ها , بازهم خیلی ها میگفتن چه کاریه بخریم؟وقتی کرکش هست , کرکش میکنیم.

نمونه اش بازی و برنامه های ایرانی که توی بازار و مایکت و . . . بصورت فروشی هستن ولی خیلی از کانالای تلگرام میان و اینارو بصورت رایگان میزارن و کلی هم کاربر دارن این کانال ها
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008
(1397/3/9، 06:00 عصر)Mehrdad نوشته است:
(1397/3/9، 10:27 صبح)mostafanastary نوشته است: باید ایمیل بزنیم به مایکروسافت، ادوب، اتودسک، یونیتی، سیرا و ده ها شرکت کوچیک و بزرگ دیگه.

اتودسک و ادوب فقط زمانی احتیاج به لایسنس دارن که شما بخواهید بازی رو بصورت فیزیکی یعنی با جعبه منتشر کنید. برای بازی های فروش دیجیتال خصوصا ایندی گیم کسی به شما تو خارج گیر نمیده. فقط خرید لایسنس انجین گیم سازی کافیه.

اما همچنان از نظر شرعی استفاده از اونها هم مشکل داره.

مقصودم همین بود مهرداد جان.

میگم اگه از نظر شرعی ایراد داره، اینا رو هم باید در نظر گرفت.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p
تحریم نبود میخریدم راس پاکش
فکر نکن خودت بسازش ! 16
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/3/10، 02:25 صبح)DAII.SALMAN نوشته است: تحریم نبود میخریدم راس پاکش

همین الان هم میشه سایت سیرا که فیلتر نیست. با خرید دلار از یکی از این سایت های اینترنتی فروش دلار پی پال و فلان هم میشه این کارو انجام داد (اگه اشتباه نکنم)
اگر کمکت کردم میتونی سپاس رو بزنی
یا مثلا یه اعتباری چیزی بدی... 3 
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 260,644 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,712 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,511 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince