نور پردازی؟؟
سلام دوستان.یک سوال.چجوری بعضی از گرافیست ها نور ها و سایه ها رو دقیق در میارن؟نمونش 41148 و سایلنت ایج.راهی به جز ابزار مش در ایلوستریتور نیست؟سوال دومم اینه که چجوری یک کالر پلت درست کنم؟نمیشه که ساعت ها برای برداشت رنگ ها وقت صرف کنم.نور پردازی در فتوشاپ چطور؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/3/17، 07:36 عصر)young nigga نوشته است: سلام دوستان.یک سوال.چجوری بعضی از گرافیست ها نور ها و سایه ها رو دقیق در میارن؟نمونش 41148 و سایلنت ایج.راهی به جز ابزار مش در ایلوستریتور نیست؟سوال دومم اینه که چجوری یک کالر پلت درست کنم؟نمیشه که ساعت ها برای برداشت رنگ ها وقت صرف کنم.نور پردازی در فتوشاپ چطور؟

دوست عزیز اون نورپردازی چندان سخت نیست

من توی فتوشاپ خیلی وقته در زمینه نو پردازی کار میکنم
اگر کاری داشتی به آیدی 

blue_moon_boy@
یه نگاه بنداز
  پاسخ

سپاس شده توسط: young nigga
دقیقا نمیدونم اونارو چجوری ساختن ولی چون با یونیتیه حدس میزنم یه ترکیبی از نورپردازی سه بعدی و آبجکت های دوبعدی انجام داده باشن
  پاسخ

سپاس شده توسط:
با خود کانسترکت هم میتونی نورپردازی فوق العاده ای داشته باشی برادر
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1397/3/17، 07:36 عصر)young nigga نوشته است: سلام دوستان.یک سوال.چجوری بعضی از گرافیست ها نور ها و سایه ها رو دقیق در میارن؟نمونش 41148 و سایلنت ایج.راهی به جز ابزار مش در ایلوستریتور نیست؟سوال دومم اینه که چجوری یک کالر پلت درست کنم؟نمیشه که ساعت ها برای برداشت رنگ ها وقت صرف کنم.نور پردازی در فتوشاپ چطور؟

چیزی که بنده اطلاع دارم هم بازی سایلنت ایج هم بازی 41148 همشون بدون نورپردازی هستن ! منظورم اینه که اون نور های داخل بازی که شما میبینید همش اسپرایت هستش و کار های هنر و سایه اندازی ! چون کلا توی بازی 2 بعدی نمیشه نوری داشت که سایه شکل بده چون ما تصاویرمون همش فلت هستش ! 

توی اموزش ویدیویی ساخت بازی 41148 از اقای حیدری این حرکت رو توضیح داده میتونید برید و تماشا کنید . 

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Mahdibabaei M.N
سلام دوست عزیز خسته نباشید این گونه نور پردازی هارو میشه در فتوشاپ هم پیاده سازی کرد. تا جایی که من اطلاع خود کانستراکت هم نور پردازی داره.
اما من به شما پیشنهاد میکنم برای نور پردازی از فتوشاپ کمک بگیرید. 1
اگر مفید بود سپاس فراموش نشه 4 اگه اعتبار هم بهم بدی دیگه خیلی مردی 41 
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N
(1397/3/19، 06:26 عصر)ابوالفضل مرادی نوشته است: سلام دوست عزیز خسته نباشید این گونه نور پردازی هارو میشه در فتوشاپ هم پیاده سازی کرد. تا جایی که من اطلاع خود کانستراکت هم نور پردازی داره.
اما من به شما پیشنهاد میکنم برای نور پردازی از فتوشاپ کمک بگیرید. 1

اینکار رو انجام میدم ولی به نظرم راهی که دارم میرم اشتباهه برای نور پردازی.شما میشه راه هاشو در کانستراکت و فتوشاپ بهم بگید؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار انیمیت برای کانستراکت 3؟ محمد 82 0 704 1402/2/5، 04:44 عصر
آخرین ارسال: محمد 82
  حل شده سوال در مورد گرافیک سه بعدی amin hosseini 9 3,163 1400/7/17، 04:16 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini
  حداکثر مموری یوز مجاز، در موبایل ها ؟ Alireza3d 3 2,517 1400/6/6، 12:40 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Star پس زمینه و کارکتر های full HD و زیبا erfan002pooya 8 9,758 1400/2/3، 11:46 صبح
آخرین ارسال: امیرعلی ۱۲۳
  حل شده اسپرایت گردونه شانس M.Y 4 3,240 1399/11/27، 04:55 عصر
آخرین ارسال: M.Y

پرش به انجمن: