بازی پیانو تایلز
من میخوام مثل بازی ذکر شده آهنگ هام پخش بشه . یعنی اگه کلیک کردم آهنگ پخش و اگر کلیک نکردم پخش نشه.اهنگ هم پشت سرهم اجرا بشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008
تنها راهی که به ذهنم میرسه برای ساخت این بازی اینه که کاری کنید هر کدوم نُت های موسیقی تون با فشار هر دکمه اجرا شه

در واقع شما باید هر نت موسیقی رو تو یه فایل جدا به کانستراکت بدید و یه دستوری بنویسید که با اجرای هر دکمه به ترتیب نت ها پخش بشن

منتها یه نکته ی ریزی رو بهتره خدمت تون بگم...
ایده ی این بازی انحصاریه
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، shazde
(1397/4/4، 07:02 عصر)Kiarash نوشته است: من میخوام مثل بازی ذکر شده آهنگ هام پخش بشه . یعنی اگه کلیک کردم آهنگ پخش و اگر کلیک نکردم پخش نشه.اهنگ هم پشت سرهم اجرا بشه.

خیلی راحته اجرای این چیزی که مد نظرتون هست؛
(البته این به شرطی قابل اجراست که دکمه های سیاه رنگ مثل هم باشند؛ یعنی مثلاً اگر 40 دکمه توی این مرحله وجود داره هر چهل تا از لحاظ طول و عرض شبیه هم باشن)
اول از همه باید فایل صوتی که میخواین پخش بشه رو به صورت ogg کانورت کنین و وارد پروژه کنین؛
بعد پلاگین Touch یا موس رو به همراه پلاگین Audio رو فراخوانی کنین توی پروژه؛
بعدش میگین با کلیک بر روی blackbtn (دکمه سیاه)
صدا پخش بشه 

سپاس شده توسط: shazde ، hiddendanger ، Amirhesam.KH
(1397/4/15، 07:24 عصر)Master Badfar نوشته است:
(1397/4/4، 07:02 عصر)Kiarash نوشته است: من میخوام مثل بازی ذکر شده آهنگ هام پخش بشه . یعنی اگه کلیک کردم آهنگ پخش و اگر کلیک نکردم پخش نشه.اهنگ هم پشت سرهم اجرا بشه.

(البته این به شرطی قابل اجراست که دکمه های سیاه رنگ مثل هم باشند؛ یعنی مثلاً اگر 40 دکمه توی این مرحله وجود داره هر چهل تا از لحاظ طول و عرض شبیه هم باشن)
اول از همه باید فایل صوتی که میخواین پخش بشه رو به صورت ogg کانورت کنین و وارد پروژه کنین؛
صدا پخش بشه 

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH
برای حل کردن مشکل اندازه ی اسپرایت ها میشه بجای sprite از tiled background استفاده کرد و فقط مقدار heightش رو تغییر داد. 
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hiddendanger ، Amirhesam.KH
(1397/4/15، 07:24 عصر)Master Badfar نوشته است:

صدا پخش بشه 

سپاس شده توسط:
سلام
صداهای بازیتون رو اضافه کنید و اسم های اون رو به ترتیب به شماره بزارید مثلا a1.ogg - a2.ogg ,... حالا برید اسپرایت هاتون رو هم اضافه کنید {بصورت فریم فریم اضافه کنید مثلا 10 تا فریم مشکی 10 تا فریم سفید و...} حالا بگید اگر روی این اسپرایت کلیک شد (اونت on object click) شئ صدا پخش کنه (اکشن play sound Name) صدای شماره فریم:

کد:
sprite.animationfrem &".ogg"
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، ᔕinaᗪehghani
دوستان عزیز مت خودم این بازی رو پیاده سازی و سورس دموی این رو براتون میذارم و برای سورس اصلی یک مبلغ نا چیز در نظر میگیرم
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: