مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

حل شده انتشار اپ در گوگل پلی
سلام دوستان
یکی از دوستان من که توی گوگل حساب داره از من خواست یه برنامه با کانستراکت براش بسازم و خیلی اصرار داشت که قوانین رعایت بشه و اپ مشکلی نداشته باشه . میخواستم ببینم کسی با قوانین گوگل پلی استور آشنا هست ؟؟؟ مثل قوانین کافه بازار میمونه ؟؟؟ و اینکه برنامه ها و بازی هایی که با کانستراکت ساخته میشن از نظر امنیتی مشکلی ندارن . چون گوگل با نرم افزار های امنیتی برنامه ها رو چک میکنه . 
دوستان فقط اگه میشه سریع جواب بدید که من به دوستم بگم . بینهایت تشکر  30 30 30
استودیو بازیسازی ایروید  3
بازی های منتشر شده در بازار : مهمات ، قالیچه ، مبارک ، 1357 و ارتش سياه و شهاب بدو و شهرزاد
[عکس: photo_2017_11_18_00_26_16.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام

تا جایی که من اطلاع دارم، روی گرافیک هایی که مربوط به بازی های دیگه ( مخصوصا بازی های معروف و مطرح باشه) حساس هستن.
قوانین بخصوصی نیست ، همین قوانین کافه بازار خودمون رو در نظر بگیرین، به نظرم مشکلی پیش نمیاد.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، محمد 82
خیلی ممنون 
از نظر گرافیک که دوستم گرافیست گرفته و اصلا کار به اون بازیا نداره . از نظر امنیتی چی ؟؟؟ کانستراکت که مشکلی نداره (البته فک نکنم چون اگه داشت بازار هم قبول نمیکرد .)
بازی های منتشر شده در بازار : مهمات ، قالیچه ، مبارک ، 1357 و ارتش سياه و شهاب بدو و شهرزاد

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
خیر از نظر امنیت هم هیچ مشکلی نداره
حتی گرافیک هم مشکلی نداره و با کمترین گرافیک هم میتونید بزارید و قبول میشه
از نظر حساسیت برای انتشار برنامه و بازی گوگل پلی کمترین حساسیت رو داره در این زمینه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: محمد 82 ، shazde
سلام
امنیتی نه
کلی بازی هست توی گوگل که با کانس زدن.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: محمد 82
از هر سه عزیز ممنونم . اینم سپاس ها  41

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mostafanastary
سلام مجدد 
ببخشید من این تاپیک رو دوباره بالا میارم اما دوباره دوتا سوال برام پیش اومد که گفتم دیگه تاپیک جدید نزدنم . 
1 - من از پلاگین پرداخت درون برنامه Market IAB استفاده میکنم . میخواستم برای این بازیم پرداخت درون برنامه گوگل پلی بزارم . میخواستم ببینم چطور باید اینکار رو بنکم ؟؟؟ 
2 - من میخوام یه عکس از گالری کاربر دریافت بشه و میخوام پلاگین file chooser استفاده کنم . ولی میخوام اولا جای عکس یه مستطیل باشه و نه اون دکمه و دوما میخوام وقتی عکس انتخاب شد در اپ نمایش داده بشه نه اینکه فقط انتخاب بشه . میخوام جای همون file chooser نمایش داده بشه . 
ممنون میشم کمکم کنید چون عجله دارم باید جواب دوستم رو بدم.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/4/16، 01:50 عصر)محمد 82 نوشته: سلام مجدد 
ببخشید من این تاپیک رو دوباره بالا میارم اما دوباره دوتا سوال برام پیش اومد که گفتم دیگه تاپیک جدید نزدنم . 
1 - من از پلاگین پرداخت درون برنامه Market IAB استفاده میکنم . میخواستم برای این بازیم پرداخت درون برنامه گوگل پلی بزارم . میخواستم ببینم چطور باید اینکار رو بنکم ؟؟؟ 
2 - من میخوام یه عکس از گالری کاربر دریافت بشه و میخوام پلاگین file chooser استفاده کنم . ولی میخوام اولا جای عکس یه مستطیل باشه و نه اون دکمه و دوما میخوام وقتی عکس انتخاب شد در اپ نمایش داده بشه نه اینکه فقط انتخاب بشه . میخوام جای همون file chooser نمایش داده بشه . 
ممنون میشم کمکم کنید چون عجله دارم باید جواب دوستم رو بدم.

در جواب سوال دوم؛
خیلی راحته؛
فقط باید با اکسپرشن ها ور برید و یکم از دانش زبان انگلیسی استفاده کنین
توضیح جامع میخواین سورس بدم خدمتتون
.Winning is nothing but trying to win is all thing 54
(وئيس لومباردی)

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
خیلی ممنون از توضیحتون ولی اگه میشه توضیح یبشتز و اگه میشه سورس بدید ، ممنون میشم .
ضمنا جواب سوال اول رو نمیدونید ؟؟؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
دوستان کسی نیست جواب سوال 1 رو بده . به نظر من فقط باید جای کلید بازار فقط کلید گوگل رو بزارم و نوع رو روی پلی استور بزارم و اکشن هاهم همونه درسته دوستان ؟؟؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: