مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

در آمد از بازی خود
از چه راه هایی می تونیم که در آمد مناسب یا حتی عالی از بازی خود داشته باشیم.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: مهدی بابایی
داداش دو کلام
بازی خوب بساز
اول به فکر بازی باش بعد پول  4
همین
وقتی بازیت خوب باشه مردم خودشون براش پول میدن

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، مهدی بابایی ، mostafanastary ، hiddendanger
(1397/4/17، 07:08 عصر)Kiarash نوشته: از چه راه هایی می تونیم که در آمد مناسب یا حتی عالی از بازی خود داشته باشیم.

توی ایران صنعت بازی سازی به خصوص برای موبـایل اصلاً جا نیفتاده پس انتظار نداشته باش با فروش بازیت بیل گیتس بشی!
کیفیت بازی حرف دوم رو میزنه فقط روی کیفیت بازی تمرکز کن و سعی کن یک کار جهــانی ارائه بدی و توی جشنواره های مختلف بازیت رو معرفی کنی. 
باید خیلی فعال بـاشی در کل...
.Winning is nothing but trying to win is all thing 54
(وئيس لومباردی)

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
خب ببینید بازیسازی تو ایران هم میتونه درآمد عالی داشته باشه اما باید خیلی براش هزینه کرد تا هم بازی خوب بشه و هم مردم خوششون بیاد . میشه برای مثال گلیم گیمز رو مثال زد ولی خب خیلی خرج داره ولی بالاخره قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود ، میتونی با تبلیغات تپسل ، عدد و این گونه سایت های تبلیغاتی یا از فروش درون برنامه بازی درآمد کسب کنی . فعلا من همینا به ذهنم میرسه . ضمنا این رو هم که بازیسازی هم مثل حرفه های دیگه ای نیاز به سرمایه اولیه برای پرداخت حقوق به همکاران ، تبلیغ و... داره و اینکه فقط خودت یادبگیری و اینا بازم نمی تونی به پول برسی . ببین من برای خودم برای موفقیت تو بازیسازی یک مثلث طراحی کردم (که البته هنوز خودم هم بهش عمل نکردم ، چون سرمایه میخواد) که برنامه نویس و گرافیست و بازاریاب هرکدوم یک راس این مثلث هستن و اگه بشه طبق این مثلث پیش رفت خب بازی بسیار ارزشمند و خوب میشه . پیشنهاد میکنم اگه سرمایه داری هزینه کن چون درسته اولش یکم سخته ولی وقتی به مردم کامل معرفی بشی چندین برابر این پول بهت برمیگرده .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد
[عکس: ads.gif]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: