بازی تیز هوش ها
سلام این اولین بازی هست که ساختم حدود 3 روز زمان برد ممنون میشم دانلود کنید و بگین ایراد های کارمو.

[تصویر:  1.jpg][تصویر:  8.jpg][تصویر:  2.jpg][تصویر:  4.jpg][تصویر:  6.jpg][تصویر:  3.jpg]

لینک دانلود (فعلا داخل مارکت تایید نشده)

لینک در مایکت :

Document Moved

لینک در ایران اپس :

Download Game تیز هوش ها | IranApps

پاسخ

سپاس شده توسط: hiddendanger ، shazde ، mostafanastary ، hasiri
تایید نشده ؟ یا در حال بررسیه؟
فونت اعداد و تکست ها باید بهتر بشه . 
گرافیکش یخورده باید بهتر شه .
بهتر بود خودتون دست به کار می شدین و خودتون واسه بازی گرافیک طراحی میکردین . نه اینکه از گرافیک آماده استفاده کنین.
واسه اولین بازی خوبه .
موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، shazde ، hasiri ، SINA.B
سلام
منم موافق نظر دوستمون هستم.

ولی ترکیب کردن مدل های مختلف بازی , برای من جالب شده بود.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasiri ، SINA.B ، mahdi.p
گرافیک meno رو باید بهتر کنی 
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hiddendanger ، SINA.B
سلام دوست عزیز ، به عنوان اولین بازی خوبه و ضمنا تایید نظر دوستان این رو هم باید بگم که خب بازی جالبیه چون خیلی از تصاویری که ما هرکدوم رو دونه دونه تو شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام دیدم شما همه رو جمع آوری کردی و شاید مراحل جدیدی هم با ذهن خودت ساخته باشی و این خیلی جالبه چون من فک نکنم تاحالا دیده باشم اما اگه دیده باشم هم خیلی کم بوده و این بازی تو یه بازیی هست از تمام سبک ها مثل کلماتی ، تفاوت تصاویر ، تست هوش و ... . این رو هم بگم که من فعلا بازیت رو دانلود نمیکنم تا منتشر بشه ، چون اینجوری تعداد دانلودت میره بالا و داخل مارکت برای تو بهتره . اگرم توی مارکتی تایید نشده (یعنی کلا رد شده) مارکت های دیگه رو امتحان کن. ولی در کل برای بازی اول خوبه .  1 1 1
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: SINA.B
سلام
حتما نخوابیدی : 4  4

بزرگتر کن بکگراندتو تا قسمت سفید ار بین بره.
لود زیاد طول میکشه.

موفق باشی.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، SINA.B
تشکر از دوستان و نظر های مفید و عالیشون.

بازی فعلا در حال برسیه و من تاحالا تست نکردم که مارکت ها مجوز تبلیغات تپسل را میدن یا خیر برای همین در انتشار تویه شک هستم.

فونت عداد و تکس ها حتما پیگیری میکنم (در اپدیت های بعد)

در مورد با گرافیک هم باید بگم که خیلی برای خدم هم مهمه اما متسفانه من در حال حاضر بلد نیستم و به طور قاطع پیگیرش میشم.(ایکون برگشت و رد کردن مراحل رو خودم ساختم 4 )

در مورد با اندازه لیوت من در ابتای بازی سازی یه تحقیقی انجام دادم که بهترین اندازه چه اندازیه که بر روی همیه گوشی ها سازگار باشه که انداه ی 485.850 معرفی شد اما این سایز در سایز 5.5 اینچ و 5 اینچ خوب جواب داد اما اندازه های دیگر (بزرگ تر یا کوچیک ) از کادر مشخص شده بیرون میزنه.

و طول کشیدن لود را واقعا علتشو نمیدونم وقتی وارد لیوت بعدی میشه یا میخواد بازی استارت بخوره واقعا طول میکشه اگه کسی راه حلی بلد هست لطف میکنه راه نمایی کنه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
موفق باشی
  پاسخ

سپاس شده توسط: SINA.B ، shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 225 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 604 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 945 1402/6/30، 08:35 عصر