مافیا سرعت ( بازی آنلاین مدیریتی )
سلام...

خيلي خوشحال شدم كه بازيتون داره به سلامتي منتشر ميشه...

يه سوال...

منظورتون از اين كه api سمت سرور غير فعالن اينه كه بازي كلن باز نميشه ديگه؟ چون توي همون صفحه ي ابتدايي ميگه به اينترنت متصل نيستيد (از اتصال كاملا مطمئنم) و ...

و اينكه تو همين صفحه ي اول يسري اجزا بيرون از صفحه هستن... يسري نوشته كه وقتي ميزني روشون تكست باكس مربوط به رمز و نام كاربري ظاهر ميشه كه با پركردن اون هم كار خاضي صورت نميگيره!

نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، Alireza3d ، Kiar1387
سلام و عرض خسته نباشید و تبریک به اقای ثنایی .
منم به مشکلاتی که دوستمون توی پست قبلی گفت برخوردم
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
(1400/3/13، 04:17 عصر)SinaDehghani نوشته است: سلام...

يه سوال...

منظورتون از اين كه api سمت سرور غير فعالن اينه كه بازي كلن باز نميشه ديگه؟ چون توي همون صفحه ي ابتدايي ميگه به اينترنت متصل نيستيد (از اتصال كاملا مطمئنم) و ...

و اينكه تو همين صفحه ي اول يسري اجزا بيرون از صفحه هستن... يسري نوشته كه وقتي ميزني روشون تكست باكس مربوط به رمز و نام كاربري ظاهر ميشه كه با پركردن اون هم كار خاضي صورت نميگيره!
سلام ؛ ممنونم از لطفتون .

نه ، فقط بخش هایی که هنوز باگ دارند و یا بالانس نیستند بسته هستند ، مثل بخش نبرد گروهی و اتحاد ها .
این بخش ها هم ی طوری توی سناریو نوشته شدند که جزو آخرین مراحلی هستند که باید طی کنید ، هر دو محدودیت لول دارند و باید به یک امتیاز خاص برسید تا باز بشن .
درباره عدم اتصال به بازی ؛ راستش نمیدونم مشکلت از کجا هست ، آخه بازی الان برای من بدون مشکل میاد بالا . ( این تصویر )
[تصویر:  SpmOs1.png]

درباره این مشکلی که داری ، میشه لطفا اسکرین شات برام ارسال کنی ؟ چیز هایی که میگی نباید نمایش داده بشن بصورت عادی .
اگرم بتونی ی اسکرینم قبل از اون پیغام " اتصال اینترنت " برام بفرستی ، میتونم تقریبا بفهمم مشکل اتصالت از کجاست .
یا اینکه خودت ی نگاه بندازی با کاری که بهت میگم ؛ بازیو چندین بار باز و بسته کن ( به اون نوشته هایی که پایین صفحه میان توجه کن ) ببین هر بار که وارد میشی نوشته ها تغییر میکنند یا اینکه همون نوشته پیشفرض هر سری برات نمایش داده میشه .

ممنون از زحماتتون .
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1400/3/13، 04:59 عصر)hasansanaei نوشته است:
(1400/3/13، 04:17 عصر)SinaDehghani نوشته است: سلام...

يه سوال...

سلام ؛ ممنونم از لطفتون .

نه ، فقط بخش هایی که هنوز باگ دارند و یا بالانس نیستند بسته هستند ، مثل بخش نبرد گروهی و اتحاد ها .
این بخش ها هم ی طوری توی سناریو نوشته شدند که جزو آخرین مراحلی هستند که باید طی کنید ، هر دو محدودیت لول دارند و باید به یک امتیاز خاص برسید تا باز بشن .
درباره عدم اتصال به بازی ؛ راستش نمیدونم مشکلت از کجا هست ، آخه بازی الان برای من بدون مشکل میاد بالا . ( این تصویر )
[تصویر:  SpmOs1.png]

درباره این مشکلی که داری ، میشه لطفا اسکرین شات برام ارسال کنی ؟ چیز هایی که میگی نباید نمایش داده بشن بصورت عادی .
اگرم بتونی ی اسکرینم قبل از اون پیغام " اتصال اینترنت " برام بفرستی ، میتونم تقریبا بفهمم مشکل اتصالت از کجاست .
یا اینکه خودت ی نگاه بندازی با کاری که بهت میگم ؛ بازیو چندین بار باز و بسته کن ( به اون نوشته هایی که پایین صفحه میان توجه کن ) ببین هر بار که وارد میشی نوشته ها تغییر میکنند یا اینکه همون نوشته پیشفرض هر سری برات نمایش داده میشه .

ممنون از زحماتتون .

سلام مجدد این هم از اسکرین شات:

301 Moved Permanently

در مورد اینکه قبل از ارور اسکرین شات بگیرم هم نمیشه اینکار رو بکنم... تا میای اسکرین شات بگیرم این ارور رو میده، اما هیچ تفاوتی نمیکنه...

بازی و چندبار باز و بسته کردم، اما هیچ تفاوتی در نوع و حالت ارور وجود نداره!
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

(1400/3/13، 04:55 عصر)Alireza3d نوشته است: سلام و عرض خسته نباشید و تبریک به اقای ثنایی .
منم به مشکلاتی که دوستمون توی پست قبلی گفت برخوردم
متشکرم از لطفتون ، پیگیری میکنم .
(1400/3/13، 07:37 عصر)SinaDehghani نوشته است: سلام مجدد این هم از اسکرین شات:

301 Moved Permanently

در مورد اینکه قبل از ارور اسکرین شات بگیرم هم نمیشه اینکار رو بکنم... تا میای اسکرین شات بگیرم این ارور رو میده، اما هیچ تفاوتی نمیکنه...

بازی و چندبار باز و بسته کردم، اما هیچ تفاوتی در نوع و حالت ارور وجود نداره!
اگر متن پیشفرض تغییر نمیکنه یعنی کلا به سرور متصل نمیشید .
این لینک رو باز کنید و ببینید سایت براتون بالا میاد یا خیر :
https://3pg.ir/API/V1/API-handler.php
همون ارور رو مشاهده کنید بس هست .
موضوع اینجاست که سرور مشکلی نداره .

درباره اسکرینی که دادید ، صفحه به نظر کشیده میاد ، لطفا مدل گوشیتونو بدید .
و اینکه نمیدونم چرا اون تیکه نمایش داده میشه .
بچه های تستر این مشکلو به من گزارش ندادن ، شایدم توی اون نسخه مشکلی نبوده .
مثل همین قضیه عدم اتصال .
نمیدونم اصلا ؛ هر خروجی ای که میگیرم این بازی ی فیلم جدید در میاره !!
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1400/3/13، 08:09 عصر)hasansanaei نوشته است: اگر متن پیشفرض تغییر نمیکنه یعنی کلا به سرور متصل نمیشید .
این لینک رو باز کنید و ببینید سایت براتون بالا میاد یا خیر :
https://3pg.ir/API/V1/API-handler.php
همون ارور رو مشاهده کنید بس هست .
موضوع اینجاست که سرور مشکلی نداره .

درباره اسکرینی که دادید ، صفحه به نظر کشیده میاد ، لطفا مدل گوشیتونو بدید .
و اینکه نمیدونم چرا اون تیکه نمایش داده میشه .
بچه های تستر این مشکلو به من گزارش ندادن ، شایدم توی اون نسخه مشکلی نبوده .
مثل همین قضیه عدم اتصال .
نمیدونم اصلا ؛ هر خروجی ای که میگیرم این بازی ی فیلم جدید در میاره !!

بله اون لینک باز میشه و این رو مینویسه :

{"Server Message":"none"}
نقل قول:
  پاسخ

نقل قول: بله اون لینک باز میشه و این رو مینویسه :

{"Server Message":"none"}
متشکرم ، پس مشکلتون عدم اتصال به سرور نیست .
شاید دوباره مشکل توی خروجی هست که به سرور متصل نمیشه .
هرچند نسخه های زیادی گرفتم و دوستان تست کردند و سالم بود .
فردا روی گوشی یکی از آشنایان خودم تست میکنم تا بفهمم مشکل از کجاست .

لطفا مدل گوشیتون رو هم بفرمایید .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
حسام جان تبریک میگم.
بالاخره یا علی گفتی...
خیلی به این بازیت امیدوارم و انشالله اتفاقات خیلی خوبی برای بازیت بیوفته.
حسام جان من اصلا سواد بازیسازی آنلاین ندارم بنابراین نمیدونم این چیزی که میگم برای بازی آنلاین منطقی هست یا نه. من به نظرم اگر شدنی هست الان که صرفا بحث باگ گیری و نظرسنجی در مورد بخشهای مختلف بازیت هست بهتر نبود که خودت رو خیلی درگیر خروجی نکنی و بازی رو نسخه html5 اش رو روی یه هاستی آپلود کنی و بتونی تند تند نظرات رو روی بازیت تست کنی و آپلود کنی و انشالله نسخه نهایی و بی باگ بازی که فاینال شد اونموقع دنبال بحث خروجی باشی؟
نهایت امرش اینه که یه اکانت یک ماهه کانستراکت 3 میگیری و بازیت رو با خروجی نیتیو کانس 3 خروجی بی نقص میگیری.
  پاسخ

(1400/3/13، 08:34 عصر)nariman نوشته است: حسام جان تبریک میگم.
بالاخره یا علی گفتی...
خیلی به این بازیت امیدوارم و انشالله اتفاقات خیلی خوبی برای بازیت بیوفته.
حسام جان من اصلا سواد بازیسازی آنلاین ندارم بنابراین نمیدونم این چیزی که میگم برای بازی آنلاین منطقی هست یا نه. من به نظرم اگر شدنی هست الان که صرفا بحث باگ گیری و نظرسنجی در مورد بخشهای مختلف بازیت هست بهتر نبود که خودت رو خیلی درگیر خروجی نکنی و بازی رو نسخه html5 اش رو روی یه هاستی آپلود کنی و بتونی تند تند نظرات رو روی بازیت تست کنی و آپلود کنی و انشالله نسخه نهایی و بی باگ بازی که فاینال شد اونموقع دنبال بحث خروجی باشی؟
نهایت امرش اینه که یه اکانت یک ماهه کانستراکت 3 میگیری و بازیت رو با خروجی نیتیو کانس 3 خروجی بی نقص میگیری.
ممنونم آقا نریمان ؛
من فقط همین یک پروژه را ندارم ، توی این مدت پروژه های زیادی انجام دادم ، عملا دارم مدیریت یک مجموعه بزرگ رو انجام میدم .
چون شرایط مالیم خوب نبود ، ترجیح دادم اول کمی وضعیت مالیم رو ثبات ببخشم و بعد سر موقع برم سراغ پروژه های بلند مدتم .

مشکلی بابت خروجی اندروید ندارم ، به عرض 20 ثانیه با کوردوا خروجی میگیرم اما چون خودم گوشی ای ندارم که اندروید 5.1 به بالا داشته باشه ، اکثر اوقات این مشکلات پیش میاد و این مشکلات همیشه روی گوشی میاد بالا ، چون فعلا ( برای شروع ) بازار مد نظر اندروید هست ، بخاطر همین همون اندروید میزنم .
الان هم راستش خودم روی سیستم مشکل اتصال ندارم .
قصد دارم بازی را در روسیه و چند کشور همسایه منتشر کنم که اون نسخه ؛ نسخه Html هست . از یک دوست روس و دو دوست ایتالیایی مقداری تجربه شخصی کسب کردم که برای این انتشار ها میتونه کمک زیادی بهم بکنه ، منتها لازمه اش موفقیت در بازار ایران هست تا بتونم سرمایه لازم برای انتشار رو کسب کنم .
5 تا پلاگین اختصاصی برای این بازی زدم ، اگر بخوام از کانستراکت 3 استفاده بکنم ، همراه با این 5 تا باید پلاگین درون برنامه و 2 تا پلاگین دیگه هم بزنم ، پس عملا استفاده از کانس 3 بیشتر به جای کمک ، وقت میگیره .

برنامه های زیادی برای این بازی دارم ، این یکی تا ی موفقیت چشم گیری کسب نکنه ولش نمیکنم  424
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، amin COD ، ᔕinaᗪehghani

سلام .
همان طور که قبل گفتم . بازی تو همون صفحه اول میمونه و ارور اتصال میده . گوشی شیائومی نوت ایت
اینم اسکرین شات :
301 Moved Permanently
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 807 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,148 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,440 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,411 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: