مافیا سرعت ( بازی آنلاین مدیریتی )
(1398/5/2، 05:24 صبح)hesam3 نوشته است:
(1398/5/2، 05:16 صبح)Morj1 نوشته است: [تصویر:  Screenshot_20190724_033752_Google_Play_Store.jpg]

عجیبه واقعا عجیبه ؛ فردا یکم بیشتر در مورد این موضوع تحقیق میکنم شاید غیر از تارگت اس دی کی باید کار دیگه ای بکنم که من چون خیلی وقته چیزی منتشر نکردم نمیدونم .
البته لاگ های کوردوا رو هم باید بررسی کنم ببینم که توی اون تارگت اس دی کی 26 خورده یا نه !

ظاهرا این ارور بخاطر تارگت اس دی کی نیست !!!
یا شایدم هست !
چون محدودیت نصب برای اندروید بالای 8 هست ؛ به عنوان مثال اون دوستی که گفت اندروید گوشیش 5 هست نباید این ارور براش نمایان میشد ! و این اروری هم که دوستمون با عکس نشون دادند انگار قضیه چیز دیگه ای هست .

سلام 

اینو همین الان پیدا کردم . البته مال اندروید استودیو هست ، ولی میتونه کمکتون کنه :

https://stackoverflow.com/questions/5108...ay-protect
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hasansanaei
تبریک میگم آقا حسام بابت بازی جدیدتون
به امید درخشش بازیتون
  پاسخ

سلام
تبریک آقا حسام...خوشحالم که روش خروجی عمل کرد 41
متاسفانه فعلا نمی تونم بازی رو تست کنم 30
ایشالا نسخه اصلی رو منم تست میکنم 
  پاسخ

یکی از راههایی که میشه مشکل سپر ایمنی گوگل رو برای همیشه حل کرد اینه که بازی رو تو خود گوگل پلی منتشر کنید.

چون خود گوگل بررسی میکنه بازی رو , اگه تایید بشه دیگه مشکلی از این نظر نداره روی هیچ گوشی

مگر اینکه استفاده نامناسبی ازش بشه یعنی دسترسی خطرناکی داشته باشه و با اون دسترسی کار خطرناکی انجام بشه
مثلا یه سالی میشه که توسعه دهنده ها با انتشار اپ های رایگان که نصب بالایی میگیرین , کاربرها رو بصورت اتوماتیک عضو کانال تلگرام کنن یا عضو سرویس های ارزش افزوده کنن

ولی یه راه دیگم هست که 50_50 هستش و ممکنه حل بشه مشکل

301 Moved

برید توی این لینک و بازی رو آپلود و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید
بررسی میکنه تیم گوگل و اگه مشکل نباشه احتمالا حل میشه سپر ایمنی
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، hasansanaei
(1398/5/2، 07:45 صبح)hiddendanger نوشته است:
(1398/5/2، 05:24 صبح)hesam3 نوشته است: عجیبه واقعا عجیبه ؛ فردا یکم بیشتر در مورد این موضوع تحقیق میکنم شاید غیر از تارگت اس دی کی باید کار دیگه ای بکنم که من چون خیلی وقته چیزی منتشر نکردم نمیدونم .
البته لاگ های کوردوا رو هم باید بررسی کنم ببینم که توی اون تارگت اس دی کی 26 خورده یا نه !

ظاهرا این ارور بخاطر تارگت اس دی کی نیست !!!
یا شایدم هست !
چون محدودیت نصب برای اندروید بالای 8 هست ؛ به عنوان مثال اون دوستی که گفت اندروید گوشیش 5 هست نباید این ارور براش نمایان میشد ! و این اروری هم که دوستمون با عکس نشون دادند انگار قضیه چیز دیگه ای هست .

سلام 

اینو همین الان پیدا کردم . البته مال اندروید استودیو هست ، ولی میتونه کمکتون کنه :

https://stackoverflow.com/questions/5108...ay-protect

سلام ، ممنون ؛ این چند روز درگیر این ها بودم ، راه کار هایی که دادن رو هم انجام دادم اما ظاهرا هیچ کدوم برای پروژه بنده عملی نبود .

(1398/5/2، 09:20 صبح)nariman نوشته است: تبریک میگم آقا حسام بابت بازی جدیدتون
به امید درخشش بازیتون

خیلی ممنون و متشکرم .

(1398/5/2، 10:05 صبح)amin COD نوشته است: سلام
تبریک آقا حسام...خوشحالم که روش خروجی عمل کرد 41
متاسفانه فعلا نمی تونم بازی رو تست کنم 30
ایشالا نسخه اصلی رو منم تست میکنم 

ممنون .

(1398/5/2، 02:52 عصر)shazde نوشته است: یکی از راههایی که میشه مشکل سپر ایمنی گوگل رو برای همیشه حل کرد اینه که بازی رو تو خود گوگل پلی منتشر کنید.

چون خود گوگل بررسی میکنه بازی رو , اگه تایید بشه دیگه مشکلی از این نظر نداره روی هیچ گوشی

مگر اینکه استفاده نامناسبی ازش بشه یعنی دسترسی خطرناکی داشته باشه و با اون دسترسی کار خطرناکی انجام بشه
مثلا یه سالی میشه که توسعه دهنده ها با انتشار اپ های رایگان که نصب بالایی میگیرین , کاربرها رو بصورت اتوماتیک عضو کانال تلگرام کنن یا عضو سرویس های ارزش افزوده کنن

ولی یه راه دیگم هست که 50_50 هستش و ممکنه حل بشه مشکل

301 Moved

برید توی این لینک و بازی رو آپلود و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید
بررسی میکنه تیم گوگل و اگه مشکل نباشه احتمالا حل میشه سپر ایمنی

نهایتا همین کارو کردم ، دیدم تمام راه کار های ارائه شده توسط کافه بازار و راه کار های خارجی و اینا کار ساز نیست ، دیگه همین کار و کردم ، بازی رو برای بررسی بیشتر برای گوگل ارسال کردم ، امیدوارم که مشکلی نگیرن ، چون عملا بازی ساخته شده توسط کانسترکت هست و خروجی بازی هم دست ما نیست ، یعنی اگر خروجی دست خودمون میبود مثلا من احتیاجی به دسترسی نوشتن اطلاعات روی گوشی نذاشتم اما خروجی کراسواک به این دسترسی احتیاج داره که یکی از مهم ترین دلایل بوجود اومدن این ارور همین موضوع دسترسی نوشتن هستن ...

مورد دیگه استفاده از لینک های Http هست که سایت بنده از SSL استفاده میکنه و همه لینک ها Https هست که این موضوع هم برقرار نبود پس بر میگرده به همون دسترسی نوشتن اطلاعات روی گوشی ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hamid5700
ببخشید با کانستراکت 2  ساخته شده یا یونیتی
ادرس فروشگاه ما جهت سفارش هاست ارزان قیمت www.hostssd.ir 

ادرس انجمن انیمیشن سازی : uassets.ir

بازی aa+ در حال ساخت است
تصویر: <a href=[تصویر:  0mm9_mm_thumb.png]

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
وقتی حرف از مشکل خروجیه
کانستراکت پاش وسطه
غایب
  پاسخ

(1398/5/6، 09:48 عصر)amirgoli نوشته است: ببخشید با کانستراکت 2  ساخته شده یا یونیتی

با کانستراکت 2

(1398/5/6، 09:50 عصر)محمد هادی نوشته است: وقتی حرف از مشکل خروجیه
کانستراکت پاش وسطه

نه بلعکس به نظر من دیگه برای همیشه مشکل خروجی کانستراکت حل شده .
مسلما خروجی مستقیم کوردوا هیچ وقت از بین نمیره ...
پس میشه از همین مورد نتیجه گرفت که برای همیشه مشکل خروجی کانستراکت 2 هم حل شده .

خروجی کوردوا بسیار آسون هست ، تنها بدیش این هست که اگر ی مقداری انگلیسیتون ضعیف باشه امکان داره توی برخی از ارور ها سر درگم بشید ، گاها ارور های پشم ریزونی میده  24

احتمالا بعد از اینکه این پروژه رو منتشر کردم برای تست هم شده حداقل 1 ماه کانستراکت 3 رو خریداری کنم ، اگر کانستراکت 3 چیز هایی که من میخواستم و مد نظرم بود رو داشت حتما 1 سال تمدید میکنم .
چون پروژه بعدی که میخوام روش کار کنم تا الان هزینه زیادی روش ریختم و نمیخوام مشکلات این پروژه رو داشته باشه  4

شنیدم مثل اینکه کانستراکت 3 حجم معمولی به خروجی اندروید اضافه میکنه و همچنین مشکلاتی که برای خروجی کانستراکت 2 داریم مثل کراسواک و کانواس پلاس و امثال این هارو نداره ...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
چرا از گیم میکر استفاده نمیکنید ؟
کانس 3 هم خروجیش هر چقدر خوب باشه، پلاگین ها و افزونه های 2 رو نداره و اونم مصیبته.

راستی میشه با کانس 3 از خروجی کردوای کانستراکت2 خروجی اندروید گرفت .
  پاسخ

(1398/5/6، 10:36 عصر)hamid5700 نوشته است: چرا از گیم میکر استفاده نمیکنید ؟
کانس 3 هم خروجیش هر چقدر خوب باشه، پلاگین ها و افزونه های 2 رو نداره و اونم مصیبته.

راستی میشه با کانس 3 از خروجی کردوای کانستراکت2 خروجی اندروید گرفت .

قبلا از گیم میکر استفاده کردم و مواردی که من میخواستم رو نداشت که گذاشتمش کنار .

اما موضوعی که درباره با پلاگین های نسخه 3 کانستراکت میگید درست باشه باز هم مشکل خاصی نیست ؛ به هر حال درسته که کانستراکت 3 تغییراتی شامل شده اما زبان برنامه نویسیش همین جاوا اسکریپت هست که تفاوتی با کانستراکت 2 نداره ، از قضا من هم از پلاگین های کانستراکت 2 به غیر از پرداخت های درون برنامه چیز دیگه ای رو لازم ندارم که این مورد رو هم نهایتا یا خودم مینویسم و یا ی فکر دیگه براش میکنم که مسلما اونقدرا هم مشکل بزرگی نخواهد بود .

درضمن اگر موضوعی که مربوط به کد نویسی مستقیم در کانستراکت 3 هست هم درست باشه که کلا مشکلی نیست ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamid5700 ، JerryDar

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 852 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,384 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,470 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,425 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,234 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: