مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

شتاب ( آنلاین )
(1398/5/17، 11:04 صبح)hiddendanger نوشته: سلام 

این دو مورد رو برطرف کنید :

http://s3.picofile.com/file/8369085942/Screenshot_20190808_104635.png 

http://s5.picofile.com/file/8369086092/Screenshot_20190808_104859.png 

واسه اول بازی ک نیاز به راهنما هست و یه فلش روی یه قسمت میاد که بهمون راهنمایی کنه ،  تعریف کنید فقط و فقط روی همون فلان دکمه بشه کلیک کرد . مثلا اول بازی فلش زده بود روی دکمه ای . اما میتونستیم روی گزینه و دکمه های دیگه ای هم بزنیم و این خوب نیس . 

بعدش هم تعریف کنید رمز عبور هنگام ثبت نام حداقل ۴ حرف یا ۵ حرف باشه و اگه مثلا ۱۲۳۴۵ بود ، ارور بده ک ی رمز قوی تر بزن ..

من رمزم ۳ حرفی بود و رفت تو .

راستی گرافیک بازی زیاد دلچسب نبود . تو اینترنت گرافیک های آماده ای هستند ک میتونید باهاشون بازی رو خیلی زیبا تر کنید .

انشالله بعدا هم تست میکنم و اگه باگی رو دیدم بهتون میگم

خسته نباشید 

سلام

عکس اول دست من نیست ، ظاهرا گوگل دوست نداره کلا با ما سازش کنه ...

عکس دوم رو رفع میکنم .

میخواستم برای این قسمت همین کار و بکنم ، ظاهرا دوستان زیادی با راهنما به مشکل خوردند .

رمز عبور رو هم باید محدودیت بذارم.

فکر نمیکنم ترجیح بدم از گرافیک پابلیک استفاده بکنم . اما بازم فکر میکنم به پیشنهادتون .

ممنون  1

(1398/5/17، 12:44 صبح)shazde نوشته:
(1398/5/17، 12:18 صبح)hesam3 نوشته: ی چیزی در مورد این کادر ها فکر میکنم اشتباه میکنی ... وقتی یک کادری باز هست تا زمانی که بسته نشه شما اجازه باز کردن و یا کلیک کردن روی هیچ قسمتی رو ندارید ! چطوریه که شما میگی ی کادر میره رو کادر قبلی ؟؟؟؟
http://s5.picofile.com/file/8369060800/p..._50_45.jpg
الان توی این عکس
من اول کادر پشتی رو باز کردم
بعد کلیک کردم رو کادر خرید ماشین و راننده و اون کادر کوچیک باز شد و اومد روی کادر قبلی
منظورم این بود روی هم نرن بهتر میشه ظاهر کار.

محمد جان اون اولیه کادر نیست ! صفحه مربوط به اتحاد ها هست ؛ اگر منظورت این بود که الان گفتم چی بوده .
اگر این بود ، ولی چیز خاصی مد نظرت هست ی ندا بده ببینم دقیقا چه چیزی مد نظرت هست شاید اونطوری بهتر بود .

البته ی موضوعی که درباره منو هست من دوست نداشتم اینطوری که الان مثلا کلیک میکنید روی اون بخش ها بعد میاد یکی رو انتخاب کنید باشه ... اما چاره ای نداشتم ، بخاطر همین اگر درباره این موضوع پیشنهاد خوبی داشته باشید خوشحال میشم بشنوم .
به علت برخی مشکلات خانوادگی تا مدتی برنامه نویسی و بازی سازی نخواهم کرد .
بازی های در حال توسعه از جمله " شتاب " بعد از گذشت این مدت توسعه و منتشر خواهند شد .

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، hiddendanger
سلام دوستان ، سیستم امتیازات اتحاد ها درست شد . از الان کلا تجربه و امتیازات اتحاد ها اتومات انجام میشه ، اعضا اضافه بشه امتیاز اونم به امتیازات اتحاد اضافه میشه ، اعضا کم بشه امتیازات کم میشه و ... ( البته احتمالا هر 30 دقیقه یا هر 60 دقیقه یک بار بروز رسانی میشه ) ///

سیستم اتومات نبرد گروهی هم که مشکل داشت حلش کردم ، منتها ی سری تست ها دارم انجام میدم ، اون 2 . 3 تا نبرد گروهی که قبلا تکمیل شده بودند به زودی جواب هاشون میاد و ببینیم که سیستم بازی واقعا بدون اشکال کار میکنه یا خیر .

و درضمن ، لطفا اون دوستی که اسم اکانتشو test گذاشته حتما حتما این پستو ریپلی کنه چند تا سوال دارم ازش ...

ممنون /

آهان ی موضوع دیگه ای هم هست ، دوستان بررسی کنند ببینید توی صفحه اتحاد ها اسم و اطلاعات اتحاد ها براشون نشون داده میشه یا خیر ؟؟؟
به علت برخی مشکلات خانوادگی تا مدتی برنامه نویسی و بازی سازی نخواهم کرد .
بازی های در حال توسعه از جمله " شتاب " بعد از گذشت این مدت توسعه و منتشر خواهند شد .

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hiddendanger ، shazde