مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

خبر خوب آموزش حذف اسپلش کوکون آیو
با سلام به تمامی کاربران عزیز یک خبر بسیارخوب برای همتون دارم و اون هم حذف اسپلش کوکون در کانواس پلاس هست. و شما دیگه نیاز به هیچ  پرداختی برای حذف اون ندارین . اگه یادتون باشه قبلا هم تایپیکی رو زده بودم ولی امروز تصمیم گرفتم که همین امروز اسپلش رو کاملا حذف کنم و آلان هم به نتیجه رسیدم و موفق به حذف اسپلش شدم . من روی خروجی کانواس پلاس آقای ابراهیمی کار کردم اگه دوستان  شک دارن فقط یک برنامه قرار بدن من  اسپلش رو براشون بردارم. 
لینک برنامه حذف شده اسپلش:
دانلود
و خبر خوب دیگه هم اینکه آموزشش رو همین جا رایگان میزارم و که همتون استفاده کنید و اگه هم دوست داشتید حمایت کنید 4
و همچنین آموزش کاهش حجم اپ (نه خیلی زیاد) و همچین بهبد پرفومنس اون با مرتب سازی فایل ها ( اصطلاحاٌ زیپ الیگن)
خب برای حذف این اسپلش باید مهندسی معکوس آندروید روبلد باشیم ( البته من تا حدی که بتونید اسپلش رو بردارید توضیح  کافی می دم)
برای انجام این کار روش های مختلفی هم وجود داره و از روش های زیادی هم می شه یک فایل ای پی کا آندرویدی رو دکامپایل کرد. خب حالا دکامپایل چیه دکامپایل تمامی فایل های انکد شده کامپایلر رو باز می کنه که ما اون رو ببینیم و ویرایش کنیم.
اما یک نکته ایی که توی دکامپایل آندروید هست اینه که ما کد های جاوا رو باید با زبان اسملی  ویرایش کنیم که زبان بسیاره پیچیده ایی است و فهمش مشکل هست.
خب بریم سراغ آموزش
نرم افزار های لازم : نصب بودن جاوا و جی دی کا در سیستم لینک دانلود 
نصب دکامپایلر برای گوشی می تونید از نرم افزار apk editor  و برای کامپیوتر از نرم افزار apk easy tool  استفاده کنید و نرم افزاری های دیگه هم هستند که این کار رو انجام می دند  مثل  Apktool که نرم افزاری بسیار قدرت مند هست ولی تو محیط cmd هست و به خاطر همین ازش تو آموزش استفاده نکردم وعلت اینکه  کل کار رو با pc  انجام می دم اینکه تمامی بچه ها با pc  خروجی می گیرند. و  تو گوشی این آموزش رو ندادم که کار بچه های سخت نشه و دوباره کاری انجام نشه .
مراحل کار : نصب jdk  و java  و نصب نرم  افزار  apk easy tool اینک های دانلود رو بالا قرار دادم 
بعد نصب این موارد نرم افزار apk easy tool رو باز کنید.
با همچین محیطی روبرو می شیم 
 [عکس: 1.png]
از قسمت select apk   برنامه خروجی گرفته شده تون رو باز کنید و وقتی که برنامه رو باز کنید آیکون برنامه و یک مشخصات کلی از اون رو نشون می ده خب بری روی گیزنه decompile  کلید کنید آیکون قهوه ایی داره آیکون اول می شه و صبر می کنیم که برنامه دکامپایل بشه  و اگه ارور گرفتید مربوط به عدم نصب jdk  است. بعد از دریافت پیام
 [عکس: 2.png]
بر روی این دکمه کلیک کنید
  [عکس: 3.png]
یک صفحه براتونن باز می شه که یک پوشه درونش هست به نام فایل apk  تون 
 [عکس: 4.png]
خب پوشه رو باز می کنیم
با همچین  فایل هایی رو به رو می شیم  
[عکس: 5.png]
فایل smail رو باز کنید و به مسیر زیر برید \smali\com\ludei\splash\android
و فایل SplashPlugin.smali رو با نوت پد یا هر ویرایگری باز کنید و محتوی اون رو با محتوی این فایل جایگزین کنید حالا فایل رو باز کنید و این بخش رو تغییر دهید
دانلود فایل حذف اسپلش

[عکس: 6.png]
و به محیط نرم افزار بر گردید و بروی گزینه کامپایل کلیک کنید و منتظر باشید تا برنامه خروجی رو بهتون بده  و هم برنامتون رو زیپ الیگن می کنه و هم ساینگ می کنه براتون بعد از دریافت این پیام 
 [عکس: 7.png]
بروی دکمه [عکس: 8.png]  کلیک کنید و با این صفحه روبه رو می شین
 [عکس: 9.png]
کار تمام شد . و از بازیتون بدون اسپلش لذت ببرید .اگه دوست داشتین هم حمایت کنید.

لینک حمایت
نکته مهم تمامی این مراحل باید قبل از ساینگ کردن برنامتون باشه در غیر اینصورت موقع نصب اپ توی آندروید باید نسخه قبلی رو پاک کنید و نصب کنید و در آخر اگر آپتون توی مارکت ها با ساینگ خودتون منتشر شده تیک ساینگ اپ رو از گوشه برنامه بردارید و با کی خودتون ساینگ کنید

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، kakmamad ، hiddendanger ، Amir DARK ، miladesign ، shayan100 ، mr.alian ، Hamidreza007 ، ghasem ، محمد 82 ، خشم سبز ، saman ، mahdiyar
خیلی خوبه و ما مشتاق آموزش هستیم و فقط مشکل اینجاست که کی میذارید اون رو ؟؟؟ اگه به زودیه که بزارید و ببینیم ولی اگه تاریخ دوره یه تاریخ بگید ممنون میشیم .  41 41 41
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد
[عکس: ads.gif]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mhc
سلام.ایول دوست عزیز

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mhc
(1397/4/29، 01:40 صبح)محمد 82 نوشته: خیلی خوبه و ما مشتاق آموزش هستیم و فقط مشکل اینجاست که کی میذارید اون رو ؟؟؟ اگه به زودیه که بزارید و ببینیم ولی اگه تاریخ دوره یه تاریخ بگید ممنون میشیم .  41 41 41

سلام سعی می کنم آموزش رو تا آخر امروز قرار بدم. آموزش به صورت گام به گام متنی است . وسعی می کنم ساده ترین روش رو بیان کنم که هیچ کس به مشکل بر نخوره.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، shayan100

**آموزش منتشر شد**

پست اول به روز شد

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Amir DARK ، shazde ، shayan100
امتحان کردم ولی نشد
حدس فوتبالی :

دریاف از بازار           دریافت از مایکت

بازی با ریاضی :

دریافت از بازار

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/4/29، 01:06 عصر)shayan100 نوشته: امتحان کردم ولی نشد

به چه اروری برخوردید

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
من با apk tool این کار هایی که گفتین انجام دادم اروری هم نداد ولی بعد از اجرا در نوکس اسپلش کوکون نشون داده شد
حدس فوتبالی :

بازی با ریاضی :

دریافت از بازار

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/4/29، 01:27 عصر)shayan100 نوشته: من با apk tool این کار هایی که گفتین انجام دادم اروری هم نداد ولی بعد از اجرا در نوکس اسپلش کوکون نشون داده شد

فایلتون رو بفرستید همین جا و بعدش هم برای نصب دوباره یک apk در نوکس اول باید پاکش کنید دوباره نصبش کنید. تا تغییرات رو  اعمال کنه.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shayan100
(1397/4/29، 01:44 عصر)mhc نوشته:
(1397/4/29، 01:27 عصر)shayan100 نوشته: من با apk tool این کار هایی که گفتین انجام دادم اروری هم نداد ولی بعد از اجرا در نوکس اسپلش کوکون نشون داده شد

فایلتون رو بفرستید همین جا و بعدش هم برای نصب دوباره یک apk در نوکس اول باید پاکش کنید دوباره نصبش کنید. تا تغییرات رو  اعمال کنه.

ممنون بابت پاسخ
فایل رو حذف کردم و دوباره نصب کردم 

فایل اولیه : http://s9.picofile.com/file/8332259042/a...d.apk.html

فایل ادیت شده : http://s9.picofile.com/file/8332259142/editted.apk.html
حدس فوتبالی :

بازی با ریاضی :

دریافت از بازار

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde