بازی استراتژی
با سلام و خسته نباشید
من چند ماه پیش روی یک بازی استراژی کار کردم و تا حدی یک نمونه ساختم
اما حالا یک سئوال داشتم که به نظرتون ادامه بدم یا به جایی نمی رسم(به خاطر بعضی محدودیت های کنستراکت)
درضمن اگر کسی ایده یا روشی برای بهبودش داره، ممنون میشم راهنمایی کنه.
لینک ویدیو نمونه بازی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/4/30، 12:06 عصر)smrm نوشته است: با سلام و خسته نباشید
من چند ماه پیش روی یک بازی استراژی کار کردم و تا حدی یک نمونه ساختم
اما حالا یک سئوال داشتم که به نظرتون ادامه بدم یا به جایی نمی رسم(به خاطر بعضی محدودیت های کنستراکت)
درضمن اگر کسی ایده یا روشی برای بهبودش داره، ممنون میشم راهنمایی کنه.
لینک ویدیو نمونه بازی

ببینید کانستراکت هیچ محدودیتی ندارد و می تونی هر بازی استراتژی دوبعدی بسازید و همه جا منتشر کنید شما عکس بزار چون ویدیوت باز نمیشه من هرچی خواستی میگم
اگه یه زمانی ایده ای به زهنت رسید همونجا شروع به کار واسه ایده آن کن چون زمان طلاست
  پاسخ

سپاس شده توسط:
چشم
لینک دوم

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/4/30، 01:44 عصر)smrm نوشته است: چشم
لینک دوم

خب این همونی که خودتون ساختیم
اگه یه زمانی ایده ای به زهنت رسید همونجا شروع به کار واسه ایده آن کن چون زمان طلاست
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام. حتما ادامه بدید. 
درباره محدودیت هم بیشتر توضیح بدید. مورد خاصی مدنظرتون هست یا باهاش مواجه شدید؟ 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببینید این که درست کردین باید سعی می‌کردین از اسپرایت های خودتون استفاده می‌کردیم چون هر کی ببینه میگه کپی بازی کلش چون از اسپرایت های کلش استفاده کردین و همین که زمین هم زمین کلش و بهتر رو گرافیک کار کنید چون گرافیکش پایین و دوست عزیز کانستراکت هیچچچچچ محدودیتی ندارههههه و اگه تو انجمن بگردید میتونید پلاگین هایی واسه قابلیت های دیگه پیدا کنین و لطفاً کرک نکرده و بدون اطلاع نگید محدودیت داره چون هر بازی دو بعدی که با برنامه نویسی میشه ساخت رو تو کانستراکت میتونید بسازید و حتی اگه تو کانستراکت ۳ اخبار رو نگا کنید نوشته میشه سه بعدی هم ساخت وایی خیلی ببخشید عصبانی حرف زدم چون اصلا نمی تونم دوام بیارم وقتی افراد بدون اطلاع حرفی میزند که ...........
و هر مشکلی با کانستراکت داشتید بگید تا من یا دوستان کمک کنند
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خیلی ممنون از نظرتون

منظورم از محدودیت ها این ها بود:

1- کنستراکت اصلاً خروجی اندروید نمی دهد! و اینکه ما فقط داریم بازیمون رو توی سورس یه برنامه آماده میزاریم و بعد با برنامه هایی مثل کوکون خروجی میگیریم.

2- قابلیت توسعه کمی داره. درسته که با فایل های json و زبان javascript میشه توسعه داد اما باز هم انعطاف پذیری کمی داره.

3- امنیت سورس ها پایینه. که البته این فقط در کنستراکت نیست و همه بازی های html5 امنیت شون پایینه. (بهتره بگم پایین تر از بقیه هست)

4- فاقد یک سری امکانات اضافه هست. مثلاً توی نرم افزار هایی مثل یونیتی، شما prefab ها رو دارید که کار ساخت بازی رو راحت می کنند. اما توی کنستراکت نمی شود یک ابجکت برنامه نویسی شده (از قبل) رو به برنامه اضافه کرد.

البته این هم بگم که من با نرم افزار های برنامه نویسی و بازی سازی قدرت مند کار کردم اما هنوز هم از کنستراکت استفاده میکنم چون معتقدم نرم افزار قابل دفاعی هست(تا حد زیادی)

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، danials008
ببینید با اینکه خروجی مستقیم نمیده ولی تو کانسکانستراکت ۳ خروجی مستقیم میده و تازه انعطاف پذیری زیاد داره شما برو همه پلاگینها رو نصب کن توسعه پذیری کانس سوپر میشه تازه فکر نکنم با یونیتی بشه به سادگی کانس بازی ساخت تازه کانس ۳ همه چی عالی شده منظورت از امنیت چیه 
تو کانس هم بازی سازی راحته شما برو همه آموزشی بخونید و نگاه کن و یاد بگیر تازه کانس هم جزو قوی هاست تو برنامه های ساخت بازی هست
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 807 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,148 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,440 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,411 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: